Jump to content
PT London

Kanep ja trenn, kas nad v6iksid labi saada oma vahel!?!

Recommended Posts

no praegast tuleb välja nii....

KANEP ON HEA JA KASULIK

TEHKE KÕIK KANEPIT

tra kuradi narkomaanid pange ennast põlema. nahhui te oma saasta siin propageerite.

Asjamees tank näitab jälle üles oma ebakompetentsust ja viitsimatust teemasse süveneda..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
p2ris elav vestlus tundub olevat. miks vastajaid niipalju on??? t6esti on niipalju aktiivseid spordimehi kes samal ajal savu teevad? v6i mis v2rk on?

kuidas siis aktiivset spordimeest määrata ... kui mees kes teeb teatud arvu kordi nädalas trenni siis on aktiivseid sportlaseid maailmas väga palju nende seas ka nikotiinikuid ja savutajaid ja isegi lao töötajaid ... üldjuhul on nende põhi tööks midagi muud

kui aga võtta aktiivne sportlane inimeseks kellel on suurvõistlustelt midagi ette näidata ja kes tegeleb primaarselt spordiga siis arvan et nende seas pole eriti narkareid ....

ma pole kindel kas saab olla selline variant nagu aktiivne spordimees kes savu tõmbab .... et need kes savutavad peaksid oleme harrastajate või hobisportlaste kategoorias ...

et pole nagu kuulnud profi sportlasi kes oleksid avalikult narkarid .....

aktiivsed sportlased ikka üldjuhul savu ega muidu joovastavaid narkootilisi aineid ei tarbi ... kui siis dopingut:P:P

aga see minu arvamus jällegi ... huvitav oleks nüüd teada saada paljud eesti tipud narkarid on <_<:P .....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asjamees tank näitab jälle üles oma ebakompetentsust ja viitsimatust teemasse süveneda..

aga kui tal on õigus?

äkki kui see tõesti nii hirmus kasulik oleks, suitsetaks tank ka seda?

kas see võib olla kuidagi sellega seotud, et kanep teeb pikema aja peale inimese loiuks ja laisemaks?

tubakas ju teadupärast pole spordile hea, miks siis kanep olema peaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav et mõned härrased eesotsas Hr. kentauriga mind lausa sõimama hakkavad... ja #####sse saadavad.. Huvitav kui kõvad mehed olete et nii suud pruugite???

Aga see selleks ütleme niii et minu kompetentsus tuleb sellest et olen näinud mida see "nii süütu" ja "lahe" kanep inimesega teha võib. Õnneks on sõber ja sõbranna täielikult elu ja tervise juures... aga ka nemad said oma õppetunni ja jätsid maha. Paljutki oleneb kelle käest osta ja kurat seda teab mis seal sodi sees on... Sõbranna rääkis kui "hästi" kanep teda oli lõõgastanud... värises ööotsa nurgas. Mis aga sõbraga oli seda ei hakka siin arutama. jne....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TANGILE: kui arvesse võtta seda mida olen su blogist lugenud ning mis raskusi jne saalis kasutad siis olen küll sinust kõvem mees, kui sa juhuslikult selle all seda mõtlesid!??? ja kui ei mõelnud siis vabandan ning ehk ütled mida silmas pidasid, jäi vist natukene arusaamatuks!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates ei ole selles küll midagi halba,et keegi julgeb otse ja ausalt küsida,kuidas üks,või teine keelatud aine trenni tegemisele,või tervisele mõjub.Ning miks mitte ka siin foorumis.Sest just sportlaste seas on kõige rohkem levinud väärarusaam,et on olemas mingeid imerohte,mis aitavad ilma igasuguse pingutuseta ja tervist kahjustamata saavutada kiiresti häid tulemusi.Loomulikult on ka väga palju neid,keda see ei puuduta,kuid teatavasti on tippspordis olukord üsna õudne.Nii nagu arvutimaailmas on viiruse tegijad alati üks samm ees viirusetõrje tegijatest,on ka spordimaailmas nende ainete tootjad,mis edu tagavad,alati üks samm eest dopingukontrollijatest.See,mis täna lubatud,on homme keelatud,kuid homme on juba uus aine olemas,mida veel ei osata verest otsida jne,jne,jne.Ja tarbija eesmärk on alati üks:olla teistest parem,leida tunnustust,teiste heakskiitu jne.Ja seda oma tervise hinnaga.Nii et mõnigi nendest ainetest,mida täna saab ka siit Amazoni poest tellida,võib juba homme keelatud ainete nimekirjas olla,ning mida teevad need moraalijüngrid siis?Ja samas võib kanep olla homme Hollandi eeskujul ka meie riigis vabalt müügil.Ja eks ta ka õige oleks,sest see alkoholimonopol on tegelikult üsna haige.Sama hea,kui see,et tohiks müüa ainult kartulipudru,ning kõik teised pudrud keelataks ära.Ning kuna kartulipudrutootjate käes oleks sellisel juhul monopol,siis saaks ka igasugu "sõltumatuid uurimusi" tellida,ning teiste pudrude kahjulikust tõestada.Ning üks osa rahvast usuks ka seda pimesi.Sest inimkond on läbi ajaloo igasugu idiootsusi uskunud.Ja teisiti mõtlejaid kartnud ja vihanud.Samas olen üsna veendunud,et asjad ei ole nii lihtsalt must-valged.Kanep ei ole ei hea,ega paha.Sest asi on teistmoodi lihtne:mis sobib ühele,ei pruugi sobida teisele.Ühele meeldib karulipudru,teisele mannapudru jne.Ning mina arvan,et inimesel peaks olema endal õigus otsustada,mida ta sööb,või mis mõnuaineid ta tarbib.Kuid siis poleks ju narkareid,ning poleks,keda pimesi vihata <_< Ise olin 17 aastat erinevate meelemürkide ori,kasutasin kõike keemiat,mida kätte sain,seega tean,mida räägin.Korduvad OD-d(üledoosid),enesetapukatsed(olin korduvalt koomas,viimane kord 4 päeva),mind on korduvalt tulistatud,pussitatud,olen pidanud ellujäämise nimel vastama samaga.Seega see,et ma elus olen ja siin praegu üldse kirjutan,on täielik ime.See on narkari tegelik elu.Kuid mina ei valinud seda elu 11 aastaselt tänavale sattudes ja mul oli vaja rohtu,mis aitas mul selle eluga toime tulla.Ja sealt algas sõltuvus.Algus liimi hingamine,õlu,lõpus amf,kanep,GHB,ectasy,heroiin jne.Ja tuhandeid liitreid õlut,viina,veini jne.kulus ka nende aastatega ära.Lisaks hunnikute viisi igasugu unerohte,antidepressante jne.Nüüd olen pea kuus aastat täiesti puhas(ei unerohte,ei suitsu jne),kuid tean,et selline ime sünnib aru harva,sest tegelen heategevuslikus korras sõltlaste abistamisega,ning tean seeläbi,et pääsevad vaid väga vähesed.VÄGA vähesed.Ja ega minagi pole pääsenud,lükkan vaid päeva kaupa õnnetust edasi.Nii et kuigi arvan,et igal ühel peaks endal olema õigust otsustada,mis ainega ta ennast tohterdab,otsustasin ka väheke tutvustada selle narkarite maailma "köögipoolt".Sest kui see nö. sõltlasegeen on veres,siis pole kellegil pääsu piinarikka surma eest.Kas siis läbi alkoholi,või unerohtude,või kanepi,vahet pole.Või et isegi on,sest narkarid lähevad kiiremini,seega peavad vähem piinlema.Surnuks joomine võtab aga aastakümmneid aega.Ja siis öeldakse matustel,et suri südamepuudulikusesse,maks ei pidanud vastu vms.Teada värk :lol: Kadunukesest pole ju ilus halba rääkida.Nii et kui ikka mingi hirm on ees,pole mõtet enda peal igasugu katsetusi teha,kui aga on valmis ka tagajärgede eest vastutama,siis edu savu tirimisel!Pikema aja vältel teeb ka see narkots peast üsna soojaks(detailid pole olulised),sest süütuid mõnuaineid pole olemas.Ise olen mingi 2-3 korda korraliku õiega sõna otses mõttes jala pealt ära kukkunud,seega väita,et kanep pole narkots...ja ma pole oma tutvusrinkonnas ainuke,kellega see juhtunud on.Nii et igal asjal on oma hind,joogiga järmine päev kohe pohma,savuga pikema aja vältel aeglane nüristumine,paranoiad jne.Samas ei tee normaalsele inimesele paar õlut ja paar piibutäit savu nädalas ka midagi.Teine asi on reguraalselt tarbimine söögiisu,või une saavutamiseks.Iseenesest mõistetav,et asi viib ju sõltuvuseni ja siis pole ju vahet,kas on tegemist unerohtudega,savuga,alkoholiga vms.Lihtsalt ilma enam ei saada magada ja ongi kogu lugu.Aga võõrutus on alati väga-väga ebameeldiv tegevus.Nädalate viisi magamata,hääled peas jne.Seega ei soovita mis tahes aineid tarbida une leidmiseks.Varem,või hiljem maksab see kurjalt kätte.Ise piinlesin kuskil 2 aastat,ning siiani kummitavad mind aegajalt minevikuvarjud ja hirmud.Ravimitega on loomulikult teine asi siis,kui on tegemist mingi raske haigusega vms.Kuid ka arstid kirjutavad tänapäeval üsna heldelt välja igasugu ravimeid,mis tekitavad sõltuvust.Farmaatsiatehaste müügitöö vili.Miljardibussiness.Seega tasub ka retseptiravimite puhul ettevaatlik olla ja neid endale niisama mitte välja lasta kirjutada.Oli ju ka heroiin alles hiljuti ravimite nimekirjas. :)

PS.Kui õhtul ei tule und,on päeval midagi valesti tehtud.Näiteks kas liiga vähe,või usutavasti liiga palju füüsilist koormust.Aga kui paljud meist on nõus sellega,et siis tuleb lihtsalt treeningkoormust vähendada?Lihtsam on ju piip läita,tina panna,unerohtu tarbida,sest vaja on teha kõvasti trenni ja olla suur!Samas ei vaja üks enesekindel mees pidevat teistele tõestamist,et ta on kõva jne.Pole vaja ei suurt autot,suuri lihased vms,sest ega meelerahu nendes asjades ei peitu.Treening ise peab naudingut ja lõõgastust pakkuma,ning hea une kindlustama.Ning kas meditatsioon,hingamisharjutused ja teised vaimsed treeningud on siis memmekate jaoks?Või äkki hoopis keskmisest väheke targemate jaoks?Minul aitas selle tulemuseni jõuda maapealses põrgus ära käimine,võibolla saab mõni selle postituse lugeja abi minu kogemusest ja ei pea seal ise ära käima! :P

Muudetud kasutaja Atsco poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore et Atsco seletas siin sõna võttis... võibolla mõni lugeja sai aru...

seda ma tahtsingi seletada et pole see kanep ka nii süütu midagi... aga noh...

aga paistab et siin on palju "savu sõpru"

heakene küll - oma tervis tehke sellega nurgataga mida tahate... mind teie tervis ei koti...

ärge ainult hakake teistele propageerima kui hea ja süütu ikka üks või teine narkootikum (näiteks kanep) on. vaevalt et kedagi teist kotib kui te oma elu pe*sse keerate...

ainult lähedastel on kahju... kui need on olemas....

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnuaineid (ntx oopiumit või kanepit) on ajalooliselt tarbinud enamasti intelligendid ja haritlased, kes peale rasket vaimutööd otsisid lõõgastust, seega pole mõtet nendelt kanepivastastelt oodata, et nad erilised mõttehiiglased oleksid.Vanasti käisid asjad nii, et haritlased ja kõrgem seltskond tarbis oopiumit või kanepit ja siis töölised ja talupojad said oma lõõgastuse kätte viinapudelist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ahnii et lihtsalt veidi kanepit trenni kõrvale...

no sama hästi sa võid paar korda nädalas steroide võtta trenni kõrvale.... ega see sind kohe keemikuks ei tee... (iroonia)

minu arvates on siinkohal must ja valge.... kas jah või ei... kasutad või ei kasuta. võtad või ei võta...

samuti nagu vargusega (varastad või mitte) ei ole olemas natuke varast või pühapäeva varast. <_<

narkariks pean sind seljuhul kui se sõna sind torkas :)

ja propageerimise all pidasin silmas soosivat juttu...

aga okei härrased haritlased, kõrgem seltskond ja mõttehiiglased. jätan teid nüüd siia kanepit tarbima ja lähen ise varsti koju. kuna minu tööpäev on varsti läbi. :P

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem intelligentsus tingib kanepisuitsetamise, mitte vastupidi.Muidugi ei käi see enam kõigi tänapäevaste kanepisuitsetajate kohta, aga näiteks ma juhtusin lugema ühte uuringut, mis näitas, et USA's paljud ülikooli professorid suitsetavad aegajalt kanepit.See on lihtsalt ajalooliselt nii olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×