Jump to content
klubikas

Meeldejääva võistluskostüümi valimine

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Spetsiaalselt sulle loodud võistluskostüümi omamine on võistluste üks tähtsamaid aspekte. Oma füüsise demonstreerimiseks õige varustuse valimine on justkui autasu kogu eelnevalt tehtud raske töö eest. On palju erinevaid võimalusi värvi, stiili ja kaunistuste näol, ning siinjuures üritame anda mõningaid vihjeid ja ideid, juhatamaks sind õiges suunas.

Reeglid

Esiteks, osadel juhtudel on olemas teatud piirangud, niisiis soovitame üle vaadata selle föderatsiooni/liidu eeskirjad ja reeglid, kelle korraldatud võistlustel plaanid võistelda. Näiteks NZFBB (The New Zealan...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et meestel JA naistel peaks olema uus kostüüm. Viimane sõna meeste pesumoes:

Tsekk dis aut (somewhat work safe but not very)

mina naersin laginal ja töökaaslased samuti ... ma siiralt loodan et päriselus ei tule mul sellises riietuses mehega tegemist teha <_<:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ee...sellisega läheks mr Jrx võistlema? :P Ootame/vaatame siis... :lol:

Eiei... minu võistluskostüüm oleks pigem midagi SELLELT LEHELT (I always wanted to be a superhero)

Seni kuni ma muidugi pappi saan nii palju, et endale uusimat antibakteriaalset superkangelase riietust lubada, siis seni on SEE mu lemmik võistlussärk ja NEED mu lemmikud võistluspüksid. Erinevate spordialade värk noh <_<

(Now how cool is that :lol:B):) )

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×