Jump to content
HOP

Kas liiga tihe kava?

Recommended Posts

Olen käinud jõusaalis juba mitu head aastat ning kasutanud enamvähem ühte ja seda sama kava kuid arvan et see on liiga tihe ...

Esmaspäev: selg, piitseps, kõht, õlg

Teisipäev: rind, triitseps, kõht, randmed, trapets

Kolmapäev: jalg,selg, piitseps, õlg

Neljapäev:rind, triitseps, kõht, randmed, trapets

Reede: selg, piitseps, kõht, õlg

Laupäev:rind, triitseps, kõht, randmed, trapets

Pühapäev: puhkus

Kõik kommentaarid ja arvamused oodatud ... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esiteks, mitte "piitseps", vaid biitseps. Teiseks:

Ma arvan ka, et liiga tihe. Üle päeva teha samu lihaseid 3 korda nädalas on liig mis liig. Jaota kava näiteks 4-ks. Ei pea 6 korda nädalas treenima. Kui kangesti 6 korda nädalas tahad, siis võid ju sellise jaotuse ka võtta, kus samu lihaseid üle päeva tegema ei pea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lahe kava, veel karmim kui R.Colemanil. Oled juba tema suuruse lähedale ka jõudnud? Mõned lihased, nt triitseps, õlg, trapets saavad kohe 6x nädalas trenni - need sul vist eriti suured? Ja milles su jalad süüdi on, et nemad ainult ühe korra trenni saavad? Ma ei peaks selle kavaga üle paari nädala vastu... minu viga ilmselt.

Aga kui seda juba paar head aastat oled kasutanud, siis peaksid teadma, kas on tihe või mitte, oled sellega palju tugevamaks ja suuremaks saanud? Kui ei ole, siis äkki on jah tihe ja peaks midagi muud proovima :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päris karm kava jah

kasuta otsingut, leiad mitmeid kava teemasi.

kindlasti saad abi sealt.

kui ei, siis Ott teeb sulle kava ära... pisukese papi eest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see kas on liiga tihe või ei näed ju arengu pealt ... kui areng on hea siis järelikult on kava nagu rusikas silma auku ... kuid aga tunned kogu aeg väsimust ja et ei viici trenni minna ja arengut nagu ka pole siis on järelikult tihe....

ise mul ka paar aastat jõusaali kogemust kuid sellist kava küll ette ei võtaks ... aga see olen mina ....

öeldakse ka seda et iga paari kolme kuu tagant võiks kava vahetada ... et shokeerida lihaseid uuesti arenema .... et kui lihased harjuvad ära siis trennist ka vähem kasu vott...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
esiteks, mitte "piitseps", vaid biitseps. Teiseks:

Ma arvan ka, et liiga tihe. Üle päeva teha samu lihaseid 3 korda nädalas on liig mis liig. Jaota kava näiteks 4-ks. Ei pea 6 korda nädalas treenima. Kui kangesti 6 korda nädalas tahad, siis võid ju sellise jaotuse ka võtta, kus samu lihaseid üle päeva tegema ei pea.

Aga üle päeva just ongi vaja teha. Lihased taastuvad 48 tundi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga üle päeva just ongi vaja teha. Lihased taastuvad 48 tundi.

if u say so, master <_<

küta aga sajaga seeriaid üle päeva

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga üle päeva just ongi vaja teha. Lihased taastuvad 48 tundi.

kust kohast oled sa kuulnud et lihas taastub 48 h .... ???????? see on küll väga võigas üldistus ....

enne kui midagi kirjutad siis uuri kas see on õige ...

http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...amp;textID=3076

loe ülalpool olev artikkel läbi ja mõtle mida sa kirjutad ....

esiteks on taastumise aeg erinev olenevalt gainer tüübist kui ka trenni intensiivsusest ...... see mida sa ütlesid on sama kui et kõik autod millel on neli ratast on punased ... või mida iganes .... huhh...

kui oled fast gainer ja teed raske päeva siis on taaastumise aeg kuni 7 päeva

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kust kohast oled sa kuulnud et lihas taastub 48 h .... ???????? see on küll väga võigas üldistus ....

enne kui midagi kirjutad siis uuri kas see on õige ...

http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...amp;textID=3076

loe ülalpool olev artikkel läbi ja mõtle mida sa kirjutad ....

esiteks on taastumise aeg erinev olenevalt gainer tüübist kui ka trenni intensiivsusest ...... see mida sa ütlesid on sama kui et kõik autod millel on neli ratast on punased ... või mida iganes .... huhh...

kui oled fast gainer ja teed raske päeva siis on taaastumise aeg kuni 7 päeva

Aga niimoodi on asjatundjad raamatus kirjutanud. Sul mingi plõksimisvajadus või.

Kas ma peaks nüüd virisema nendega, kes kirjutavad, et ei liiga tihe trenn on. Mis siis kas siis iga inimese jaoks on selline trenn kohe liiga tihe või.

Auto näide oli hea. Umbes sama et, kõik millel on neli jalga võib nimetada roheliseks lehmaks.

Igaljuhul, mina teeks üle päeva trenni ja täitsa kenasti taastub ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga niimoodi on asjatundjad raamatus kirjutanud. Sul mingi plõksimisvajadus või.

Kas ma peaks nüüd virisema nendega, kes kirjutavad, et ei liiga tihe trenn on. Mis siis kas siis iga inimese jaoks on selline trenn kohe liiga tihe või.

äää ära ise plõksi ää

point on selles, et iga inimese jaoks ei pruugi see trenn tõesti tihe olla, sest iga inimene on erinev, aga üldiselt on nii, et kui sa teed nädalas ühele lihasele 3 rasket päeva, siis see lihas ei taastu täielikult

ja mis raamatus nii öeldud oli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äää ära ise plõksi ää

point on selles, et iga inimese jaoks ei pruugi see trenn tõesti tihe olla, sest iga inimene on erinev, aga üldiselt on nii, et kui sa teed nädalas ühele lihasele 3 rasket päeva, siis see lihas ei taastu täielikult

ja mis raamatus nii öeldud oli?

Nimi oli vist atleetvõimlemine. Suht vana raamat. Aga atleetvõimlemisega on uba ammu tegeldud. Ega ma ei imesta üldse, et keskelt läbi on inimeste tervis nüüd kehvemaks jäänud ja enam ei jaksata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik on võimalik, aga ole siis radikaalne lõpuni ja tee jalga ka üle päeva, mina olen teinud ja ei olnud viga , täitsa mõjus. Kusagil nägin rammumees Brian Neese kava ja see tegi bic,tric iga päev natuke. Kriteeriumiks on see kas kava töötab ,mitte see mida enamus arvab. Selline tihe trenn nõuab natuke rohkem mõtlemist, kalkuleerimist, et ta töötaks, ei saa lihtsalt iga trenn kõike välja panna nagu kord nädalas treenijad teevad. Üks asi veel , sellise kavaga on igasugu liigeste ja kõõluste probleemid vähe kergemad tulema, need ei taastu teinekord nii kiiresti , kui lihas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noooo ma tõingi ju näite et igale lihasele ja gainer tüübile on taastumine erinev... ja see kõik oleneb sellest kui intensiivse trenni teed .... olen selles täiesti kindel et kui teha üle päeva ühele samale lihasele raske trenn siis see ei taastu..... raske trenni siis võiks olla 3-5 harjutust ühele lihasele igas harjutuses 3-4 seeriat... kui minna jõukasse ja niisama 2 kilose hantliga iga 2 päeva tagant 1 seeria teha siis palun ... nii võib iga 2 tunni tagant ka seeria teha ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen käinud jõusaalis juba mitu head aastat ning kasutanud enamvähem ühte ja seda sama kava kuid arvan et see on liiga tihe ...

Esmaspäev: selg, piitseps, kõht, õlg

Teisipäev: rind, triitseps, kõht, randmed, trapets

Kolmapäev: jalg,selg, piitseps, õlg

Neljapäev:rind, triitseps, kõht, randmed, trapets

Reede: selg, piitseps, kõht, õlg

Laupäev:rind, triitseps, kõht, randmed, trapets

Pühapäev: puhkus

Kõik kommentaarid ja arvamused oodatud ... :)

No ma küll pole mingi spetsialist, kuid enda seisiukohast ütleks et see kava on päris p*rses.

No kui ma hakkan siin ükshaaval ära nimetama, mis (miun seisukohast) sellel kaval viga on... kust otsast ma pekas alustama? <_< No tegelt on vist kõik juba eelpool mainitud, soovitask pöörduda proffi poole.

Muide kui sa oled juba pikemalt aega nii tihedat kava teinud siis võid proovida veidi aega (vast kuskil nädal) lasta lihastel puhata ja jõunäitajad võivad kohe hullult tõusta (ei pruugi aga võivad, oleneb kuidas sa seda kava oled teinud).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×