Jump to content
kristin

Rasva vähendamine lihasmassi suurendamata

Recommended Posts

Kui soovin vähendada rasva, ilma et lihas suureneks ning ümbermõõdud kasvaks, siis milline oleks õige toitumine ja treening? Hetkel BodyPump 3 korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks bodypumpile võiks ujuda, joosta või ratast sõita. Toitumise peaks ka üle vaatama. Kuluta rohkem kui tarbid ja siis ei ole suurt hirmu, et lihas hakkaks kasvama. Üleüldse on naistel suhteliselt raske lihasmass koguda.

Seega vaata hoolikalt üle toitumine ja tee 4-6 aeroobset trenni nädalas(iga trenn umbes 40min. kanti)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastuse eest, shreku. Jooksmist ma ei salli aga rullitamine ja ujumine sobivad küll. 4-6 x nädalas pole just vähe, aga üritan. Millest iganes, aga ca kuu ajaga on mul õlavarre ümbermõõt kindlalt suurenenud (julgen arvata, et mitte rasva arvelt aga mine sa tea ka. Vähemalt ei paista sedamoodi:) ) Toitumine pärineb mul shapingu ajast (ei sööda enne ja peale trenni), mis suht vastupidine siinsetele soovitustele. Aga süües peale trenni kohe tunnen kuidas paisun (või kujutan lihtsalt ette). Enne kui kindlaid soovitusi pole, ei hakkaks muudatusega ka riskima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×