Jump to content
Laura Reisalu

Muna-kodujuustusalat

Recommended Posts

Muna-kodujuustusalat

4 muna

2 hapukat õuna

sidruni mahla

150g 0,2% AB maitsestamata jogurtit

200g rasvata kodujuustu

musta pipart

aroomisoola

värsket tilli

Keeda mune 9 minutit ja jahuta külmas vees. Sega maitsestamata jogurt kodujuustuga. Koori munad, viiluta, lõika kuubikuteks ja sega kodujuustuseguga ning jäta mõni viil kaunistuseks. Maitsesta soola ja pipraga. Koori ja riivi õunad, piserda üle sidrunimahlaga. Jaga pokaalidesse, tõsta peale kodujuustusegu, kaunista muna ja tillioksaga.

Muudetud kasutaja pisikerosin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muna-kodujuustusalat

4 muna

2 hapukat õuna

sidruni mahla

150g 0,2% AB maitsestamata jogurtit

200g rasvata kodujuustu

musta pipart

aroomisoola

värsket tilli

Keeda mune 9 minutit ja jahuta külmas vees. Sega maitsestamata jogurt kodujuustuga. Koori munad, viiluta, lõika kuubikuteks ja sega kodujuustuseguga ning jäta mõni viil kaunistuseks. Maitsesta soola ja pipraga. Koori ja riivi õunad, piserda üle sidrunimahlaga. Jaga pokaalidesse, tõsta peale kodujuustusegu, kaunista muna ja tillioksaga.

9 minutit mune keeta on liiga palju, või peavadki puumunad olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

9 minutit muna keetes läheb ta tõesti liiga "kõvax"

Mina keedan muna 5-6 min, siis on ka see munavaleg suht pehme ja kollane on poolkõva, igaljuhul hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ootan kuni vesi keema läheb ja sellest hetkest u 10-12 minutit. Nii olen harjunud tegema. Keetmise mõte ongi, et muna ju kõvaks läheks, kui vedelat tahad, siis joo toorelt pole vaja üldse aega raisata <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jeerum, õige ja vale munade keetmine? No mida veel ;) Igaüks keedab nii nagu tahab, peaasi, et muna keedetud saab ;)

Aga et muna katki ei keeks, soovitatakse natuke äädikat või õli juurde lisada. Ning et munad kauem värsked püsiksid, tuleb mune hoida õhumulliga ots ülspoole.

Aga kust mina tean kus pool see õhumull on :D vahest kui olen muna ärakoorind siis on isegi küljel olnud ju <_< aga ok see mõttetu :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×