Jump to content
lehter

Jõutrenn

Recommended Posts

Kordused kuni 6-ni tean mina võib jätta ka väikse varu minul arenes küll nii väga hästi jõud.Otsi selle teemalisi küsimusi siit foorumitest veel tean et olen isegi neid küsind kui otsid leiad kindlasti vastuse. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahad teada, kuidas saada kangile iga nädalaga 2-7 kg juurde? Proovi Static Contractionit.

Seletan lahti (kuigi võiksid osta endale selle raamatu), põhimõtteliselt sa paned kangile nii 25-100% rohkem raskusi kui siis, millega muidu treenid. Leia raskus, mida suudad lihasjõul õhus hoida 5-10sek ja iga treeningkorraga saad jõudu nii, et mühiseb. Väga hea trenn!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis rinnalt surumise korral kui muidu teen 50 kg-ga, siis panen sinna 15-50 kg juurde ja lihtsalt hoian kangi üleval 5-10 sek.? :)

ma ise ei kujuta sellist asja ette ....et kätele võtad 200% oma 1RM 'st ... et see suht kahtlane harjutus .... ei saa nagu aru mida see arendab ... tähendab mida see peaks arendama .... aga see selleks...

kui üldse seda proovid siis kindlasti "spotter'iga" ehk siis sul peab olema keegi kes sul selle raskuse pärast maha tõstab ...... sest kui sul on max 50 ja siis võtad kätele 100 siis kardan et keha ei pruugi vastu pidada ja leiad raskuse rinnalt .... või siis kui tõesta tahad seda teha siis proovi püramiidina ... et võtad 60 siis 70 jne .... suurendad kilosid .... kohe ära kindlasti 100% otsa pae .... aga see selleks ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah väga palju ei paneks esialgu juurde. Aga kuidas see asi muu trenniga koos välja näeks? Et kas teha seda 5-10 sek hoidmist suurema raskusega üldse eraldi päeval rinnalihastest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahad teada, kuidas saada kangile iga nädalaga 2-7 kg juurde? Proovi Static Contractionit.

Seletan lahti (kuigi võiksid osta endale selle raamatu), põhimõtteliselt sa paned kangile nii 25-100% rohkem raskusi kui siis, millega muidu treenid. Leia raskus, mida suudad lihasjõul õhus hoida 5-10sek ja iga treeningkorraga saad jõudu nii, et mühiseb. Väga hea trenn!

Kas ma saan õigesti aru, et seda raskust lihtsalt hoiad mingi teatud koha peal paigal (5-10s) ja terve seeria ajal ei liigutagi kangi üles ega alla?

Nagu ma aru saan siis on nii, et nt. kui 1. trenn hoiad üleval 100kg (5-10s) siis jäegmine nädal juba nt. 105kg?

Kuid ma pakun, et see su päris surumise raskust väga palju ei suurenda. Pealegi ei rakenda see, kui lihtsalt raskust paigal hoiad, lihast nii hästi tööle. Ning on muidki jamasi, kuid kuna ma pole spets siis vast targemad oskavad need plussid ja miinused paremini välja tuua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.precisiontraining.com/ebook.cfm?source=BBcom lugege ise ja mõelge, kas on mõtet kaasa minna iga uue ja "revolutsioonilise" leiutisega.Pealegi, kui seal lõpus küsitakse su krediitkaarti.Staatilist kontraktsiooni kasutati juba 60ndatel, misjärel see vajus unustusse, et nüüd 21. sajandil taas avastatud saada.Muidugi sellise treeninguga saab hea pumba efekti ja tundub nagu oleks see läinud asja ette, aga loogiliselt mõeldes inimese lihased ei ole mõeldud selliseks asjaks.See et sa järgmine kord jõuad hoida mingi 30% suuremat raskust tuleb ilmselt millestki muust, kui lihaste arengust. Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui keegi veel ei teadnud, siis kõige rohkem annab jõudu ekstsentriline kontraktsioon, ehk siis selline konktraktsiooniviis, kus väline raskus on suurem lihases tekkivast pingest ja lihas lüheneb selle toimel. hea näide oleks see, kui teed rinnaltsurumist ja enam ei jõua (kang liigub alla tagasi). teisel kohal isomeetriline, ehk see, mis siin ka näiteks toodi. kõige vähem annab jõudu raskuse ületamine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×