Jump to content
crawe

Palun võrrelda 2 Treeningtüüpi!!! :)

Recommended Posts

Kumb treeningu ülesehitus on effektiivsem või mõned asjalikud võrdlused nende kohta:

Treening, kus treenida vastasikkuseid lihaseid (nt. 1. päev rind, selg...2. päev reis, esitagaosa, säär... 3. päev õlg, piitseps, triitseb - kus nt, rinda 3-4seeriat, siis 3-4 seeriat selga ja jälle uuesti, erinevate harjutusetaga jne. Võ teine variant mida kasutavad enamus jõusaalis käijad, et ükslihasgrupp ära teha, siis võtad järgmise jne. Loodan, et said küsimusest aru!?

Muudetud kasutaja crawe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täiesti individuaalne! Osadele mõjub üks teistele teine, selles suhtes et tulebki eksperimenteerida milline variant kõige paremini sobib. Ise eelistan teist varianti! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus sa sellise rumala küsimuse peale üldse said tulla ? Mõte ongi ju selles, et pumbata treenitav lihas verd täielikult täis, kui sa nüüd teed vaheldumisi näiteks rinna ja selja harjutusi siis veri peab liikuma ühest piirkonnast teise koguaeg ja sellist täispumbatust ei teki, ehk lihaskasvu ta niivõrd ei soodusta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teed trenni nagu keskmine inimene ,siis tulemused ei saa olla muud , kui keskmised. See rinna-selja kordamööda variant peaks võimaldama kasutada vähe suuremaid raskusi(= jõud=mass). Jõutõstjad on kasutanud näit sellist varianti, kükk , surumine, abistav harj. kükile, abistav surumisele jne. Lee Priest tegevat näit. bic ,tric kordamööda(mitte superset). OK tegelikult ei tea ma kulturismist midagi, aga kas täispumpamine nüüd kõige algus ja lõpp on , no ei usu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arvamus asjast on et selline süsteem annab jõudu hästi - peale mõnesid tööseerjaid tehakse teine lihas ära ja siis esimene saab puhkust - jälle maksimumiga edasi!

parimat sulle kristjan! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heal lapsel mitu nime:antagonistide/agonistide superseeriad;vastaslihaste seeriad;kombineeritud seeriad.See on üks parimaid treeningmeetodeid,mis on end aastakümneid õigustanud.Efektiivsuse aluseks on retsiprookne innervatsioon,mis võimaldab lihasel paremini puhkepausi ajal taastuda,kui sooritatakse vahele seeria vastaslihasele.Miks see meetod siis vähevõitu tuntud on? Sest kulturistid ihalevad ikka seda lokaalset pumbatust,kuid antud meetodiga laieneb pumbatus tervele kehapiirkonnale laiali (mina pean seda suureks plussiks).

Meetod on aga kuldaväärt sellepärast,et kui teda järgida (sooritada suruva harjutusega alati ka tõmbava harjutuse),siis on areng tasakaalustatud - ei eelisarendata suruvaid lihaseid tõmbavate lihaste arvelt (selle tulemesena välditakse ka õlavigastusi!).

Arendada selle meetodiga jõudu ja massi sobib igale kehatüübile ja kui üldse diferentseerida,siis hormonaalse talitluse järgi - niimoodi peaksid eelistatult treenima inimesed,kelle organismi kortisoolitootlikkus on tavapäraselt kõrgem (ja sellises seisus oleme stressirohkel perioodil vist küll kõik!).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Fred! Eks ma siis teen seda esimest metoodit edasi, vastastikku töötavate lihaste süsteemi, olen seda praegu 3 nädalat teinud ja tundub päris hea...!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus oli esitatud vaheldumisi harjutusi tehes, mitte seeriaid. Viimane variant on muidugi õigustatud ja aegajalt tasub kindlasti rutiinseks muutunud trenni selliselt elavdada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jep, ma ikka mõtlesin seeriaid, aga sama teeb ju välja, et näiteks üks harjutus rinnale, teine seljale (kus ühes harjutuses 3-4 seeriat)! Ja siis jälle rinnale uus harjutus, siis selg jne :blink:

Muudetud kasutaja crawe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×