Jump to content
jasmiini

coral club

Recommended Posts

Otsin head jõusaali kus treenima hakata, coralist on väga vähe infot siin läbi käinud - mulle asukoht sobiks väga hästi aga on see ka hea saal? Läheks muidu vaatama aga päevapilet seal 200 EEK, kõhklen nats!? Sooviksin, et oleksid tasemel treenerid ning kui vaja nõu küsida, siis ei lohistaks jalgu järele, mokk viltu ja rehmaks midagi vastuseks - vaid tuleb ja näitab ja räägib ka ikka. Tean, et seal on suur ja avar saal aga kas masinad ja muu staff ka tasemel on? :blink:

Kas keegi on külastanud uut jõusaali Kalev SPA-s, kui jah, siis mida arvate - tundub et hind ja parkimine on valulised sealgi!? :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Otsin head jõusaali kus treenima hakata, coralist on väga vähe infot siin läbi käinud - mulle asukoht sobiks väga hästi aga on see ka hea saal? Läheks muidu vaatama aga päevapilet seal 200 EEK, kõhklen nats!? Sooviksin, et oleksid tasemel treenerid ning kui vaja nõu küsida, siis ei lohistaks jalgu järele, mokk viltu ja rehmaks midagi vastuseks - vaid tuleb ja näitab ja räägib ka ikka. Tean, et seal on suur ja avar saal aga kas masinad ja muu staff ka tasemel on? :blink:

Kas keegi on külastanud uut jõusaali Kalev SPA-s, kui jah, siis mida arvate - tundub et hind ja parkimine on valulised sealgi!? :unsure:

Coral Clubis on väga hea jõusaal ja väga asjalikud treenerid. Igaljuhul soovitan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise kasutan ainult metalli ja masinaid väga minimaalselt kuigi väga hea trenašööri valik on - üldiselt on väga tasemel saal nii varustuse kui töötajate poolest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks Coralis on omad puudused aga püüame selleks sügiseks need lahendada. Teatud seadmete puudus annab tunda, küll aga pühapäeva sportlastele on saali küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seal jah, asja küll. pea alaspidi surumise pink ja kõhu külgmiste lihaste trenasöör (nuh see keha keeramine külgedele:)) on asjad millest mina seal puudust tundnud olen. ülejäänu kõik olemas, hantleid, kange ja kettaid on ka piisavalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seal jah, asja küll. pea alaspidi surumise pink ja kõhu külgmiste lihaste trenasöör (nuh see keha keeramine külgedele:)) on asjad millest mina seal puudust tundnud olen. ülejäänu kõik olemas, hantleid, kange ja kettaid on ka piisavalt.

Annan väikse nipu. Kehakeeramiseks on kõige parem teha nii, et istud põrandale, paned jalad kuhugi ääre alla, võtad kätte mingi ketta, kallutad keha tahapoole ja hakkad seda kettast tõstma ühele ja teisele poole, nii, et ketas puudtaks põrandad. Loodan, et oli arusaadav. Võid kindel olla järgmise päeva põiklihase valulikuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain siis ära käidud Coralis, saal oli tõesti hea, rahvast vähe, ei pea kellegiga masinat ühel ajal jagama - kas Coralis ongi tavaline vähene külastus jõusaalis, või oli see juhus? Praeguse teadmise ja kogemusega rahuldaks mind täiesti Corali saal, aga ebameeldivam pool on jällegi mingi liitumine ja lepingud ja veel niipalju raha vaja maksta :blink: ,

kuulsin veel sellist kõlakat, et 3 kuud vaja üldse ette maksta, kas see on ikka õige jutt? oeh ma kohe ei tea?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võta telefon, helista ja küsi liitumise tingimusi. kõlakate põhjal pole väga mõistlik otsuseid langetada ja arvamust kujundada:)

rahvast on seal tõesti tavaliselt suht vähe, oleneb muidugi mis ajal käid. mina olen seal nii ka trenni teinud, et peale minu on veel kolm inimest olnud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võta telefon, helista ja küsi liitumise tingimusi. kõlakate põhjal pole väga mõistlik otsuseid langetada ja arvamust kujundada:)

rahvast on seal tõesti tavaliselt suht vähe, oleneb muidugi mis ajal käid. mina olen seal nii ka trenni teinud, et peale minu on veel kolm inimest olnud:)

Sul on õigus, ma uurin välja, see oli nõme minust jutte levitada, rahvas võib mida iganes rääkida. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sulas peab maksma 3 kuud korraga aga kui on otsekorraldus siis 1 kuu !

lisaks saab võta iga aasta 1 kuu vabaks - sellest peab ette teatama ja kui tahad klubist lahkuda pead 3 kuud ette teatama!

parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×