Jump to content
Metalstorm

...kummaline?

Recommended Posts

Olen viimasel ajal enda juures täheldanud järgmist: jalgu ei treeni, jala ümbermõõt ei vähene (1,5cm tuli isegi juurde....arvan, et rasva arvelt), ülakeha treeningus jääb nädal vahele, ümbermõõdud vähenevad silmnähtavalt. Tigedaks teeb selline asi. Oskab keegi öelda, milles asi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen viimasel ajal enda juures täheldanud järgmist: jalgu ei treeni, jala ümbermõõt ei vähene (1,5cm tuli isegi juurde....arvan, et rasva arvelt), ülakeha treeningus jääb nädal vahele, ümbermõõdud vähenevad silmnähtavalt. Tigedaks teeb selline asi. Oskab keegi öelda, milles asi :)

Jalad saavad päevad läbi rohkem vatti. Viska mõneks ajaks jalad seinale ja näed, kuidas mõõt kahaneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen viimasel ajal enda juures täheldanud järgmist: jalgu ei treeni, jala ümbermõõt ei vähene (1,5cm tuli isegi juurde....arvan, et rasva arvelt), ülakeha treeningus jääb nädal vahele, ümbermõõdud vähenevad silmnähtavalt. Tigedaks teeb selline asi. Oskab keegi öelda, milles asi :)

Kui sa vähegi liikuv inimene oled ( kõnnid jala, sõidad jalgrattaga vms), siis jalad saavad ikka ju koormust, nii lithne ongi. :huh: ...samas, nt kõndides tolkneb ülakeha niisama...kui sa just pidevat kätelkõndi ei harrasta :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×