Jump to content
Madis232

liigne intevsiivsus

Recommended Posts

selline probleem et jousaali ajal on kuidagi liigne motivatsioon.. liiga intevsiivsed treeningud kukuvad välja. usun et teen lihastele ületreeningut seeläbi. kuidas treeningu intevsiivsust vähendada? olen harjunud koguaeg lihasest maksimumi võtma - aga areng küll parem ei ole kui trennikaaslastel! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trennis peabki lihaseid kurnama. Puhata tuleb pärast trenni ja enne, aga mitte trenni ajal. Muidugi ei ole mõtet treenida nagu hull, et pause üldse ei tee. Aga siiski tuleb intensiivne treening ainult kasuks. Ära treeni iga päev (kui hetkel treenid), kui kardad ületreeningut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et areng jääb halva toitumise taha. Toitumise kohta saad sa siit foorimist palju teada. Lihtsalt kasuta otsingut. Tährsat rolli mängib ka uni. Vaata, et sa öösel piisavalt magaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nujah teised kah samal arvamusel ,et arengust maas? kriitiline ei ole enda suhtes? ületreening ,nujah ,kas jöu poolest näitajad kah viletsamks muutunud? toitumine vaevalt vast ,sis oleks mees juba seda maininud,kes teab....... kui arengust maas ja edasiarengut ei ole ,selge see, uusi treeningmeetodeid tuleb otsida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peaks vist kannatlikum olema ja intevsiivsust madalamaks võtma nii 1 kuuks ??

toitumine on korras 160 g valku päeva miinimum.. kaalun 78 kg

ja magan ka vähemalt 8 tundi 24 h jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pigem lühenda trenni pikkust, mitte intensiivsust. 3 päeva nädalas 1.5 tundi intensiivset trenni oleks täitsa normaalne.Kui areng seisab siis peaks oma kavas muudatusi tegema.Ära unusta, et liigne trenn on sama nagu ebapiisav trenn.Inimese keha ei suuda areneda, kui treenida iga päev mingi 4 tundi.Palju parema kasvustiimuli saavad lihased lühikese, ebaregulaarse ja intensiivse treeningu ajal, kui sa just steroide ei kasuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuule ma nüüd ei taha sundida ,aga mina olen tsipa mentzer-i varianti proovinud. jöudu tuleb ja ikka puhkust küllaga,no 2 kuud.hull idee aga mulle inimesele kell vähe aega,väga hästi istub ja taastun väga hästi

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitmesugused erinevad uurimused on tõestanud Mentzeri meetodi efektiivsust.Tegelikult oleks vist õigem öelda Arthur Jonesi meetod, sest tema mõtles selle välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selline probleem et jousaali ajal on kuidagi liigne motivatsioon.. liiga intevsiivsed treeningud kukuvad välja. usun et teen lihastele ületreeningut seeläbi. kuidas treeningu intevsiivsust vähendada? olen harjunud koguaeg lihasest maksimumi võtma - aga areng küll parem ei ole kui trennikaaslastel! :unsure:

ma küll ei tea mis kava järgi teed, aga mina soovitaks sama intensiivselt edasi teha, kuid jälgi, et teeksid ühte lihast korra nädalas. st siis umbes sellise kava järgi, et korraga selg biits, siis rind triits õlg, jalg alaselg. lisaks ära seeriatega väga palju liialda. see oleks siis minu nägemus asjast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×