Jump to content
Guest matike

GMO

Recommended Posts

Guest matike

;a olen kuulnud,et viimasel ajal on nii tehtud näiteks,et lõhele istutatakse inimese kasvugeen ja oma tavalise 1m pikkuse asemel kasvab ta ligi kahemeetriseks.Ma tahaks teada,kas ka inemisega selliseid asju on tehtud?Päris huvitav oleks ju kui istutaks inimesele härja teatud hgeeni ja kohe saaks palju kapimaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

GMO on kahe otsaga asi. Tomat millele on kalageen siirdatud , et külma paremini taluks .. no ma ei tea... kas on ettenähtud mängida Jumalat inimesel või ei.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellest teemast teatakse veel niivõrd vähe et ei ole isegi mõtet diskuteerida. Näiteks kuna GMO köögivilju hakati kasvatama alles suhteliselt hiljuti, ei ole teada, mis mõju neil inimorganismile on, see selgub alles aastaid peale nende köögiviljade tarbimist. Kui teema huvitab, siis leiab netist väga palju selleteemalisi artikleid, ka eesti keeles, näiteks kasvõi http://www.elfond.ee/alaleht.php?id_katego...=970&keel=eesti . Ise kavatsen hoida GMO toidust eemale, kuigi tundub et see on juba raske, kuna GMO ja tavaorganismid on segunenud, ma pean silmas just köögivilju, vilja jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

GMO-ga on asjad jah veel suhteliselt keerulised, sest nagu eespool öeldi, et teaduslikult pole tõestatud nende kahjulikkust inimorganismile. Kuid puudub ainult teaduslik tõestus, olen lugenud artikkleid, mis väidavad(ja küllalt põhjendatult), et GMO kahjustab lõppkokkuvõttes inimorganismi.

Ise ei sooviks tarbida GMO toiduaineid, sest kes teab mis võib juhtuda vanaduspõlves. Õnneks ei Euroopa Liidus GMO-d kasvatamine keelatud, kuid juba käivad arutelud selle piirangu mahavõtmiseks. Õnneks on veel suur osa EU-st selle vastu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaata sci-fi filme, nendes on tihti päris palju sellist temaatikat, a la ostad lapsele "tarkuse geeni", kui raha on:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×