Jump to content
Arnold

Kes võidab tänase Eurovisooni !?

Recommended Posts

Kus see Telliskivi 51 täpsemalt asub ja mis bussiga/trolliga sinna oleks võimalik sõita Õismäelt nt ja mis peatuse lähedal see asub?

ühistranspordiga?jube! selleks on auto ikka! ja kaardi järgi saab kohale.

minuarust eesti niiväike et pärnust, tartust pole ka probleem kohale sõita-paar tundi aind, või mõned üldse oma maakohast kaugemale ei liigu vä?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõikidel ei ole autot.

Põhjused on kas majanduslikud või ideoloogilised või mõlemat.

Ja üleüldse... kui mehed on looduse poolt mõeldud olema machod ja naised naiselikud, siis inimene peaks olema mõeldud ju jala käima :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On ju teisigi võimalusi peale bussi ja auto, nt. häälega sõitmine, rattaga sõitmine. Häälega ongi huvitav sõita, kohtud teiste inimestega. Ja kui keegi teeb lähenemiskatseid, siis annate vastu hambaid, te ju kõik tugevad treenitud mehed.

Ja mis see rattaga Pärnust 260 km sõita on? Hommikul lähed, õhtuks oled kodus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andreaz: kõigil ei ole nii palju aega, et saaks pool päeva ära raisata. Ma oleks hea meelega ise bussiga järgi tulnud, aga aega absoluutselt ei ole.

Miks Monaco finaali ei pääsenud? :D Nii ilus laul ja nii kena tüdruk...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nuh jah, sarnane jah, aga...ei lahedalt tegid ikkagi ju;) Kuulates Nightwishi erinevaid plaate ja Lordi oma, siis nii sarnane enam ei tundugi lõpuks.

vähe ülbe igalüherle i ole autot võtan sult selle auto käest ära rsk

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry, see on puhtalt minu viga. Mul siin nii palju asju kuhjas, et pole jõudnud. Kõigile, kes veel saanud pole, panen täna ELS14-ga teele, st, et homme enne kella 14 peaksite kätte saama;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×