Jump to content
sdmartin

krambid

Recommended Posts

oleks selline küsimus,et miks tulevad krambid.kas on millestki puudus.mul on need üpris tihedalt ja just jalgadel.hommikuti kui ma veel mahan siis kipuvad seered krampi minema juba nõme.poole une pealt.

mida saaks teha et ei oleks nii.ja vahest kui ma ringutan sis löövad ka lihased krampi.need pole mingid väikesed krambid vaid iki kohe mõnusa valuga kuid ka mitte nii räiged et pärast 10 veel valutaks.

no te kindlast soovitaks arsti juurde minna aga ma mõtesin et äkki saab siit ennem abi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja venitusi teen korralikult eriti jalgadele. ja aitäh abi eest.pakun et on mg puudud sis sest vett joon ma kõvasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamasti on õhtused/öised säärelihaste krambid iseloomulikud just kaltsiumi defitsiidile. Samas on krampide tekkel olulised ka K ja Mg defitsiit. Täpsemat mehhanismi on küllalt pikk seletada. Igal juhul häirub Ca defitsiidist ioontasakaal, mistõttu saavad lihasrakud liigse stimulatsiooni, tekivad krambid. Seel oleks lühikokkuvõte.

Edu,

Priit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul aitas SOOL,olid ka krambid,varem kasutasin soola VÄGA vähe.Aga nüüd on see sada protsenti mul hommikul pudrupeal ja krambid on ka kadunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Magneesium:

Puudusel esinvad lihaskrambid, lihasvärin, jäsemete tuimus, silmade tõ,nlemine, unehäired, peavalu, närvilisus jms.

Vaeguse põhjustab: kehaline koormus, süsivesikutevaene dieet, alkohol, stress, kõhulahtistid, diureetikumid, valgurikas dieet.

Magneesiumirikkaid toitaineid:

Kõik rohelised taimed: teravlijad(rukis, nisu, oder), oad, herned, kapsas, tomat, kartul, pähklid, seemned, banaanid, piim, kala. Kõige rohkem sisaldab magneesiumi kakao.

Imendumist soodustavad:

B6, E ja D vitamiin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok eriline joodik pole söön rohkesti rohelist.ei tää jah peab vist jah hakama tablette sooma.eriti ei soovi neid küll närida sõõks iki ehedat:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×