Jump to content
shiilike

Hoopis teistsugune mure

Recommended Posts

Ma pole päris kindel, kas ma oma murega ikka õiges kohas olen, aga jutt siis selline.

Olen 25aastane, 168cm pikk ja kaalun 48-50 kilo. Rasvaprotsent on 12 ja mõõdud umbes 83/62/92. Kokkuvõttes pikk ja peenike. Ja see mu mure ongi, et ma tahaks olla natuke ümaram. Puusad on mul laiad, aga mis neist kondinukkidest kasu on, kui pehmet polstrit peal ei ole.

Käin 2 korda nädalas tantsutrennis ja hetkel jõutrenni ei tee. Olen küll käinud jõusaalis ka, aga hetkel on see pisut unarusse jäänud, ehkki võtan pidevalt jälle hoogu.

Toitun sundimatult tervislikult. Palju mulle korraga kõhtu ei mahu, mistõttu söön vähe korraga aga enamasti ikka 4 korda päevas vähemalt, pluss näksimine. Maitsevad aed- ja juurviljad, puuviljad, salatid, aga armastan ka liha ja kodujuustu, kohupiima, jogurtit, mune jne jne. Tüüpilist rämpstoitu ja saiakesi ma lihtsalt ei armasta ega söö.

Tean, et ainult jõusaal ja valk kasvatab lihast, aga ma ei tahaks selle tulemusel sellest vähesestki rasvast lahti saada. Kokkuvõttes tahaks olla pisut suurem ja pehmem ja kui kellelgi on paar head soovitust, kuidas seda saavutada, olen väga tänulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole päris kindel, kas ma oma murega ikka õiges kohas olen, aga jutt siis selline.

Olen 25aastane, 168cm pikk ja kaalun 48-50 kilo. Rasvaprotsent on 12 ja mõõdud umbes 83/62/92. Kokkuvõttes pikk ja peenike. Ja see mu mure ongi, et ma tahaks olla natuke ümaram. Puusad on mul laiad, aga mis neist kondinukkidest kasu on, kui pehmet polstrit peal ei ole.

Käin 2 korda nädalas tantsutrennis ja hetkel jõutrenni ei tee. Olen küll käinud jõusaalis ka, aga hetkel on see pisut unarusse jäänud, ehkki võtan pidevalt jälle hoogu.

Toitun sundimatult tervislikult. Palju mulle korraga kõhtu ei mahu, mistõttu söön vähe korraga aga enamasti ikka 4 korda päevas vähemalt, pluss näksimine. Maitsevad aed- ja juurviljad, puuviljad, salatid, aga armastan ka liha ja kodujuustu, kohupiima, jogurtit, mune jne jne. Tüüpilist rämpstoitu ja saiakesi ma lihtsalt ei armasta ega söö.

Tean, et ainult jõusaal ja valk kasvatab lihast, aga ma ei tahaks selle tulemusel sellest vähesestki rasvast lahti saada. Kokkuvõttes tahaks olla pisut suurem ja pehmem ja kui kellelgi on paar head soovitust, kuidas seda saavutada, olen väga tänulik.

Loen Sinu menüüst, et sööd palju valku. Paksuks teeb aga tavaliselt süsivesik, nii et pead hakkama neid rohkem tarbima, küll siis tuleb kaalu juurde ka..

Kui aga rasva kuidagi peale ei tule, siis pole muud varianti kui lihase arvelt ennast suuremaks teha. Pead hakkama jõusaalis käima ja kuna Sa valgu tooteid palju tarbid, hakkab ka lihas kasvama korralikult treenides:)

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole päris kindel, kas ma oma murega ikka õiges kohas olen, aga jutt siis selline.

Olen 25aastane, 168cm pikk ja kaalun 48-50 kilo. Rasvaprotsent on 12 ja mõõdud umbes 83/62/92. Kokkuvõttes pikk ja peenike. Ja see mu mure ongi, et ma tahaks olla natuke ümaram. Puusad on mul laiad, aga mis neist kondinukkidest kasu on, kui pehmet polstrit peal ei ole.

Käin 2 korda nädalas tantsutrennis ja hetkel jõutrenni ei tee. Olen küll käinud jõusaalis ka, aga hetkel on see pisut unarusse jäänud, ehkki võtan pidevalt jälle hoogu.

Toitun sundimatult tervislikult. Palju mulle korraga kõhtu ei mahu, mistõttu söön vähe korraga aga enamasti ikka 4 korda päevas vähemalt, pluss näksimine. Maitsevad aed- ja juurviljad, puuviljad, salatid, aga armastan ka liha ja kodujuustu, kohupiima, jogurtit, mune jne jne. Tüüpilist rämpstoitu ja saiakesi ma lihtsalt ei armasta ega söö.

Tean, et ainult jõusaal ja valk kasvatab lihast, aga ma ei tahaks selle tulemusel sellest vähesestki rasvast lahti saada. Kokkuvõttes tahaks olla pisut suurem ja pehmem ja kui kellelgi on paar head soovitust, kuidas seda saavutada, olen väga tänulik.

anoreksia on haigus, mis on salalik

see, et sa ei armasta toitvat toitu on üks väljendusvorme

sa kas sööd või põed oma tõbe

atleetvõimlemine kapsasööjaid ei aita

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On olemas sellised toredad asjad, nagu massilisajad, kus on süsivesikud ja valgud 1:1, valgud aitavad lihasel kasvada ja süsivesikud tekitavad trennijärgse kiirema taastumise kõrvalt ka natuke rasva juurde...vähemalt minu puhul :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
anoreksia on haigus, mis on salalik

see, et sa ei armasta toitvat toitu on üks väljendusvorme

sa kas sööd või põed oma tõbe

atleetvõimlemine kapsasööjaid ei aita

Anoreksiat või mõnda muud toitumishäiret ma küll ei põe. Toidust ei keeldu ma praktiliselt kunagi, ja ehkki kirjutasin, et ei armasta saiakesi ega rämpstoitu, tuleb ette ka kordi, kus on just suur saiaisu või soov friikartuleid näksida. Ma ei keela endale toidust absoluutselt mitte midagi. Minu põhimõte on see, kui on isu, on järelikult organismil parasjagu millestki puudus.

Aga aitäh seniste soovituste eest ja eks ma pean ennast ikka kätte võtma ja saali vedama! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sulle tavatoitu kuidagi palju korraga sisse ei mahu, siis võta mõni kaloripomm-toidulisand. Hea variant oleks nt GAIN FAST, mida võiksid tarbida ca 2 korda päevas tavatoitude vahel. Toode on imehea maitsega, mistõttu võid seda tarbida magustoidu eest, aga lihtsalt tavatoitude vahepeal eraldi toidukorrana. Loomulikult ära tee seda 3000 kalorilise retsepti järgi massipommi, vaid pane üks annus, millest saab 30g valku ja ilge portsu süsivesikuid.

Kui raha on, proovi ära. Kaalu hakkab tulema nii et mühiseb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×