Jump to content
Rihostern

Pronkssõdur

Recommended Posts

Kuule geenius, ma räägin laamendajate peksmisest. Sa keskerakonna pooldajana peaksid teadma, mis on JOKK !

Mina neid peksteks ei rikuks sel juhul mitte ühtki seadust, mida laamendajate kohta sugugi öelda ei saa. Üks asi on see mida tahan, teine see mida teen !

Aga ütle, et Savisaare käitumine on normaalne ? Ta ei üritanudki midagi olukorra rahustamiseks teha. Kuidas Ansip süüdi on ? Diblad on etteaimamatud loomad ju . Normaalne inimene ei tuleks sellise laamendamise pealegi ! KUI ka Ansip oleks jama kokku keeranud, oleks pidanud Savisaar parem olema ning üritama olukorda rahustada, tema aga parastas !

Tegelikult on see kogu jama nagunii Keskmikute ja Moskva juhtivate jõudude koostöövili, mis siin öösiti toimunud on !

Keskerakonnale oleks ju nii sobiv kui valitsus kokku kukuks ja Moskvas ka valimised tulemas, poliitikutel vaja valijaid võita teravate ütlemistega !

Savisaar on TERVE aasta kutsunud ansiplasi mõistusele ja dialoogile pronkskolaka teemal ja hoitatanud kaasneva rahutuste eest!Ja tulemus-siis nimetati jälle teda ässitajaks ja provokaatoriks.Mingit rahutusi ja kodusõda ei pidavat tulema,see pidi olema kõik Savika paranoia.Samas ju iga laps taipas ,et Vene meedia seda ainult ootaski millal seda kuju rebima minnakse.Ja täpselt nii ta läkski ja üllatus-üllatus-nüüd on Savikas parastaja!Aga see selleks-lihtne ja mugav on ju mõelda,et kõiges on süüdi Savisaar,ei pea eriti mõtlema ja teemasse süüvima!Päikest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõudu reformarid!Kummaline ,et te ei näe valitsuse suutmatust juba terve aasta leida rahumeelset lahendust pronksmehe teisaldamiseks.Niisugust kuju "teisaldamist"oskaks teha ju igaüks,politsei ja vägivalla abiga.Ansip ju kopeeris üks-ühele Himki linna miilitsa käitumist-labaselt rahvast pekstes ja gaasitades.Ja nüüd,et tagajärgedele lahendust otsida,kasutatakse jälle vana äraproovitud nippi-kallata kogu tehtud pask Savisaare kaela.Ja julgust tehtu eest vastutada ei paista Ansipil küll olema.Erinevalt Juhan Partsust,kes peale Lihula inimeste peksmist käis seal pisarsilmis vabandust palumas.

MIDA IGANES! Asi ei ole mingis erakonda kuuluvuses vms. seda kuju ei hävitata ju ära, lihtsalt t6stetakse yhest kohast teise- palju paremasse kohta! kus tõesti 6htul klubist tulles ei urineerita selle pronksplönni peale, mida need slaavikud virisevad! Ansip on käitunud väga õigesti - riik ei saa lasta oma julgeolekut paaril tuhandel valdavalt puberteedieas venelasel k6igutada. Ja Savipätsist pole m6tet enam rääkidagi- tema on eestlaste silmis minevik! Ja ei ole m6tet ulguda ja kritiseerida, et blää blää blää miks nüüd ja miks telgi all ja miks mitte j6ulude ajal jne. Kui valitsus v6tab otsuse vastu siis nii ka on. Muidugi tahaks kohe plärada, et demokraatia ja rahva võim jne. No oleks siis pläranud ja saatnud palvekirju jms. aga eiiiii. Slaavikutel on vaja laamendada lihtsalt ja siis väita et neile see ja too ei meeldi! Südame ajavad pahaks need raiped-Savipäts eesotsas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida te siin jahute??!!

Olukord on olnud selline, et ma ei l2he oma kodust v2lja peale kl 19 . Teed Toompeale on blokeeritud. Kella viie-kuue ajal 6htul koertega jalutama minnes kysin igaks juhuks, et kas ma ikka koju tagasi ka saan...

Inimestes ei ole elur66mu. Mina, kes ma r22gin vene keelt vaata, et paremini kui mingit muud v66rkeelt, 2rritun tuntavalt seda kuuldes. N2hes mingit vene pubekate kampa ma m6tlen, kas ka nemad olid need ryystajad, laamendajad jne.

Kas teil, venelased, oli seda vaja? Mida see teile nyyd andis (peale libressi jne varastatud tr2na...)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõudu reformarid!Kummaline ,et te ei näe valitsuse suutmatust juba terve aasta leida rahumeelset lahendust pronksmehe teisaldamiseks.Niisugust kuju "teisaldamist"oskaks teha ju igaüks,politsei ja vägivalla abiga.Ansip ju kopeeris üks-ühele Himki linna miilitsa käitumist-labaselt rahvast pekstes ja gaasitades.Ja nüüd,et tagajärgedele lahendust otsida,kasutatakse jälle vana äraproovitud nippi-kallata kogu tehtud pask Savisaare kaela.Ja julgust tehtu eest vastutada ei paista Ansipil küll olema.Erinevalt Juhan Partsust,kes peale Lihula inimeste peksmist käis seal pisarsilmis vabandust palumas.

Kummaline, et sa pole tähele pannud, et enamus sellest aastast on olnud ka keskerakond valitsuses olnud!

Mis siin enam teha oli kui kari diblasi linna lammutas ? Ainult Savinaator oleks lasknud linna maatasa teha, kui Aljoošat poleks maha võetud, oleks rahutused olnud palju suuremad ja hullemad! Ansip näitas üles kindlat meelt ja otsusekindlust! Ja respect talle selle eest.

Savisaar on TERVE aasta kutsunud ansiplasi mõistusele ja dialoogile pronkskolaka teemal ja hoitatanud kaasneva rahutuste eest!Ja tulemus-siis nimetati jälle teda ässitajaks ja provokaatoriks.Mingit rahutusi ja kodusõda ei pidavat tulema,see pidi olema kõik Savika paranoia.Samas ju iga laps taipas ,et Vene meedia seda ainult ootaski millal seda kuju rebima minnakse.Ja täpselt nii ta läkski ja üllatus-üllatus-nüüd on Savikas parastaja!Aga see selleks-lihtne ja mugav on ju mõelda,et kõiges on süüdi Savisaar,ei pea eriti mõtlema ja teemasse süüvima!Päikest!

Jah, Savisaar ei saa ju midagi teha mis Moskvale ei meeldiks. Tema paneks riigi nime järele NSV ka kui saaks !

Jube kodusõda seni ikka, paartuhat alaarenenud, purjus ja noort dibla laamendasid, pronkssõdur ei olnud mingi põhjus siinkohal!

Ma järeldasingi sinu jutust, et mõistust EI ole võimalik osta :P

Eks ta ole. Keskerakonna toetaja/valija haridustase ju teada- tuntud vääääga madal :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

... jutud käivad, et valitsus oli Aljosat veid kaasajastanud. Sõduril pidavat jalas oleme Armani teksad ja seljas Bossi särk. Pronksist silmade asemel olid kivist silmamunad. Aeg läeb - rõõmud jäävad. Ega ma täpselt ei tea aga jutud käivad.... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälgin siit Iirimaalt seda jama Eestis. Kahju et eri rahvused läbi ei saa. Meil põlisrahvus siin vägagi mõistlik kuigi ka siia tuleb palju niiöelda tiblasi ennast sisse seadma. Näiteks ma saan aru et uuel iseseisvusajal nõutakse kõikjal Eesti riigis eesti keele oskamist aga tulge ka umbkeelsetele igapäeva elus vastu. See suhtumine on meie enda poolt loodud kuna meid 50 aastat alla surutud ja nüüd teeme hambad ristis tagasi. Mul on tunne et ega Eestis mingist integratsioonist suurt juttu pole kuna ei soovita teineteist mõista. Ise suhtlen siin inimestega kas inglise, vene, eesti või soome keeles oleneb mis neile rohkem sobib. Rohkem keeli kahjuks ei oska.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas teil, venelased, oli seda vaja? Mida see teile nyyd andis (peale libressi jne varastatud tr2na...)?

Aga tänud neile selle eest, sest nüüd ei pea meie enam hakkama tõestama, kellega tegu, nad tegid selle ise väga selgeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga tänud neile selle eest, sest nüüd ei pea meie enam hakkama tõestama, kellega tegu, nad tegid selle ise väga selgeks.

Tulid kapist v2lja? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida te siin jahute??!!

Olukord on olnud selline, et ma ei l2he oma kodust v2lja peale kl 19 . Teed Toompeale on blokeeritud. Kella viie-kuue ajal 6htul koertega jalutama minnes kysin igaks juhuks, et kas ma ikka koju tagasi ka saan...

Inimestes ei ole elur66mu. Mina, kes ma r22gin vene keelt vaata, et paremini kui mingit muud v66rkeelt, 2rritun tuntavalt seda kuuldes. N2hes mingit vene pubekate kampa ma m6tlen, kas ka nemad olid need ryystajad, laamendajad jne.

Kas teil, venelased, oli seda vaja? Mida see teile nyyd andis (peale libressi jne varastatud tr2na...)?

jah :D sama lugu... Käin koolis, kus venelasi vaat, et rohkem kui eestlasi... :P Ja, mis pagana tundega nendesse enam suhtuda... Eks näis- eks näis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates on kogu selle jama juures positiivne see, et eestlased on vist peale 1988 aastat esmakordselt nii monoliitsed ja ühtsed. Ansipit, nagu iga teist poliitikut, kiruti netikommentaarides igal võimalikul ja võimatul juhul aga praegu on netifoorumites selge üksmeel: pole aeg, et näägelda ja vinguda, nüüd tuleb Eesti eest väljas olla. Sellist üksmeelt pole ammu näinud. Kas keegi poliitikast ja ajakirjanikest pisutki teadev inimene võinuks ette kujutada, et isegi sellise väljaande, nagu Kesknädal, küsitluses leidis üle 90 % vastanutest, et Ansip ei peaks tagasi astuma???!!! Muidugi andis selleks oma panuse ka seltsimees Savisaar, kes lõikas venelaste ees lipitsemisega nii valusalt näppu, et see ületas ka Keskerakonna toetajate taluvuspiiri. Kujutage ette: peale sellist räiget mürglit, rüüstamist ja röövimist, küsib Tallinna linnapea- aga miks nad vnelasi peksid? Mida peaksid seda lugedes tundma need sajad politseinikud, kes oma elu ja tervisega riskides üritasid pool ööd märatsejaid kontrolli alla saada? Küllap kahetseb lurjus isegi, et läks liiale, vaatasin just statistikat, et sekundis lisandub viis uut allkirja, mis nõuab ta tagasi astumist, praegu on neid 40 000 ümber.

Kokkuvõttes tahaks öelda: tore, et Eesti riigil on munad olemas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvates on kogu selle jama juures positiivne see, et eestlased on vist peale 1988 aastat esmakordselt nii monoliitsed ja ühtsed. Ansipit, nagu iga teist poliitikut, kiruti netikommentaarides igal võimalikul ja võimatul juhul aga praegu on netifoorumites selge üksmeel: pole aeg, et näägelda ja vinguda, nüüd tuleb Eesti eest väljas olla. Sellist üksmeelt pole ammu näinud. Kas keegi poliitikast ja ajakirjanikest pisutki teadev inimene võinuks ette kujutada, et isegi sellise väljaande, nagu Kesknädal, küsitluses leidis üle 90 % vastanutest, et Ansip ei peaks tagasi astuma???!!! Muidugi andis selleks oma panuse ka seltsimees Savisaar, kes lõikas venelaste ees lipitsemisega nii valusalt näppu, et see ületas ka Keskerakonna toetajate taluvuspiiri. Kujutage ette: peale sellist räiget mürglit, rüüstamist ja röövimist, küsib Tallinna linnapea- aga miks nad vnelasi peksid? Mida peaksid seda lugedes tundma need sajad politseinikud, kes oma elu ja tervisega riskides üritasid pool ööd märatsejaid kontrolli alla saada? Küllap kahetseb lurjus isegi, et läks liiale, vaatasin just statistikat, et sekundis lisandub viis uut allkirja, mis nõuab ta tagasi astumist, praegu on neid 40 000 ümber.

Kokkuvõttes tahaks öelda: tore, et Eesti riigil on munad olemas!

õige jutt :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru, mida Sa mõtled?

Minu arusaamatu huumor....

Homoseksuaalid tulevad "kapist v2lja"....lihtsalt kordasin sinu enda m6tet...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd on venelastel uus kiiks pähe löönud..sõita mööda linna 20km/h ja tuudutada..

huvitav kaua see pull kestma hakkab..

Muudetud kasutaja nurmsalu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×