Jump to content
kakur007

Treeningu pikkus ja intensiivsus

Recommended Posts

Proovisin t2na j6usaalis treeningut mille puhke pauside pikkus oleks 45 sekki. R2igelt raske oli aga kannatab 2ra ,kui soovid midagi saavutada. Aga probleem selles mul l6ppes trenn 2ra kuskil 45 minniga. Kas on normaalne sellise pikkusega treening. Olen harjunud muidu tegema kuskil 1h 30 min trenni. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Intensiivne trenn peakski jääma sinna 45-60 minuti kanti tavalisel inimesel. Kindlasti mitte rohkem.
no kui tehagi 45-60min, kaua oleks norm. teha aeroobset? Muudetud kasutaja Savage poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kui tehagi 45-60min, kaua oleks norm. teha aeroobset?

Nii palju kui sul parajasti vaja on. Kui pole aeroobsega korralikult tegelenud, võib alustada nt 15 minutist ja lisada koormust ajapikku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minumeelest parim aeg on 45 minti saalis. Ja kui vähe rohkem siis mitte palju üle tunni. Lihas tahab ärakoormamist ja puhkust, mitte saalis ajaveetmist :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen lugenud , kui trenni pikkus läheb üle 1h , siis hakkab testosterooni tase langema, kui palju see tegelikus elus midagi mõjutab ei oska öelda. Lühike trenn võimaldab hoida trenni intensiivsust kõrgel tasemel ja põhimõtteliselt on see hea. Kahtlen ainult , kas sa korralikku jalatrenni suudad sellise tempoga( 45 sek pausiga)teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina teen ikkagi enesetunde järgi, tihti on paus 1,5 min, olen ka 45 sek proovinud, aga ei istunud, samas tulemused tulevad ikkagi

et see on ikka veidi individuaalne ka

pealegi olevat ju erinevatele kehatüüpidele erinevad taastumisajad vajalikud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Testosterooni on hormoon mis mõjutab lihase kasvu ,kui see hakkab langema siis lihased ei kasva enam, sellepärast soovitataksegi teha 1h(sõltub inimesest) intensiivset trenni. Minu arust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina teen ikkagi enesetunde järgi, tihti on paus 1,5 min, olen ka 45 sek proovinud, aga ei istunud, samas tulemused tulevad ikkagi

et see on ikka veidi individuaalne ka

pealegi olevat ju erinevatele kehatüüpidele erinevad taastumisajad vajalikud?

Vaata asi ongi selles,et kehale tunduvadki muudatused ebamugavad ja tihtipeale uued harjutused,võtted viisid tunduvadki ebamugavad...

Aga just innovatiivsust on vaja, et üllatada keha :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaata asi ongi selles,et kehale tunduvadki muudatused ebamugavad ja tihtipeale uued harjutused,võtted viisid tunduvadki ebamugavad...

Aga just innovatiivsust on vaja, et üllatada keha :P

no olen sinuga nõus, aga ega mulle see praegune rutiin, mida teen, ka väga ei meeldi, ma teeks heameelega suurte raskustega ja vähem, aga praegu pean kannatama vastupidist :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×