Jump to content
sdmartin

tahaks nõu

Recommended Posts

mul on lihtsalt nii et ma käin iga päe jõusaalis ja teen iga päe erinevale lihaskruppile aga asi on nii et ma teen aga lihas peale kordust on nagu uus ei mingit valu ega väsimust lihtsalt ei jõua enem nii palju kordusi teha.kui ma pärast jõusaalist ära lähen ei ole ültse aru saada et trenni oleks teind nii imelik.ise kahtlustan et äkki on üleväsimus.Aga enda kaalutlustel ei kaldu sinna poole et oleks sest vahepeal tegin nädala pausi ka aga ikka sama jama.ei oska ise midagi ette võtta.areng pole ka nagu seisma jäänd sest just surusin 100 ää ja juba kohe hakkab 105 koitma.olen 16.loodan et keegi oskab aidata:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ja mis siis viga on kui arened ma ei saa aru? Lihas võibolla trenniga nüüd rohkem harjunud, muuda harjutusi, muuda kordusi, lühenda puhkeaega. Mida iganes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui selline tunne meeldib siis tee superseeriad, kombineeri, mõtle kül siis valu kah tuleb. Endal on sama asi, et harjutuse viimastel kordustel on valu päris suur (see hea valu ikka) ja kui ära lõpetan trenni siis nagu poleks eriti teinudgi. Näiteks üks päev tegin rinnale rinnalt surumist 5x10-12 ja paari harjutust veel, ning panin kõigile mingi 5-6 seeriat ja pärast oli ikka tunda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid proovida näiteks seda, et teed seeriad ära ja paned siis raskuse suhteliselt väikeseks ning teed suutlikuseni. Siis vähendad veelgi ja jälle suutlikuseni. Ise vahepeal vahelduse mõttes teen nii, väsimus tekib lihastesse vägagi hästi :(

Ja kui ei jõua enam nii palju kordusi teha, siis järelikult ongi lihas väsinud :D

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka enne ei andnud lihas enne endast märku aga siis lühendasin puhkuse 3 minutilt 2-le minutile ja nüüd on trenni lõpuks lihas ka ikka verd üli täis ja tulemused on ka veel natuke paranenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma nagu teen suurte kilodega nii 3x8 aja mitmeid erinevaid harjutusi.lihas nagu ie anna kohe mitte tunda ja ei ole nagu see ka et ma kogu aeg ühte ja seda sama kilo tarin vaid iki proovin järjesyt neid raskusi tõsta.aga kuidagi imelik on et mitte midagi nagu ei tunne,poleksgi nagu trenni teind.teistel see eest on tunda imelik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga proovige nii et alguses peale soojendust teetegi n. 1 seeria kerge raskusega nii umbes 25 kordust ja rahulikult et saaks lihasesse vere sisse - siis teha raskemad tööseerjad olenevalt tava-kavast ja lõppu samamoodi veel üks kerge raskusega seeria!

minupuhul toimib vägagi kurnavalt just eelneva vere sisse pumpamisega lihasesse!

parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul ka enne ei andnud lihas enne endast märku aga siis lühendasin puhkuse 3 minutilt 2-le minutile ja nüüd on trenni lõpuks lihas ka ikka verd üli täis ja tulemused on ka veel natuke paranenud.

samal põhimõttel baseerub minu treening. ainult et ma ei tee järgnevat seeriat mitte suvaliselt suutlikkuseni vaid langetan raskust niipalju et j6uaksin uue seeria teha vähemalt 8 kordust. seeriate vahel puhkan pool minutit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×