Jump to content
kullla

üle pika aja vormi

Recommended Posts

soov oleks end taas vormi ajada.. esialgu liigne polster pealt ära. sooviks teada, et kas iga päev kerge sörk on liiast või ei? ja pärast jooksu natuke kõhtu teha iga päev??? lihaste treenimisel peaks jätma taastumisaega, aga olen kuulnud, et kõhtu teevad paljud iga päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jooksmas võid käia iga päev ja jälgi et pulss jääks alla 150 (kuskil siin oli teema ja keegi ütles et laulda ei saa aga rääkida peaks saama) selline tempo. Kõhulihaseid tee nii kuidaas jõuad, et kui oled väsind (lihased valutavad) siis ära tee jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
soov oleks end taas vormi ajada.. esialgu liigne polster pealt ära. sooviks teada, et kas iga päev kerge sörk on liiast või ei? ja pärast jooksu natuke kõhtu teha iga päev??? lihaste treenimisel peaks jätma taastumisaega, aga olen kuulnud, et kõhtu teevad paljud iga päev.

Kes sul kõhtu iga päev teeb??? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
soov oleks end taas vormi ajada.. esialgu liigne polster pealt ära. sooviks teada, et kas iga päev kerge sörk on liiast või ei? ja pärast jooksu natuke kõhtu teha iga päev??? lihaste treenimisel peaks jätma taastumisaega, aga olen kuulnud, et kõhtu teevad paljud iga päev.

Kes sul kõhtu iga päev teeb??? B)

Ma arvan ,et ta peab silmas pigem peale igat trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mind ei mõelnud? Katsun ka kõhukaid iga päev teha.

Need, kes teevad kõhtu ainult mõned korrad nädalas, on laisad. B)

Foorumist lugesin kunagi, et Ott teeb kõhtu vaid enne võistlusi. Ta ka laisk? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
soov oleks end taas vormi ajada.. esialgu liigne polster pealt ära. sooviks teada, et kas iga päev kerge sörk on liiast või ei? ja pärast jooksu natuke kõhtu teha iga päev??? lihaste treenimisel peaks jätma taastumisaega, aga olen kuulnud, et kõhtu teevad paljud iga päev.

Kes sul kõhtu iga päev teeb??? :(

kesseoligi..see räppar Nelly vist

või mingi vend oli:D

vend vähi ka:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise katsetanud kõhuihast igapäev teha ja sellest tekksiki küsimus, et kumb varjant oleks parem :D

Kas teah 5 päeva nädalas selline kerge trenn kõhule või siis kaks korda ja täie raksuga :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks inimesed erinevad. MÕnele kord nädalas raske kõhutrenn, teisele piisab hea vormi hoidmiseks paar seeriat trenni lõppu ja ok!

Vormi taastamisel oluline hetekvormi väljaselgitamine. Osta pulsikell. Kui vormi ei ole siis ka kiirkõnnist hea alustada alates 30 minutist korraga. Kui kõndimisel pulss liiga madal, siis hea sörkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen targemate käest kuulnud,et õige pulss on siis,kui saad oma kaaslasega rääkida(ma mõtlen rasvapõletuseks).Pulss hoia 125-135.See on kõige efektiivsem.Pole mõtet ennast niisama surnuks joosta.Aeglne sõrk 125-135 pulsiga! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
soov oleks end taas vormi ajada.. esialgu liigne polster pealt ära. sooviks teada, et kas iga päev kerge sörk on liiast või ei? ja pärast jooksu natuke kõhtu teha iga päev??? lihaste treenimisel peaks jätma taastumisaega, aga olen kuulnud, et kõhtu teevad paljud iga päev.

Kes sul kõhtu iga päev teeb??? <_<

ma kyll targematelt kuulnud et kõhulihased on kõige kiiremini taastuvad lihased ja põhimõtteliselt ainukesed mida võib iga päev treenida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ärge unustage katse-eksituse meetodit, kõige parem on enda peal seda järgi proovida, see on liiga individuaalne, tehke 3 näd ühte ja 3 teistmoodi, vahe peaks tunda olema

mina tegin näiteks vahepeal üldse lisaraskusega, niiet ainult 10 jaksasin

tähtis on vaheldus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen targemate käest kuulnud,et õige pulss on siis,kui saad oma kaaslasega rääkida(ma mõtlen rasvapõletuseks).Pulss hoia 125-135.See on kõige efektiivsem.Pole mõtet ennast niisama surnuks joosta.Aeglne sõrk 125-135 pulsiga! <_<

See sinu info nendelt targematelt on aegunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise olen targemate käest kuulnud,et õige pulss on siis,kui saad oma kaaslasega rääkida(ma mõtlen rasvapõletuseks).Pulss hoia 125-135.See on kõige efektiivsem.Pole mõtet ennast niisama surnuks joosta.Aeglne sõrk 125-135 pulsiga! :D

See sinu info nendelt targematelt on aegunud.

Vaevalt,et selline väärtinfo üldse kunagi aegub! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ärge unustage katse-eksituse meetodit, kõige parem on enda peal seda järgi proovida, see on liiga individuaalne, tehke 3 näd ühte ja 3 teistmoodi, vahe peaks tunda olema

mina tegin näiteks vahepeal üldse lisaraskusega, niiet ainult 10 jaksasin

tähtis on vaheldus

See nii et ainult 10x jaksasid. See värk on mulle arstiharidusega inimese poolt selgeks tehtud, et saamaks suuri k6hulihaseid on just see kõige effektiivsem meetod. kõhulihased EI ERINE mitte millegipoolest teistest lihastest. südamelihas, silelihas ja vöötlihas on need mis meie kehas on. vöötlihased on seotud liikumisega ja bicebs on ehituselt samasugune nagu ka kõht. kes tahab, võin soovitada üht väga head raamatut kus on kõik VÄGA selgelt ära seletatud. maksab aint teine üle 10 000

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×