Jump to content
xip

Kes mida sööb siis?

Recommended Posts

Mina küll ei kahetse, et ostsin poole parem taastumine on ja soodustab ka lihaskasvu.Ma ei tea kas teie ostate moe pärast B) aga kasuks ta on võibolla kreatiin ei mõju sellepärast, et oled veel algaja ja kusjuures kreatiini juurde on ka kirjutatud et see ei pruugigi kõigil mõjuda nii edukalt. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan et 1,5 aastat lisandeid kasutanu pole enam algaja ja kust otsast tead sina kaua ma kangi rebinud olen, hoopis sul neljateist aastasel tatil pole mingeid lisandeid vaja ja sa ei tohiks üldse nii vara jõusaalis käiia, kuigi vaevalt sa seal midagi muud peale bizdjoozi ka teed B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavatoitu söön (proteiinirikast) ja toidulisadest:

ON Whey Gold Standard on siis hetkel proteiiniks, siia juude läheb ka Tai Kane kretiin ja natukene dekstroosi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan et 1,5 aastat lisandeid kasutanu pole enam algaja ja kust otsast tead sina kaua ma kangi rebinud olen, hoopis sul neljateist aastasel tatil pole mingeid lisandeid vaja ja sa ei tohiks üldse nii vara jõusaalis käiia, kuigi vaevalt sa seal midagi muud peale bizdjoozi ka teed :)

Kuule ahv ma olen 16 ja ma lihtsalt ütlesin et see ei pruugi algajal mõjudagi ma ei öelnud otseselt et oled algaja B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru mix on vaja kohe hakata paukuma see kui keegi on aasta või rohkem jõusaalis käinud ei tee temast veel edasijõudnuks juh! teadmised võivad ju ikka algaja omad olla :) või kuis.. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru mix on vaja kohe hakata paukuma see kui keegi on aasta või rohkem jõusaalis käinud ei tee temast veel edasijõudnuks juh! teadmised võivad ju ikka algaja omad olla :) või kuis.. B)

Täpselt, tean väga palju selliseid, kes on jõusaalis oma 2-3 aastat käinud ja ei tea ikka veel kuidas õigesti kangi suruda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ongi nii võin enda käest seda öelda, kuna käin saalis kus treenerit nagu eriti pole siis terve eelmine talv läx niiöelda lambist treenimise peale ja areng jäigi kinni. Nüüd kui olen hakanud kirjandust lugema ja tehńikale rõhku pöörama toimub ka areng B) täiesti kindlalt ei tähend see kaua saalis käinud oled mitte midagi võibolla oligi see ainult käimine ja mitte midagi muud :):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kreatiini tase organismis on kõrge siis ei ole kreatiini lisa manustamisel mõtet! Ja mida madalam seda kasulikum.

EDIT: Ise ei kasuta praegu midagi, ainult kodust toitu.

Muudetud kasutaja painkiller poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu siin loen ja vaatan, et enamikut tarbivad kreatiini. B)

Kas tõesti on trennis štaasi nii palju, et vaja nn trumpässa välja käija? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu siin loen ja vaatan, et enamikut tarbivad kreatiini. :D

Kas tõesti on trennis ?taasi nii palju, et vaja nn trumpässa välja käija? B)

pole see mingi eriline trumpäss

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise söön kreatiini ca 5g päevas + valku 70g päevas + süsivesikuid 30g päevas kreatiini jaoks - kuna nende (kreatiini ja süsivesikute) koos tarbimine on tulusam. trennipäevadel söön valku rohkem. nälg on enivei suurem peale trenni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×