Jump to content
thugged

ühe käega kätekõverdused.

Recommended Posts

Tuleb kõvasti harjutada kahekäega tegemist ja küll mõne ajapärast suudad ka ühe käega teha, tuleks ka jõusaalis muid lihaseid tugevaks teha.Tehnika vist nii et üks käsi selapeal ja jalad laiali ja kere natuke viltu nii olen mina näinud ja ka proovind.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida tuleks teha,et jõuaks teha kätekõverdusi ühe käega ja kuidas on õige tehnika selle tegemiseks?

Miks sa ühe käega tegema pead? Seal on väga suur oht ennast vigastada, kui tehnikat ei oska. Ära vaata van Damme filme nii palju :lol: Tee ikka korralikult kahe käega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see nõuab palju harjutamist, kõige raskem on algul head tasakaalu saada. Mina vähemalt alustasin algul ni, et proovisin teha nö. poolikuid kõverdusi, et ei lasknd täiesti alla. hakkasin järjest allapoole laskma ja nüüd on asi täiesti käpas, mul läks mingi 4-5 päeva, et asi selgeks saada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

küsimus siiski rohkem tehnikas, ja keerulist pole seal midagi, proovi parem käteköverdust teha plaksuga seljataha :)

ja kui kövamees tahad olla siis tömba parem ühekäega löuga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe käega lõua tõmbamine on suht kerge ühe käega kätekõverduste kõrval. Ühe käega kätekõverduste tegemisel on vaja ikka väga tugevaid selja- ja rinnalihaseid ning väga head kordinatsiooni. kuskilt olen videot näinud, kus Bruce Lee tegi neid kätekõverdusi, poisil oli vasak käsi puusas ja paremal käel toetas aint 3 näppu maha ja kui kätekõverdusi tegi, siis õlad olid maaga paralleelsed :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühe käega lõua tõmbamine on suht kerge ühe käega kätekõverduste kõrval. Ühe käega kätekõverduste tegemisel on vaja ikka väga tugevaid selja- ja rinnalihaseid ning väga head kordinatsiooni. kuskilt olen videot näinud, kus Bruce Lee tegi neid kätekõverdusi, poisil oli vasak käsi puusas ja paremal käel toetas aint 3 näppu maha ja kui kätekõverdusi tegi, siis õlad olid maaga paralleelsed :)

Ühes breigivideos tehti jalgadeta st. jalad õhus. Kas see ka päriselt nii oli - kurat seda teab :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühe käega lõua tõmbamine on suht kerge ühe käega kätekõverduste kõrval. Ühe käega kätekõverduste tegemisel on vaja ikka väga tugevaid selja- ja rinnalihaseid ning väga head kordinatsiooni. kuskilt olen videot näinud, kus Bruce Lee tegi neid kätekõverdusi, poisil oli vasak käsi puusas ja paremal käel toetas aint 3 näppu maha ja kui kätekõverdusi tegi, siis õlad olid maaga paralleelsed :)

Sa mõtlesid vist seda versiooni ühekäega lõua tõmbamisest, kus teine käsi hoiab esimese randmest kinni. Õigem variant on nii, et üks käsi ripub lõdvalt ja teine tõmbab toore jõuga. Ei teagi veel ühtki inimest oma tutvusringkonnas, kes viimase ära teeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TV-st näitas kunagi mingit meest kes ronis mööda pilvelõhkujaid ilma julgestuseta ning seal mainiti ka et ühekäega lõutõmbeid mingi kümnest tuhandest üks suudab teha(vot pole 100% kindel kas 1. 10 000st aga midagi sinna kanti)

Kätekõverdusi peaks märksa lihtsam teha olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

KUi oled piisavalt tugev kahekäega tegemises, siis ei ole pärast väikest harjutamist ka ühega probleeme. Aga tehniliselt ilmselt see, et jalad rohkem laiali tasakaalu hoidmiseks ning küünarnukk mitte väljapoole vaid vastu keha pööratud. St töötab rohkem triitseps, mitte rinnalihas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eem ma usun et,kätekõverdust on lihtsam teha,kui ühe kega lõuga tõmmata(nii et teine käsi ripub kõrval),proovitud variant.

kui keegi tuleb ja teeb nii ühe käega lõuatõmbe,ning samas ta ei suuda ühe käega kätekõverdust teha,hakkan mina sokke sööma :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina jõuan ühe käega lõuga tõmmata, aga kui ma proovin ühe käega kätekõverdust teha siis ma kukun külili

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TV-st näitas kunagi mingit meest kes ronis mööda pilvelõhkujaid ilma julgestuseta ning seal mainiti ka et ühekäega lõutõmbeid mingi kümnest tuhandest üks suudab teha(vot pole 100% kindel kas 1. 10 000st aga midagi sinna kanti)

Kätekõverdusi peaks märksa lihtsam teha olema.

prantslane Alain Robert.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ka seda näinud. See vend treenib oma ronimiseks nii, et teeb 1 sõrme peal kätekõverdusi. Ja lõuatõmbeid jõuab ta ainult oma väikse sõrmega ka teha :)

Aga tal on neid tugevaid näppusid ronimiseks vaja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×