Jump to content
meelike

paksuks saada vaja

Recommended Posts

mure selline et soovin lihtsalt kaalus juurde saada,mitte lihaste kasvatamisega vaid lihtsalt et rasva kujul.kas on võimalik,et syyes toidulisandeid,mis sisaldavad valku,annavad kaalus juurde,eriti kui ma yldse ei tee trennigi.....olen kuulnud et võttes neid pulbreid,tuleb tohutult rasvkudet organismi.....????????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

loomulikult annavad juurde

eriti kui rasva tahad juurde, siis valid veel kõige suurema rasvasisaldusega ja sööd palju süsivesikuid

ma küll ei saa väga aru, miks sa rasva tahad, aga kes olen mina kohut mõistma

kas poleks kergem ja odavam lihtsalt võid süüa:D?

edu igatahes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi kui tahad paksuks saada pead seda proovima teha võimalikult "tervislikult" s.t. katsuda leida kaloriülekaal nii, et tarbiksid võimalikult vähe rafineerituid suhkruid ja trans-rasvu. Massilisajad ilmselt aitavad paremini kui puhas proteiin.

Film supersize me on sellest kuidas ei tohi paksuks minna.

Aga jah... miks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mure selline et soovin lihtsalt kaalus juurde saada,mitte lihaste kasvatamisega vaid lihtsalt et rasva kujul.kas on võimalik,et syyes toidulisandeid,mis sisaldavad valku,annavad kaalus juurde,eriti kui ma yldse ei tee trennigi.....olen kuulnud et võttes neid pulbreid,tuleb tohutult rasvkudet organismi.....????????

paksuks vaja saada et kõrini sellest olen kogu elu välja näind kõhn-165 cm ja aint 48 kilo,ja olen magusat näost sisse ajand,kuid ei midagi,ainevahetus on liiga kiire....seega mõtlesin et kui kasutada neid lisandeid,saan lõpux kavõi 60 kilo täis.....unistada ju võib...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mure selline et soovin lihtsalt kaalus juurde saada,mitte lihaste kasvatamisega vaid lihtsalt et rasva kujul.kas on võimalik,et syyes toidulisandeid,mis sisaldavad valku,annavad kaalus juurde,eriti kui ma yldse ei tee trennigi.....olen kuulnud et võttes neid pulbreid,tuleb tohutult rasvkudet organismi.....????????

paksuks vaja saada et kõrini sellest olen kogu elu välja näind kõhn-165 cm ja aint 48 kilo,ja olen magusat näost sisse ajand,kuid ei midagi,ainevahetus on liiga kiire....seega mõtlesin et kui kasutada neid lisandeid,saan lõpux kavõi 60 kilo täis.....unistada ju võib...

Kehatüüp on sul selline kahjuks/ektomorf. Jälgi, et toidus oleks piisavalt valke!!! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga extreemne lähenemine igatahes minuarust. Ju asi sinu puhul ikka geneetikas. Raske lihast kasvatada, raske paksuks minna. Mul isa nt samasugune. Nagu hambaork. Söögu mida või kuna tahes.

Sumomaadlejad vist söövad nii, et 1-2x päevas ja suured kogused toitu korraga, et kaalu koguda. Äkki see üks nipp?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hm. Raske ülesanne. Ma loodan, et sa saad aru millest sa loobuda tahad - sinu elu, see on enamike naiste jaoks vaid unistus. Kui vana sa oled? Eks aastatega ainevahetus aeglustub ka... Süstemaatiline lihastreening koos rohke söömisega peaks andma tegelikult kõige paremaid tulemusi...

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga extreemne lähenemine igatahes minuarust. Ju asi sinu puhul ikka geneetikas. Raske lihast kasvatada, raske paksuks minna. Mul isa nt samasugune. Nagu hambaork. Söögu mida või kuna tahes. 

Sumomaadlejad vist söövad nii, et 1-2x päevas ja suured kogused toitu korraga, et kaalu koguda. Äkki see üks nipp?!

äkki ikka nii pole. Harvad toidukorrad ju pidid ainevahetust kiirendama.Sumokad on

parajad debiilad ka. Aga kuna ise samasuguse kehatüübiga siis mina puhta söömisega küll juurde ilmselt ei suudaks võtte, ennem söön end vaeseks-. kõva trenniga on need kilod tuld ja just lihase arvelt.

Muudetud kasutaja KONDIPUKETT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teatud piiril (kolm vs. kuus) toidukorda päevas on ainevahetuse kiiruse muutused minimaalsed. Kui läheb alla selle, siis läheb ainevahetus ikka AEGLASEMAKS.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sumokad söövad kaks korda nädalas,esimene söögikord on neil lõuna paiku ja teine enne magamaminekut,see viib ka ainevahetuse aeglaseks ja pekk ladestub seetõttu hästi,ning see on jama,et kaal ei tõuse süües seetõttu et kiire ainevahetus ,tõuseb kül mul endal ka suht kiire kuid kõvasti treenides ja tublisti süües tõuseb kaal niiet mühiseb,kõike saab kui hästi tahta,kui ei saa siis pole tahtmine piisavalt suur.Inimesed on ikka nii erinevad ,mõni tahaks elueest kaalus alla võtta,mõni tahab lihast juurde,mõni tahab aga lausa pekki juurde,jumalaloomaaed on ikka kirju:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal oli ka kunagi nii(u 5-8a tagasi), et võisin kõike sisse süüa ja kaalutõusu ei kuskil. Samuti kõik pidid seda nina alla hõõruma, et oiiiii sa ju nii peenike, sageli küll komplimentidena,kuid mulle oli see pigem solvang. Kuid mina tahtsin just juurde võtta....eriti tagumikust ja jalgadest, kuid ei midagi. Ja nüüd järsku..........u 2 aastat tagasi hakkas ja hakkas pekki kogunema (õtsin u 4 kilo juurde)ja mõisitsin ,et see pole sugugi tore,kuna ega rasv ei tule sinna kuhu küsid....mul tuli väga nõmedatesse kohtadesse, kõhule ja ülakehale...öekk siiani paha mõelda...ja muutsin kardinaalselt oma toitumisharjumusi...alustasin dieeti nimega ZONE DIET, mis põhimõtteliselt kujutab endast valgu(puhas kala,linnuliha,veis,munavalge) ja heade süsivesikute(köögi-ja puuviljad) tasakaalus söömist igal söögikorral pluss sinna juurde head rasva(extra vergin olive oil v pähklid v avokaado). Ja vahele snäkse....ala puuvili, juust, jogurt, kohupiim jne. Välja jäid kõik magusad ja rasvased toidud. See kontrollib insuliini eritumist, mis omakorda kontrollib rasva ladestumist kehas. Magus ja ravane vaid ärritab insuliinitaset ja nii saadki palju süüa korraga. Kui aga sellise õige toitumisega on insuliini tase suhteliselt stabiilne, siis funktsionäärib keha õigesti.

Jutu point on selles, et selline dieet aitab kehal saavutada oma õiget kaalu,mis on just sulle omane ja rasvade sisseajamine ei ole lahendus,kuna niikuinii ei võta sa juurde....Tean omast kogemusest. Ja kui järsku ainevahetus peaks muutuma, siis ole kindel, et sa ei suude enam oma kaalus juurdevõttu peatada, kuna su rasvarakud on nii aktiivseks tehtud selle kaloririkka toiduga, et hakkavad kontrollimatult kasvama......Ja tulemuseks on rasvumine,mis on väga kole ja tervisele ohtlik. Ja siis kahetsed......kuid on hilja...

Seega soovitan sul seda viga mitte teha ja asuda lihtsalt tervislikult toituma hakata ja jõutrenni tegema(jõusaal, suurte raskustega) ja näed, kui kena keha sul varsti on :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul endal oli ka kunagi nii(u 5-8a tagasi), et võisin kõike sisse süüa ja kaalutõusu ei kuskil. Samuti kõik pidid seda nina alla hõõruma, et oiiiii sa ju nii peenike, sageli küll komplimentidena,kuid mulle oli see pigem solvang. Kuid mina tahtsin just juurde võtta....eriti tagumikust ja jalgadest, kuid ei midagi. Ja nüüd järsku..........u 2 aastat tagasi hakkas ja hakkas pekki kogunema (õtsin u 4 kilo juurde)ja mõisitsin ,et see pole sugugi tore,kuna ega rasv ei tule sinna kuhu küsid....mul tuli väga nõmedatesse kohtadesse, kõhule ja ülakehale...öekk siiani paha mõelda...ja muutsin kardinaalselt oma toitumisharjumusi...alustasin dieeti nimega ZONE DIET, mis põhimõtteliselt kujutab endast valgu(puhas kala,linnuliha,veis,munavalge) ja heade süsivesikute(köögi-ja puuviljad) tasakaalus söömist igal söögikorral pluss sinna juurde head rasva(extra vergin olive oil v pähklid v avokaado). Ja vahele snäkse....ala puuvili, juust, jogurt, kohupiim jne. Välja jäid kõik magusad ja rasvased toidud. See kontrollib insuliini eritumist, mis omakorda kontrollib rasva ladestumist kehas. Magus ja ravane vaid ärritab insuliinitaset ja nii saadki palju süüa korraga. Kui aga sellise õige toitumisega on insuliini tase suhteliselt stabiilne, siis funktsionäärib keha õigesti.

Jutu point on selles, et selline dieet aitab kehal saavutada oma õiget kaalu,mis on just sulle omane ja rasvade sisseajamine ei ole lahendus,kuna niikuinii ei võta sa juurde....Tean omast kogemusest. Ja kui järsku ainevahetus peaks muutuma, siis ole kindel, et sa ei suude enam oma kaalus juurdevõttu peatada, kuna su rasvarakud on nii aktiivseks tehtud selle kaloririkka toiduga, et hakkavad kontrollimatult kasvama......Ja tulemuseks on rasvumine,mis on väga kole ja tervisele ohtlik. Ja siis kahetsed......kuid on hilja...

Seega soovitan sul seda viga mitte teha ja asuda lihtsalt tervislikult toituma hakata ja jõutrenni tegema(jõusaal, suurte raskustega) ja näed, kui kena keha sul varsti on  :lol:

jah hea kui naistel rasv koguneb tuharatele ja reitele mitte aga vöökohale! keskelt peab ikka peenika olema naine aga see oleneb kehatüübist naistel.

enamasti koguneb meestel esmalt kõhule naistel aga tuharatele ja keskelt ikka peenike aga hirmus kui naistel kõhule juba tuleb ja taljele.

aind tissid ja pepu peaks parasjagu pehmed siis olema jah

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mure selline et soovin lihtsalt kaalus juurde saada,mitte lihaste kasvatamisega vaid lihtsalt et rasva kujul.kas on võimalik,et syyes toidulisandeid,mis sisaldavad valku,annavad kaalus juurde,eriti kui ma yldse ei tee trennigi.....olen kuulnud et võttes neid pulbreid,tuleb tohutult rasvkudet organismi.....????????

paksuks vaja saada et kõrini sellest olen kogu elu välja näind kõhn-165 cm ja aint 48 kilo,ja olen magusat näost sisse ajand,kuid ei midagi,ainevahetus on liiga kiire....seega mõtlesin et kui kasutada neid lisandeid,saan lõpux kavõi 60 kilo täis.....unistada ju võib...

siis sa pole ju niii väga peenike, mul naine oli pea 10 cm pikem sama kaalu juures.ja täiza norm :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mure selline et soovin lihtsalt kaalus juurde saada,mitte lihaste kasvatamisega vaid lihtsalt et rasva kujul.kas on võimalik,et syyes toidulisandeid,mis sisaldavad valku,annavad kaalus juurde,eriti kui ma yldse ei tee trennigi.....olen kuulnud et võttes neid pulbreid,tuleb tohutult rasvkudet organismi.....????????

olen 21 aastane kuid mul on siiralt kõrini et nii peenike olen,teex yxkõik mida et paksemax saada...nutt tuleb peale....ma kyll võtan juba seda valgupulbrit iga päev ja jään siis ootama et ehk nädalapärast kaal juba ka suurem...no ma ei tea....kui see ka ei aita,mul kõrini komplexidest.........ei tea kuna hakkab kaal tõusma selle pulbri joomisest....kui yldse hakkab muidugi... :P:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mure selline et soovin lihtsalt kaalus juurde saada,mitte lihaste kasvatamisega vaid lihtsalt et rasva kujul.kas on võimalik,et syyes toidulisandeid,mis sisaldavad valku,annavad kaalus juurde,eriti kui ma yldse ei tee trennigi.....olen kuulnud et võttes neid pulbreid,tuleb tohutult rasvkudet organismi.....????????

olen 21 aastane kuid mul on siiralt kõrini et nii peenike olen,teex yxkõik mida et paksemax saada...nutt tuleb peale....ma kyll võtan juba seda valgupulbrit iga päev ja jään siis ootama et ehk nädalapärast kaal juba ka suurem...no ma ei tea....kui see ka ei aita,mul kõrini komplexidest.........ei tea kuna hakkab kaal tõusma selle pulbri joomisest....kui yldse hakkab muidugi... :P:lol:

meelike näita pilte:D

siis ytleme, kas on vaja v mitte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

meelikesel oleks massilisaja kõrval vaja ka väikest psühholoogilist nõustamist minu arust :lol: ära võta seda solvanguna :P Võta massilisajat ja tee hoolsalt trenni ja küll lihas tulema hakkab, pekiga ma küll ei soovitaks vormikamaks ennast muuta, ei ole kena vaatepilt, kontrollida sa nagunii ei saa kuhu kui palju hakkab ladestuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

inimesed on end tänapäeval vist üsna pilve võtnud või lihtsalt uhhaad söönd liigapalju et mõistus on peast ära läind. Palun aidake mind oma tervis ära rikkuda. muidu olen hea vormis aga tahaks rasva juurde saada?? daaaa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
inimesed on end tänapäeval vist üsna pilve võtnud või lihtsalt uhhaad söönd liigapalju et mõistus on peast ära läind. Palun aidake mind oma tervis ära rikkuda. muidu olen hea vormis aga tahaks rasva juurde saada?? daaaa

kle kurupt,sa ikka eriline jobu,kas kysisn su lolli arvamust v?ise tean mida oma kehaga ja tervisega teen,.....daaaaaaaaaaaaa????????!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×