Jump to content
muhk

Noorte tase

Recommended Posts

Tere!!

Ma ei tea küll kas see on õige foorum selle jaoks, kuid paremat ei leidnud :)Mõtisklesin siin ja tekkis küsimus, et kas praegune noort tase Eestis on väga kõrge? Et kas lihtsalt "mehel metsast" on üldse mõtet tulla võistlustele, ilma et teda välja naerdaks?

Mind ennast huvitaks võistlemine väga. Kuid siiski alles sügisel, vorm annab veel soovida :lol:

Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!

Ma ei tea küll kas see on õige foorum selle jaoks, kuid paremat ei leidnud :)Mõtisklesin siin ja tekkis küsimus, et kas praegune noort tase Eestis on väga kõrge? Et kas lihtsalt "mehel metsast" on üldse mõtet tulla võistlustele, ilma et teda välja naerdaks?

Mind ennast huvitaks võistlemine väga. Kuid siiski alles sügisel, vorm annab veel soovida :P

Tänud

Enne peaks ikka härra "Mees metsast" mingi nö. baaskeha endale saama, siis saab seda juba edasi treenida võistluste tarvis.Võistlema minnakse ikka teatud tulemuste pärast, aga seda arvan mina :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!!

Ma ei tea küll kas see on õige foorum selle jaoks, kuid paremat ei leidnud :)Mõtisklesin siin ja tekkis küsimus, et kas praegune noort tase Eestis on väga kõrge? Et kas lihtsalt "mehel metsast" on üldse mõtet tulla võistlustele, ilma et teda välja naerdaks?

Mind ennast huvitaks võistlemine väga. Kuid siiski alles sügisel, vorm annab veel soovida :lol:

Tänud

No vaata pilte galeriist ja otsusta ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muhk - ei ole ilus minna mütsiga lööma.

ega ma ei mõlnudki mütsiga löömist. Lihtsalt huvitas, et kas enne kui võistlema minna peab aastat paar treenima või oleks ka okei varasemas ajajärgus kogemusi omandada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui lihast on palju ja jurakas valmis, kõik kehaosad nii enamvähem proportsionaalselt arenenud jne siis tuleb ainult selle kallal pead murda kuidas nahaalune rasvakiht ära saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muhk - ei ole ilus minna mütsiga lööma.

ega ma ei mõlnudki mütsiga löömist. Lihtsalt huvitas, et kas enne kui võistlema minna peab aastat paar treenima või oleks ka okei varasemas ajajärgus kogemusi omandada...

Oleneb millises seisus su keha on, kui juba looduse poolt kaasa antud siis GO AHEAD! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei oska tavaliste "maalaste" taset kommenteerida, aga treenitud noorte tase on kyll k6vasti t6usnud. Eile vaatasin powerliftingu EMV, seal pystitati noorte klassis ka juuniorite rekordid ja 1 oleks napilt ka t2iskasvanute rekordi pystitanud. Tulemused iga aastaga l2hevad aina paremaks ja paremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõutõstmisega on ma arvan väga raske juba v.a. naistel. Kulturismi koha pealt ma arvan, et eestis on küll mõned tüübid, kes mingi 2-3kuulise nõustamise ja väikese trenni järel võiks vabalt võistelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×