Jump to content
ronija

Vöö

Recommended Posts

Muidugi ei tee kui see su selga ikka korralikult paigal hoiab, vööd on vaja ainult suurte raskuste tõstmisel minu arust. :blink: kui su vöö nende lisaaukude juurde tegemisel ebamugav tundub siis pead endale uue vöö muretsema... :lol:

jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjah ;) Ostsin just 20 kg raskusi juurde ja juba vanade raskustega sain selga kannatada veidi, ostsin lolli peaga vöö pimesi :blink: Oleksin saanud ka paraja... Aga nuh, nael ja haamer ja auke uuristama :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tihti seda vööd kantakse? Tahtsin ise ka osta, kuid selleks et 1-2 seeriaks nädalas peale panna pole mõtet. Lugesin et ei tohiks üldse kanda niisama peal, muidu jääb selg nõrgaks, ainult oma viimase kõige raskema seeria ajal. See tähendabki et ainult 1 seeria nädalas kuki ajal, ja kui teen ka jõutõmmet siis kokku 2 seeriat nädalas. Kui osta siis tahaks ikka et rohkem kasutamist oleks... et kas see on mingi nali või jääb päriselt selg nõrgaks?? Treenin ju ikkagi alaselga ka kuidas ta nõrgemaks saab jääda??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tihti seda vööd kantakse? Tahtsin ise ka osta, kuid selleks et 1-2 seeriaks nädalas peale panna pole mõtet. Lugesin et ei tohiks üldse kanda niisama peal, muidu jääb selg nõrgaks, ainult oma viimase kõige raskema seeria ajal. See tähendabki et ainult 1 seeria nädalas kuki ajal, ja kui teen ka jõutõmmet siis kokku 2 seeriat nädalas. Kui osta siis tahaks ikka et rohkem kasutamist oleks... et kas see on mingi nali või jääb päriselt selg nõrgaks?? Treenin ju ikkagi alaselga ka kuidas ta nõrgemaks saab jääda??

Soovitan ikka rinnalt surudes ka vööd kasutada kuna mõned sõbrad on selja ära nikastanud surudes(kaasa arvatud mina). Vööd soovitan iga harjutuse juures kanda kus selg pinges on (muidugi mitte keretõstete juures).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aa huvitav oleks teada mis raksuste juures peaks hakkama juba vööle mõtlema... :(

No siis kui endal raske tundub ja tunned, et selg saab kõvasti vatti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rinnalt ma ei suru sillaga, selg on vastu pinki, seal mul vööd pole tarvis. Aga nt jõutõmmet või kükki tehes lõpuni pingutada ei julgegi, sest kui juba suutlikusest 3-4 korduse kaugusel siis on raske selga nõgusana hoida. Mina võtan seda vöö asja nii, et kui ppingutad nii kõvasti et ilma vööta on ohtlik, siis osta olgu raskused väiksed või suured. Mõnele on 70kg suur, teisele 120kg ja kolmandale 200kgm olenevalt enda max-ist.

Selg on pinges enamikes jala ja selja harjutustes... et kas vööd kantakse siis kogu harjutuse ajal või siiski ainult viimase ja raskeima seeria ajal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise olen tõstja ja kasutan rihma kuna selg alatihti haige ja kange, aga kui saad ilma rihmata siis ikka tee rihmata väikse raskuse juures, sest siis treenib selga rohkem ja hoiad asendit paremini, sest rihmaga sa ei hoia oma selga võibolla õige nurga all.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×