Jump to content
triin87

naised jõusaalis

Recommended Posts

Huvitav, miks naisterahvad nii palju vaeva näevad, et jõusaalis nii suurte raskustaga treenivad? Kas see siis välimuses tunda ei anna. Pole küll jõusaali harrastanud, kuid pean end füüsiliselt tugevaks tüdrukuks küll. Häda pärast ajavad ka kätekõverdused asja ära, kui tahan käsi toonusesse saada. Kas nendele naistele meeldibki lihasemägi olla.......... ma ei taha kedagi solvata, lihtsalt teadmatusest küsiksin neilt, kuidas selline raske jõutreening neile mõjub? Ega see neid välimuse poolest liiga mehelikuks ei tee. Tunneksin ise ka võibolla jõusaali vastu huvi ja seetõttu ootan tagasisidet nendelt tugevatelt naisterahvastelt.

No ma ka just kõige väiksemaid raskusi ei kasuta saalis <_< Lihstalt meeldib rassida ja motivatsioon on ka piisavalt kõrge. Pärast on hea tunne--jälle sain suurema raskusega hakkama-järelikult on olnud arengut.

"Lihamäeks" olemisest on asi siiski veel üsna kaugel :P . Lihtsalt meeldib see TUNNE, mis trennis pingutades tekib ja ongi kõik. Mehelik? No ma ei tea, küsige kelleltki, kes mind tunnevad.... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lisaks siia ka enda naise kohta mõned andmed!

põhi trenniks tal küll spinning kuid satume koos saali ikka ka! <_<

enamasti biits 6 kg hantliga , lendamist 10 kg , enamus harjutusi trenašööridel ja madalama raskusega - jõutreening on lihvivat tüüpi kõrgemate korduste arvuga ja intensiivne treening!

energiat ja jõudu jagub küll ja küll....

kiitus neile naistele kes arendavad enda keha ja alusetu oleks kedagi selle pärast kappiks tembeldada!

ega tegelikult enda naist ei kujutakski ette kisamas kangiga nagu mina! :)

igatahes edu ja pealehakkamist kõigile....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

khm... jalad 25-65kg raskustega (mõned asjad muidugi jäävad välja,sest hüppeliiges sai ratsaõnnetusel tuksi keeratud...)

käed,kõht,ülakeha 20-45kg...

12x3

jõusaalis ei muutu mingiks kapiks, aga kaifi saab küll kui peale mõnda pühapäevakangitõstjat raskuse tõstmisega hirmutada :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proovi siis kapist välja tulla .... :huh: .... ja 15 kilo biiza on ikka suht väga vähe küll :D:) ... muidugi kui sa just 13 pole ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
proovi siis kapist välja tulla .... :huh: .... ja 15 kilo biiza on ikka suht väga vähe küll :D:) ... muidugi kui sa just 13 pole ...

greenu - tegemist on minuarust naisterahvaga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
greenu - tegemist on minuarust naisterahvaga!

jalga surub 250 ... on palju .... kui seda korralikult teha .... biiza 15 on vähe kui seda korralikult teha ... vaatasin postitust mitte pilte kasutajal ... sorry ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mitut naist tead kes teevad biitsa (preacher curl) 15 kgste hantlitega (st siis 1 käsi ja 1 hantel 15 kg per käsi)... ei tea, ehk olen lihtsalt aeglane areneja aga selle 15ni on ikka aega ja vaeva läinud areneda..............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mitut naist tead kes teevad biitsa (preacher curl) 15 kgste hantlitega (st siis 1 käsi ja 1 hantel 15 kg per käsi)... ei tea, ehk olen lihtsalt aeglane areneja aga selle 15ni on ikka aega ja vaeva läinud areneda..............

Aga sa ei ole ju kindlasti ainuke ka! :( Kes tõsisemalt trenni teevad, nendele naistele ei ole ju 15 kg mingi takistus (mina näiteks teen plokil biitsa 55-60ga, Rosin teeb 50ga jne...).

Samas, kui isegi mehed jõusaalis jõllitama jäävad ja hiljem küsima tulevad, et kui palju mul rekord on ja miks nii suurte raskustega teen...- ju siis on neil, mille üle arutleda... :blink:

Eile õhtul näiteks tekkis trennis situatsioon, kus Rosinal oli jalapressil 175 kg ja parajasti pressis seal suure viha ja -häälega--mõni saalisolev mees unustas sootuks ära, et trenni tuli tegema! Aga nohh, me harjunuD juba sellega, et meid "normaalseteks tibideks" ei peeta enam :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

blokil teen kah 55-60, kang on tavaliselt 35 aga vot preacherit tehes yle 15 kg hantliga ei lähe. minu jaoks kôige raskem biitsa harjutus... blokk ja kang isiklikult tunduvalt kergemad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
blokil teen kah 55-60, kang on tavaliselt 35 aga vot preacherit tehes yle 15 kg hantliga ei lähe. minu jaoks kôige raskem biitsa harjutus... blokk ja kang isiklikult tunduvalt kergemad...

Mina hetkel kangi üldse teha ei saa, kuna kevadel oli kodarluu murd ja siiani valus:( Hantliga teen samuti vaid viimase harjutuse ja pika seeria (nö pumpamise), sest kui rasked harjutused (blokk---seda tehes tunnen peale luumurdu kätt kõige paremini, teiste harjutuste puhul alateadlikult hoian haiget kätt tagasi ja suurema koormuse saab paratamatult terve käsi) ette ära teen, siis ranne juba nii väsinud ja valus, et peaaegu pisarad silmis... :blink: Aga ilu nõuab ohvreid ja mida aeg edasi, seda paremaks käsi läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mitut naist tead kes teevad biitsa (preacher curl) 15 kgste hantlitega (st siis 1 käsi ja 1 hantel 15 kg per käsi)... ei tea, ehk olen lihtsalt aeglane areneja aga selle 15ni on ikka aega ja vaeva läinud areneda..............

esiteks polnud kirjas mis harjutust ta selle 15 kiloga teeb ja teiseks sellel naisel peavad olema proportsioonid väga paigast ära kui jalapressi teeb 250 ja biizaga ainult 15 .... et sinnasuunda oli minu 15 kilo vähe suunatud ... aga see selleks ... ja nagu sa allpool lugeda võid siis 15 kilo naistel on täitsa tehtav .... aga see selleks jällegi ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust küll väga paigas kui 250 jalapress ja 15+15 hantlitega biitsa, muidugi oleneb jalapressist ? Kuid tavaline 45 kraadine jalapress, on see normaalne tulemus... ja biitsa 15kg hantlitega ei ole vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh teid imemehi taaskord... 15kg biitsale (hantel) on täiesti küll minu arust... samas oleneb milliseid seerjaid te teete... aga noh .. eks siin ole taaskord mängus kehakaalude vahed + treeningstaaz.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh teid imemehi taaskord... 15kg biitsale (hantel) on täiesti küll minu arust... samas oleneb milliseid seerjaid te teete... aga noh .. eks siin ole taaskord mängus kehakaalude vahed + treeningstaaz.

Mis imeMEHI? :huh: Jutt käis naistest ju.... :(

Huvitav, miks naisterahvad nii palju vaeva näevad, et jõusaalis nii suurte raskustaga treenivad? Kas see siis välimuses tunda ei anna.

Muidugi annab tunda. Tugevamaks teeb! Ja mehed piiluvad ka rohkem meid :blink: (st need mehed, kes ise ka vormis ja sportlikud, vibalikke hirmutame pigem eemale.... :lol: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mehed piiluvad ka rohkem meid :blink: (st need mehed, kes ise ka vormis ja sportlikud, vibalikke hirmutame pigem eemale.... :huh: )

Ja-ja.Piilume ikka.

Ntx mina vaatan,et mu tüdruk igasugu kangidele ja hantlitele lähedale ei läheks, :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
misasssjaa??? naised teevad ju tavaliselt 3 kilostega. 15 kilosed on parajad hantlid suurtele treenitud musklimeestele biitsa tehes.

sa päris segast paned!

Pumbis teevad ka 15nestega. Need naised ma mõtlen kes pole suured jõusaalifännid muidu, vaid käivad rühmatreeningutes.

Muudetud kasutaja Angel-liis poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See naine peab ikka küll väga tugev olema, kes 15-kilose hantliga ja 35-kilose kangiga biitsepsile seeriaid teeb, loodetavasti peeti silmas ikka raskust, millega seeriaid tehakse. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See naine peab ikka küll väga tugev olema, kes 15-kilose hantliga ja 35-kilose kangiga biitsepsile seeriaid teeb, loodetavasti peeti silmas ikka raskust, millega seeriaid tehakse. :)

mhmh. panin vähe puusse jah ;) Oleks pidanud täpsustama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pumbis teevad ka 15nestega. Need naised ma mõtlen kes pole suured jõusaalifännid muidu, vaid käivad rühmatreeningutes.

Mis tahad öelda et naised teevad 15 kg hantliga biitsa we :) Raske uskuda ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×