Jump to content
Water

Huvitav küsimus

Recommended Posts

Ma ei tea kas see läheb nüüd õigesse foorumi osasse, sest sellist küsimust vist eriti tihti ei esitata, aga kui on vale, siis palun tõstke ümber.

Nimelt siis selline küsimus, tegu on järgmise riistapuuga

http://www.arcoman.ee/pildid/105s.jpg

Nimelt teen siis selle peal, kangi asemel, sest siis ei ole ohtu, et midagi pähe kukub. Treenin üksi ja nii saan proovida seda "veel ühte" ilma, et ma oma elu ohtu seaks :rolleyes:

Aga probleem selles, et pole aimugi palju see aparaat tühjana kaalub (kui ta üldse midagi kaalub) Selles mõttes, et ma tean palju ma talle raskusi peale panen, aga ma ei tea palju see aparaat ise lisab. Tahaks väga teada, et oleks täpne info selle kohta palju ma surun.

Kui teil on informatsiooni või arvamusi siis palun aidake.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kas see läheb nüüd õigesse foorumi osasse, sest sellist küsimust vist eriti tihti ei esitata, aga kui on vale, siis palun tõstke ümber.

Nimelt siis selline küsimus, tegu on järgmise riistapuuga

http://www.arcoman.ee/pildid/105s.jpg

Nimelt teen siis selle peal, kangi asemel, sest siis ei ole ohtu, et midagi pähe kukub. Treenin üksi ja nii saan proovida seda "veel ühte" ilma, et ma oma elu ohtu seaks :rolleyes:

Aga probleem selles, et pole aimugi palju see aparaat tühjana kaalub (kui ta üldse midagi kaalub) Selles mõttes, et ma tean palju ma talle raskusi peale panen, aga ma ei tea palju see aparaat ise lisab. Tahaks väga teada, et oleks täpne info selle kohta palju ma surun.

Kui teil on informatsiooni või arvamusi siis palun aidake.

Eks ta ikka kaalub midagi! Vastust ei oska sulle täpset öelda, aga ehk on abiks kui pöördud selle küsimusega näit. valmistaja poole! Arcoman Edastad neile täpsed pinki iseloomustavad andmed (Rinnaltsurumine (selili)

#105), ja jääd vastust ootama! Või siis saad seda ka omalkäel järgi proovida, näit. mõne kaaluga kui selleks võimalus on ja väga totrat muljet teistele juures viibijatele ei jäta :unsure: Igatahes loovat mõtlemist ja edu vastuse otsimisel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma kah arvan max vast 5 kg üks pool ,teine pool kah sis 5. aga kaldun arvama ,et acroman kah täpselt vast ei tea.kas mitte need va plokksüsteemid kah pole nii märgitud,et kaalutud on ainult plokid ja see mis tegelik raskus liigub seda keski ei tea ja on teatud amplituudis hoopis teise kaaluga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

erilist vahet pole jah mu meelest. paned nii palju raskust kui jõuad teha ~10 ja asi vsjoo. sest sel masinal on hoopis teine amplituut kui kangil ja see teadmine palju see tühjalt kaalub ei anna sulle mitte midagi. kangil surumist ja sel masinal surumist ei anna omavahel võrrelda.

kuid siiski arvan, et peaksid ka kangiga suruma, sest head rinda ei saa ilma korraliku kangi/hantlite surumiseta. kui kang rinnale jääb, siis kindlasti on saalis keegi kes seda üles aitab tõsta.

Muudetud kasutaja barbell poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastuste eest, ma ka arvasin, et nad umbes 5kg ringis igaüks.

Aga kas tõesti on sellel masinal ja kangil nii suur vahe sees? Olen enne seda harjutust teinud kangiga ning nüüd proovisin ükskord sellega, tunne oli palju parem. Parim tunne sellepärast, et ma saan lisada kaalu ja minna "all the way" ilma mingi riskita. Ma loomulikult tean, et saalis on teised, kes aitavad, kui asi halvaks läheb, aga see ei ole parim variant :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×