Jump to content
AA

Proportsioonid

Recommended Posts

Kohati ei ole ise väga objektiivne st ei oska näha, milline lihasgrupp on rohkem, milline vähem arenenud.

Kas äkki kuskil on mingi mõõtude tabel, kuhu saaks pikkuse sisestada ja selle järgi erinevate lihasgruppide mõõte näha, mis võiksid olla nö ideaalsed:)

Või on äkki mõni 188cm pikkune tegija, kes võiks siia oma strateegilised mõõdud lisada ja neid kommenteerida- mis hea, mis vajaka?!

Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen 188 cm pikk, kaal 105...108 kg, Biitseps selle trenni ajal ~ 48 cm. Külmalt 46 cm. Reied 68 cm. Muid mõõtusid pole veel mõõtnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen 188 cm pikk, kaal 105...108 kg, Biitseps selle trenni ajal  ~ 48 cm. Külmalt 46 cm. Reied 68 cm. Muid mõõtusid pole veel mõõtnud.

Raul on suur poiss... ma tean suvel oli ainult veidi pehme... aga nüüd vist palju kuivem

Aga jah... propotsioonide programmi peaks kirjutama... kui aega saan... hea mõte

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohati ei ole ise väga objektiivne st ei oska näha, milline lihasgrupp on rohkem, milline vähem arenenud.

Kas äkki kuskil on mingi mõõtude tabel, kuhu saaks pikkuse sisestada ja selle järgi erinevate lihasgruppide mõõte näha, mis võiksid olla nö ideaalsed:)

Või on äkki mõni 188cm pikkune tegija, kes võiks siia oma strateegilised mõõdud lisada ja neid kommenteerida- mis hea, mis vajaka?!

Tänud

Nii et sul on tõsine plaan hakata kulturismiga tegelema? tubli! Loomulikult ära unusta ka individuaalseid eripärasid lihastes jms. See tabel on väga suhteline!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle proportsioonitabeli järgi olen igati ideaalmõõtudes, tegelikkuses on asi sellest kaugel :unsure:. Aga ehk annab võrdlusmaterjali, milline lihas maha jäänud teistest.

Norman sa oled ikka suur küll siis ju. Kas su 1,5 a trenni tähendab seda, et kulturismiga oled nii kaua tegelenud. ( pean silmas seda, et kunagi kui käisin kulturismi võistlusi vaatamas, siis teadustaja tutvustas mehi kes ka "1a" kulturismiga tegelenud. Kuid jätsid ütlemata, et enne seda 10 a tõstmise või jõutõstmisega tegelenud :unsure: )

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui päris ausalt ja täpselt öelda siis mai kuus saab kaks aastat kui läksin esimest korda jõusaali ja üldse surusin kangi,ega sel ajal teadnud eriti asjast midagi ja vastubidiselt enamikele ei toimunud mul algul pea mingit arengut.Sai kaks kuud treenitud ja siis tuli jälle mingi 6 kuune paus vahele,niimodi vahelduva eduga siis saab varsti 2 aastat mu jõusaali karjääri algusest,nüüd aga proovin asja järjest vihasemaks ajada ja plaanid ka kindlasti võistlema minna.A.A mis su enda mõõdud siis on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui päris ausalt ja täpselt öelda siis mai kuus saab kaks aastat kui läksin esimest korda jõusaali ja üldse surusin kangi,ega sel ajal teadnud eriti asjast midagi ja vastubidiselt enamikele ei toimunud mul algul pea mingit arengut.Sai kaks kuud treenitud ja siis tuli jälle mingi 6 kuune paus vahele,niimodi vahelduva eduga siis saab varsti 2 aastat mu jõusaali karjääri algusest,nüüd aga proovin asja järjest vihasemaks ajada ja plaanid ka kindlasti võistlema minna.A.A mis su enda mõõdud siis on?

ei olnud mingit arengut ja ainult 2 aastat staazi... aga vahi... käsi juba 44 ja rind 118 ja kaalu 102kg

mõni mees ei saa 10 aastaga ka samu tulemusi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikkust 188

Kaal 87

Kael 42

Rind 112

Käsi 40

Vöö 84

Jalg 64

Säär 40

Sellised mõõdud siis :unsure:. See mõõtmine tihti ka suht suvaline asi. Mingi aeg oli mul üks veneaegne mõõudlint, mis nagu hiljem selgus valetas 40cm peal ca 3 cm :unsure: ehk käsi oli sellega mõõtes 43, mitte 40 nagu praeguse lindiga.

A Raul palju sul nö sentimeetreid ja kaalu paari aastaga kasvanud on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algul ei tulnud jah eriti midagi eks asi oli teadmatuses,eks vist oli üle trenn.Praegu jah massi 102 kg ,plaanis natuke veel massi tõsta ja siis hakata dieedi perjoodi pidama,ning kaal 90 peale võtta.Trenni partner mul ka kuskil 2 aastat teinud,vanust kõigest 18 ja biits tal pumbatult 45 massi ka üle saja.Paari aasta pärast on ka meid lavalaudadel näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaata paneks kui teaks,kuid plaanis varsti see ära mõõta,siis saab ka sellest kirjutada,eks pekki ole ka praegu peal omajagu kuna on massi perjood,aga ka mitte väga palju kõhtu kül ees pole:)Needdkes on mõõtnud seda hiljuti võiks muidugi protsendi lisada see ju kulturismis väga tähtis näitaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×