Jump to content
gmaster

fasti kreatiinikuur

Recommended Posts

ostsin fasti kreatiini

seal oli peale laadimisfaasi 5-6 nädalane faas, kus 5g päevas?

et kas see faas muidu lühem polnud? ei tahaks nagu üle panna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on juba miljon teemat selle kohta, et see laadimine ei õigusta ennast eriti.

Võta 5 gr päevas, niikaua kuni purk tühjaks saab ning sul säilib lihasmass paremini, mis sellega tuleb. Purk tühi, siis võid pausi teha. See oleks minu soovitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on juba miljon teemat selle kohta, et see laadimine ei õigusta ennast eriti.

Võta 5 gr päevas, niikaua kuni purk tühjaks saab ning sul säilib lihasmass paremini, mis sellega tuleb. Purk tühi, siis võid pausi teha. See oleks minu soovitus.

Justament, isegi toimin nii..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

küsimused juba a la...

Kuidas Tallegg-i muna võtta? kas nagu tavalist kodumuna?

Kuidas hommikul putru teha/võtta?

Kui palju putru on ühes lusikatäies?

jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
küsimused juba a la...

Kuidas Tallegg-i muna võtta? kas nagu tavalist kodumuna?

Kuidas hommikul putru teha/võtta?

Kui palju putru on ühes lusikatäies?

jne.

tänan, väga abivalmis sinust

muide, ka putru võib liiga palju süüa

kui sa aru saad, kuhu ma sihin

thanks anyway

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis ma tahtsin öelda et see paar grammi/päeva ees või taga ja ei tähenda midagi... pealegi vaevalt sa sellises koguses seda endale sisse suudad ajada et see kahjulik oleks.... mõned vennad panevad lampi... silmaga 20g päev ja nii kuuaega või kaks.... pole mingit probleemi.... ei ole vaja hakata juuksekarva lõhki ajama...

ja pealegi... fasti, robocopi ja powermani... jne... kõik need kreatiinmonohüdraadid on põhimõtteliselt 1 ja sama... ainult karp on teine..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis ma tahtsin öelda et see paar grammi/päeva ees või taga ja ei tähenda midagi... pealegi vaevalt sa sellises koguses seda endale sisse suudad ajada et see kahjulik oleks.... mõned vennad panevad lampi... silmaga 20g päev ja nii kuuaega või kaks.... pole mingit probleemi.... ei ole vaja hakata juuksekarva lõhki ajama...

ja pealegi... fasti, robocopi ja powermani... jne... kõik need kreatiinmonohüdraadid on põhimõtteliselt 1 ja sama... ainult karp on teine..

mhm, a mul on tundlik organism:D

ma olen mingit muud ka enne proovind, a see ei toimind, sellepärast mainisin firmat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis tundlik organism, 2rge pingutage yle oma kysimistega lihtsalt. kui sul oleks nii "tundlik" organism kreatiini suhtes siis oleks sul peale esimest lusikatäit põhi alt läinud, siis jään yle vaid segatav vesi ennem ilusti soojaks ajada ning proovida kreatiin ilusti sinna sisse 2ra lahustada ja kui ikka teeb kõhu lahti v6id purgi maha myya. pole see mingi raketiteadus et l2heb 1 gramm ainet yle ning kõik läheb valesti. v6tke asja vabaaaalt. olen tankiga enam kui yhel meelel et siin foorumis on osaliselt(enamus) v2ga m6tetud ning juba mustmiljon korda kysitud kysimused. '

PS! mida muud sa ennem proovisid mis ei toiminud? ma ei usu et kreatiin ei m6junud, on v2ga v2he inimesi kellele ta ERITI ei m6ju. arvan et asi rohkem selles et ootate lihtsatest ja syytutest toidulisanditest, mis on m6eldud AITAMAKS lihasmassi kasvatada, midagi yleloomulikku ning arvate et kui s88te yhe purgi kreatiini siis p2rast kuuri olete samasugused nagu kulturist kes on reklaamiks pakendile pandud. daaa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis tundlik organism, 2rge pingutage yle oma kysimistega lihtsalt. kui sul oleks nii "tundlik" organism kreatiini suhtes siis oleks sul peale esimest lusikatäit põhi alt läinud, siis jään yle vaid segatav vesi ennem ilusti soojaks ajada ning proovida kreatiin ilusti sinna sisse 2ra lahustada ja kui ikka teeb kõhu lahti v6id purgi maha myya. pole see mingi raketiteadus et l2heb 1 gramm ainet yle ning kõik läheb valesti. v6tke asja vabaaaalt. olen tankiga enam kui yhel meelel et siin foorumis on osaliselt(enamus) v2ga m6tetud ning juba mustmiljon korda kysitud kysimused. '

PS! mida muud sa ennem proovisid mis ei toiminud? ma ei usu et kreatiin ei m6junud, on v2ga v2he inimesi kellele ta ERITI ei m6ju. arvan et asi rohkem selles et ootate lihtsatest ja syytutest toidulisanditest, mis on m6eldud AITAMAKS lihasmassi kasvatada, midagi yleloomulikku ning arvate et kui s88te yhe purgi kreatiini siis p2rast kuuri olete samasugused nagu kulturist kes on reklaamiks pakendile pandud. daaa

rahu

ma pole eile sündinud

mingi suva firma kreatiini, ei oska täpsustada:)

ei lootnudki üleloomulikku saavutada, ainult seisakust üle saada

ok, teema kinni, ma ei viitsi enam seda targutamist kuulata

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina ei viitsi seda vees ära lahustada, liiga palju jääb tassi külge, seega pistan selle lusika täie suhu ja joon vett vöi mahla vms peale ja uskuge vöi mitte toimib täiesti normaalselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×