Jump to content
Andreaz

Kuidas profid suruvad 300 kg lamades...

Recommended Posts

http://www.gometal.ee/Video/Majuri305.wmv

vaadake kui sillas-kaardu nad oma keha hoiavad. teevad aind väikse jõnksu surudes. aga särgiga ja nii aeglaselt, mida ilma särgita ei jõuaks(kiirus)

minusuhtes ebaaus vihkan kui mõni nii silda viskab veel hullem ###### lausa tõuseb pingilt, ma nii ei oskagi, peaks ikka puhtamalt suruma, aga neil lubatud siuke tehnika ja see faking särk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui selg on kumer on rind kangile lähemal, mis kokkuvõttes tähendab et nad liigutavad 20cm kangi ainult. minumeelest treenib see surumine rohkem triitsa kui rinda..

huvitav kas see sama tüüp suudab selle raskuse ilma särgita ja selg puudutades pinki ka üles suruda, vaevalt küll

Muudetud kasutaja 1Miku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks jah , koos särgiga ja silda visates õige tehnikaga on vist veidi kergem tõsta .

Ise ei oska muidugi sellist tehnikat ja ei oska ka midagi selle kohta öelda kui ,et kõva mees kes 300kg üles lükkab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

särk särgiks, aga ilusam oleks ju vaadata, kuidas mees sirge seljaga 300kg ära surub!

selline köverdamine ei meeldi endale ka mitte üks teps!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no neile on tähtis ainutl number mis kilode ette käib....

samas... raskus on neile niivõrd suur et sellega üksi jäädes... njah... oleks hale...

aga eks igaühel ole oma lõbu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed, see ongi jõutõstmine ja selle stiilis surumine. Kuna silda minnes on parem suruda ja annab eelise. Muidugi tuleb arvestada, et selles stiilis on raskus tähtis mitte puhtus ja korduste arv, kes ei tea siis särk on ka kaitsva eesmärgiga, et õlad laiali ei vajuks ilma oleks täiesti haige juba....vot selgituseseks siis austagem neidki, kuna 300 sotti rinnalt on ikka mega saavutus ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andreaz ja osad veel,mis hädaldate, pange endale särk selga ja minge võistlustele ning ajage ka selge nii maast lahti kui saate :unsure: tulemus on ju tähtis...ju nad trenni teevad ikka korralikult :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sillaga surumine annab iki julmast juurde oma 10kg vähemalt.raskemaid kilosid surun iki sillaga aga mudu väiksemaid surun sirge seljaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean isegi, et sillaga surumine annab päris palju juurde surun ka ise rekordit tavaliselt sillaga aga ennem tasuks mõelda seljale kindlasti kasutada tõstevööd. :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähesed suudavad end nii silda ajada ja veel vähem on neid kelle nn. stroke elik amplituud on selline nagu Timol , 11 cm. Sobiv kehaehitus surumiseks, aga jõutõmme on talle sellevõrra raskem. Särk särgiks , ma ei ole näinud veel , et särk ise midagi suruks , mees peab ka sees olema, 305 kg puhul veel eriti kõva mees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen küll kuulnud et särk pidi keskmiselt 20kg juurde andma või ma eksin :unsure:

15-20kg ja mõni proffide särk 30kg tean. minuarust parem kui neid särke poleks olemas ega välja mõeldud. surugu igaüks palju keha võimaldab ja kannatab mitte siukseid abivahendeid ei poolda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
surugu igaüks palju keha võimaldab ja kannatab mitte siukseid abivahendeid ei poolda

Pooldan samuti ilma särkideta võistlemist, aga kui teised suruvad särgiga, ning ise ilma, siis annab see neile märgatava eelise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen küll kuulnud et särk pidi keskmiselt 20kg juurde andma või ma eksin :unsure:

15-20kg ja mõni proffide särk 30kg tean. minuarust parem kui neid särke poleks olemas ega välja mõeldud. surugu igaüks palju keha võimaldab ja kannatab mitte siukseid abivahendeid ei poolda

no särk on ikka ennekõike selleks et vältida õlavigastusi ja kui need tulemused ei meeldi lahuta siis igast tulemusest 20 maha järgi jäävad ikka väga kõvad arvud minumeelest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×