Jump to content
Rainer B

Mida võiksin juurde süüa

Recommended Posts

Olen teinud korralikult trenni umbes 1,5 aastat ja umbes 1 aasta olen söönud Protein No.1. Söön 3-4 korda päevas sealt saan iga kord umbes 30-40g valku + 2 Protein No.1 sheiki päevas. Nyyd alustan ka kreatiini kuuriga aga sööviksin nõuandeid mida võiksin paremini teha või mida veel juurde süüa, et paremaid tulemusi näha. Siiani on tulemused väga aeglased olnud??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milles väljendub tulemuste puudumine, kas kehakaal ei tõuse, kas jõunäitajad ei muutu? Nagu palju räägitud on tuleb kreatiiniga koos manustada lihtsüsivesikuid. Samuti on vajalik lisaks valgusheigile lisada süsivesikuid ( süüa juurde mõni puuvili.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja selline küsimus veel Rainer: kui aeglane on aeglane. Ei saa võrrelda tulemust kui kõrval teeb trenni nö "rohusööja või keemik"

Ja üks nõuanne veel- vaheta ka proteiini jooke, et anda organismile vaheldust.

Vitamiinidest ei rääkinud sa eriti midagi, ehk peaksid ka neid kasutama, eelisjärjekorras E ja C vitamiine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen teinud trenni umbes 1,5 aastat ja sellega umbes 9kg juurde võtnud ehk sealt 3-4 kg lihast, kuna rasva rohkem pole kui ennem! Kaalu poolest on küll nagu juurde tulnud aga silma järgi on vähe! Kuidas oleks kõige parem õlalihast teha? olen proovinud erinevaid harjutusi kuid pole lihast eriti kurnanud!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlalihas vajab tõsist tööd, kuna on tegemist sitke ja tiheda lihasega ja selle lõhkumine on raske. Soovitan kasutada rohkem surumisi nii kang,i kui käsikutega . Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noo 9 kg! Arnold (Shwarz) vist kunagi kusagil kirjutas, et tema parim tulemus oli 1a. jooksul 11kg, sõjaväe aegu...!!!??? Sellega võrreldes pole, Rainer, su areng ju sugugi paha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nagu saali treener mullegi ytles: sa tahad liiga ruttu liiga palju saada. kannatust. kyll lihas tuleb. egas ta tulemata jää.

Hr. Arnold. milliseid surumisharjutusi Te silmas peate ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlalihaste treenimiseks mõjuvad kõik seistes ja istudes surumised , nii hantlite, kangi ja masinateg. Konkreetselt on harjutuste valik lai ja seda millist teha sõltub paljuski saali võimalustest. Soovitan vaadata harjutustepangast, õla lihase alt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×