Jump to content
Mansel

Paljudel teist on kodus hantlid?

Recommended Posts

loomulikult on olemas. reguleeritavad hantlid on ja 2 x63 kg saab peale panna. Samuti on kang, kettad, pukid, pingid, rööbaspuud, noodipult jms. Vahel on jõusaalis riigipühad ja ei saa treenida. Aga kui omal olemas on midagi, siis ei pea murtesema kogu aeg, kas saan treenida või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soovitan kindlalt hantlid osta :D

ise alustasin treeningut jõusaalis, seejärel ostsin koju hantlid. hantlitele järgnesid teised asjad jne. nüüd on kodus terve jõusaal, mida külastab peale minu veel mõni mu sõber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi sai säästust ostetud kaks 15kg tellitavat hantlit ~315.-kr tk. Samasuguseid müüakse Hobby Hallis ~450.- kr tk.

Mul samasugused. Ei tea, kas neile suuremaid kettaid ka eraldi juurde müüakse? Kui, siis kust võiks neid osta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kunagi sai säästust ostetud kaks 15kg tellitavat hantlit ~315.-kr tk. Samasuguseid müüakse Hobby Hallis ~450.- kr tk.

Mul samasugused. Ei tea, kas neile suuremaid kettaid ka eraldi juurde müüakse? Kui, siis kust võiks neid osta?

hmm kui ma ei eksi, siis oli sellises firmas ka sellist stuffi nagu BENSPORT!

www.bensport.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2*4kg, 2*6kg, 2*8kg, 2*12kg ja 1*20kg. Kui jõusaalis ei käinud veel, siis tegin ainult biitsepsit nendega, kuna ei viitsinud iga kord toole liigutama hakata, et saaks rinda jms. teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2*4kg, 2*6kg, 2*8kg, 2*12kg ja 1*20kg. Kui jõusaalis ei käinud veel, siis tegin ainult biitsepsit nendega, kuna ei viitsinud iga kord toole liigutama hakata, et saaks rinda jms. teha

Toolide paika panemine on muidugi kõige suurem probleem :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koju on muidugi mõtekas hantlid soetada nendega saad ju väga palju tehtud. Kodus hantlitega trenn ja õige toitumine ning varsti oledki selline suur kapp :unsure:

Kui juba ostuks läheb siis kindlasti reguleeritavad millel on mõistlikult raskusi kaasas :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on kodus kaks tellitavat 15 kg.Aga mul on ka tasuta jõusaal,nii,et nendega eriti ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks 15kg reguleeritava raskustega hantlit täitsa olemas. Veidikene lahjaks hakkavad jääma, aga saab igasugu harjutusi teha. Kui ikka aeglaselt ja lihaseid 100% pingutades teha, siis võtab isegi kergete raskustega lihase korralikult läbi.

Samuti on olemas kodus surumispink ning korralik kang millega siis rinda teha. Kangiga saab veel tosinkond harjutust kodus mugavalt ära teha.

Jõusaali minemist otseselt vajalikuks ei pea. Kui siis tulevikus võibolla treeningkavasse veidi vaheldust sisse lüüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×