Jump to content
maximum

Toit

Recommended Posts

ise avastasin just poes miskeid taisingi viile müüdavat. 17g valku, 5g süsiv.,ja 4g rasva per 100g. Pakk ise 200g.

Maksis vist 17 krooni.

Lausa ideaalne eine ju :rolleyes:

või mis, mehed?

Muudetud kasutaja Sohne poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sohne sul vist rahakott puuga seljas :rolleyes:

Sugugi mitte halva pärast... aga sama raha eest saab 2 pakki maitsestatud kodujuustu (a 220 g, 11 g valku sajas grammis) või kaks pakki väherasvast maitsestatud kohupiima (14-18 g valku sajas grammis) või kaks karpi tuunikala (minaeitea peast kui palju valku aga igatahes palju) või 10 muna saab ka ja 5 krooni jääb ülegi. Liitri jogurtit saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Zz

Mulle meeldib sellised täistera võileibu teha, et peale panen ohtralt kodujuustu, siis mingit kurki/tomatit/rohelist sibulat ning maitsestan aroomisoola ja tilliga. Väga maitsev, mahlane ja tervislik/valgurikas võileib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldib teha "kodukootud" pasta bologneset, aga mitte hakklihaga vaid kalkunifileetükkidega.

Kui delikatessidest rääkida siis mu special on punase veini ja mee marinaadis tehtud kanafileesoust pähklite ja rosinatega.

Maksasousti meeldib mulle teha...

Tavaline "snäkk" on pool pakki kohupiima, selle peale natuke porgandi-ananassisalatit ja natuke ise kokku segatud müslit ja tilk jogurtit. Sellest ma vist ei tüdine kunagi ära. Igast kodujuustud ja asjad ja muna ja tuunikala viskavad küll vahel kopa ette, aga see kohupiimaasi ei tüüta mind kunagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sohne sul vist rahakott puuga seljas :rolleyes:

Sugugi mitte halva pärast... aga sama raha eest saab 2 pakki maitsestatud kodujuustu (a 220 g, 11 g valku sajas grammis) või kaks pakki väherasvast maitsestatud kohupiima (14-18 g valku sajas grammis) või kaks karpi tuunikala (minaeitea peast kui palju valku aga igatahes palju) või 10 muna saab ka ja 5 krooni jääb ülegi. Liitri jogurtit saab.

jrx, kui sinu pakutud toite juba ääreni täis oled end söönud siis hakkadki mõneks ajaks minu taisinkide poole vaatama

:o;);)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise avastasin just poes miskeid taisingi viile müüdavat. 17g valku, 5g süsiv.,ja 4g rasva per 100g. Pakk ise 200g.

Maksis vist 17 krooni.

Lausa ideaalne eine ju biggrin.gif

või mis, mehed?

Sugugi mitte ideaalne. Tailiha süsivesikuid ei sisalda. Mõtle, mida sinna sisse pandud on, et 100g kohta lausa 4g süsivesikuid on.

Olen Jrx-iga nõus- pigem naturaalne kodujuust. Igati tervislikum. Ise kasutan delikatess kalkunisinki, kuid seda kulub üsna vähe. Maitsestan sellega omletti.

Kui liha, siis pigem värsket liha ning ise valmis küpsetada. Lisaks sellele, et tervislikum, tuleb ka tunduvalt odavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üks lemmikutest on jogurt - võtad kaasa kuhu tahad ja kõik!

kõik küll ei suuda liitrit jogurtit kohe sisse keerata aga seal väga hea toitainete suhe ja mul see liiter ka kaob nagu nalja!

muidu loomulikult munad (valged) - kodujuust - kanafilee on absoluutne lemmik jne.!

head isu kõigile! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaali harrastaval tegelasel peaksid toidumenüüse kuuluma põhilised valgu allikad : Kana, kalkuni ja loomafilee, (võivad olla ka hakkliha kujul). Singid: veise ja linnulihast. Kaladest : nt. tursk, heik, lõhe, tuunikala. Piimatoodedest : kodujuust, kohupiim, juust (juku 10%),lisaks muna ning valgu baasil toidulisandid. Ülejäänud tooted on kas siis juba liiga rasvased või liialt süsivesikuid sisaldavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult saab ju kanafileed teha ka maitsvamaks ja huvitavamaks, võimalusi on mitmeid nt. kui praadida kanafileed siis enne lõppu lõigata peale üks viil juustu mis sulab peale ära - hoopis teine asi, või siis panna mingisse marinaadi eelmine päev. Muidugi saab ka lihtsalt keeta koos maitseainetega jne. Ise peab olema loomingulisem, ja katsetama, sama on kõigi teiste toiduainetega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan kana juures just marinaadideks proovida veine! Nii punast kui valget. Võivad olla odavad mõttetud veinid. Pärast koos sellesama marinaadiga pannile ja nämmunämmu!

Ma ei saa aru, MIKS peaks keegi tahtma süüa SAIA kui me elame eestis ja meil on kümneid erinevaid häid rukkileivavariante :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma teen kana ja juurviljad maitsvaks üritidega maitsestatud külmpressitud oliiviõliga. Koostises olev basiilik annab sellise mõnusa pizzale omase maitse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan kana juures just marinaadideks proovida veine! Nii punast kui valget. Võivad olla odavad mõttetud veinid. Pärast koos sellesama marinaadiga pannile ja nämmunämmu!

Ma ei saa aru, MIKS peaks keegi tahtma süüa SAIA kui me elame eestis ja meil on kümneid erinevaid häid rukkileivavariante :D

Kui on mao ülihappesus, siis leiba süüa ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×