Jump to content
TANK

Dopinguga olümpiale kelgutama

Recommended Posts

http://www.postimees.ee/140206/esileht/sport/191993.php

No kurat küll... on ikka maailm alla käinud... (sorry võtab vanduma selline asi)

Ma ei saa aru... Kurat no mõistus pole inimestel oma teha...

kas siis maailm on nii hukas et isegi enam kelguga ka ei saa mäest alla lasta ilma et endale süstalt perssse ei lükka...?

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis tippsport... KELGUGA MÄEST ALLA LASKMINE....

kas süstimine või sügelus tagumikus teeb sellest tippspordi?

kurat kui tagumik nii sügeleb tuleks RIHMA ANDA.... :D

huvitava kaua läheb aega kuni maletajad/kabetajad hakkavad ennast süstima... või olen ma lihtsalt teadmatuses elanud

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.postimees.ee/140206/esileht/sport/191993.php

No kurat küll... on ikka maailm alla käinud... (sorry võtab vanduma selline asi)

Ma ei saa aru... Kurat no mõistus pole inimestel oma teha...

kas siis maailm on nii hukas et isegi enam kelguga ka ei saa mäest alla lasta ilma et endale süstalt perssse ei lükka...?

Nii kelgus kui veelrohkem bobisõidus oleneb ka väga palju stardikiirendusest. Selleks on aga vaja sprinterlikke võimeid, ja mis se ikka seda paremini annab kui d o p i n g. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah... imelik et lumelaudurid ja näiteks motosportlased ei sura veel midagi... :D

kurat varsti tuleb juba algkoolis peale kehalist kasvatust ka õpilastelt uriini proov võtta...

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah... imelik et lumelaudurid ja näiteks motosportlased ei sura veel midagi... :D

kurat varsti tuleb juba algkoolis peale kehalist kasvatust ka õpilastelt uriini proov võtta...

Küll kasutavad needki, igasugu surfarid ja muud loomad. Tipptasemel aga tehakse seda üha vähem, või siis kavalamalt ja uuemate avastamatute (VEEL)ainetega.

Küll mõne aastapärast jälle kuulda, kuidas terve rida ........jõustiklasi või ..........jaid uue ainega vahele jäävad ja tagantjärele medalitest loobuma peavad. Nii oli , nii on ja nii jääb. Seni kui existeerib inimrass maamunal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vibulaskjatel on muud asjad. Steroidi jah ei pane, aga igasugused ärevustleevendavad droogid ja värgid, mis neil keelatud ainete nimekirjas on ja millega vahele ka jäädakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pull lugu, enne kui jõudsin hakata lugema Tanki poolt viidatud Utsari artiklit, kuulsin kogu sisu samaaegselt raadio kahest ära.

Küll on ikka kole uudis neile, kes arvavad, et kõik tippsportlased ei tarvita dopingut. Vale puha, kõik kasutavad, ainult vähesed jäävad vahele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
QUOTE (Vahue @ 15 Feb 2006, 12:45)

Vale puha, kõik kasutavad, ainult vähesed jäävad vahele. 

KÕIK ei kasuta.

Üldistus, mida sa ei saa teha.

Ei, ikka kõik kasutavad. Muidu nad ei lööks spordis lihtsalt läbi! Eks tarvitavad mingeid hämaraid aineid ka meie ?mikunkad, Veerpalud jt tähed. Muuseas, ka suurel spordikorüfeel Bjorn Dähliel lipsas kaudselt ükskord suust välja, et temagi ei saavutanud neid võite puhtalt.

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldib mõelda, et ca pooled ikka ei kasuta. Võibolla olen naiivne. Sõltub hästi palju ka aladest. Kahevõitlusaladel on dopingust saadav kasu suhteliselt väiksem seega, ka ilmselt kasutajaid vähem. Aga neid on vahele jäänud küll. Peamiselt raskemates kaaludes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×