Jump to content
Yucko

Ülakeha kava (mida arvate?)

Recommended Posts

Et mul vaja ülekehale teha kuna jalad on niigi vormis, aga ei taha niisama lahmida seepärast kysin asjatundjate abi. Vaatasin harjutusi mis erinevatele lihastele on ja valisin need, võibolla on vaja midagi vahetada parema harjutuse vastu? või ei tohi(ks) mõnda harjutust samal ajal teha?

Ning palju kordusi on vaja teha iga asjaga? ja mitme protsendiga? Erilist jõudu pole kätes.

Eesmärk oleks siis: lihasmassi kasvatamine, jõus suurendamine

Rind:

Lamades kangi surumine (67kg on hetkel max, endale meeldib see harjutus aga mul tunne et see pole kõige parem kuna olen seda juba mõnda aega teinud ning mulle tundub et yks rinnalihas on teisest suurem :o et võibolla oleks vaja teha sama asja käsikutega?

Kõht:

Keretõsted kõhupingil (kas oleks vaja teha raskusega? ning mitu kordust? ise teen 20x kuna edasi on juba täiega raske, Pink on suure kaldega. (eriti oleks vaja teha alakõhule)

Bitseps:

Küünarvaret kõverdamine althaardes seistes või scott pingil (pole kunagi spetsiaalselt bitsepsile teinud midagi)

Tritseps:

kangi surumine kitsa haardega või allasurumised plokil (ei ole kogemusi)

Selg:

Kangi tõmbamine lõua alla (seda olen juba pikemat aega teinud, äkki on midagi effektiivsemat? või sobib see ka?)

Küünarvarred:

Küünarvaret kõverdamine pealthaardes seistes või scott pingil (ei ole kunagi teinud, kas peaks yldse?)

tänud vastuste eest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kangi tõmbamise lõua alla asemel soovitaks pigem lõuatõmbeid.

Kui ei jõua, siis jõnksuga lõuatõmbed/tõstetud lõuatõmbed/hüppega lõuatõmbed.

Kui jõuad siis lisaraskusega lõuatõmbed (väga edukalt saab hantli jalge vahele võtta).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selg:

Kangi tõmbamine lõua alla (seda olen juba pikemat aega teinud, äkki on midagi effektiivsemat? või sobib see ka?)

Kui sa tahad lailihast teha, siis see pole kindlasti see, millega lailihast treenida! tõmbed lõua alla teevad trapetsi alaosa ja õlga, olenevalt siis käte asendist! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×