Jump to content
Tanel116

sihuke lugu

Recommended Posts

tõesti segane kysimus. 3x10 on normaalne, aga raskused võta sellised, millega jõuadki teha umbes 10 kordust. pole mõtet teha mingi raskusega 10X, kuigi jõuaksid tegelikult selle raskusega hoopis 20 korda teha!

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tõesti segane kysimus. 3x10 on normaalne, aga raskused võta sellised, millega jõuadki teha umbes 10 kordust. pole mõtet teha mingi raskusega 10X, kuigi jõuaksid tegelikult selle raskusega hoopis 20 korda teha!

teengi ju 3x10 50 kg siis kaldpind 3x10 40 kg kas on hea kava selleks , et lihast vormi saada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sa 50 ja 40 kg kangiga rinnalt kordusi teed siis ei ütleks et sul massi on. oled pisike poisike siis alles ju.

mul alla 100 kg kangiga häbi rinna trenni isegi sooja teha. ja ei arva et massi piisavalt oleks mul veel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kang horisontaal- ning vertikaalpingil on väga hea, kuid tee peale veel hantlitega lendamist, pulloverit või muud sellist. Rinna normaalseks arenguks (nagu seda on ka kõigi teiste lihastega) pead tolle võimalikult maksimaalselt läbi võtma. Arvan, et ainult kangiga jääks väheks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee nagu sa tegid, 3x10 nii horisontaalipingil kui ka vertikaalpingil. Ainult et lisa lõppu veel 1-2 harjutust, et rind maksimaalselt läbi võtta.

kle utle need harjutused ma rohkem ei teagi :P

Nt.

Pullover

Hantlitega lendamine horisontaal või kaldpingil

Ristivedu

Rööbaspuudel surumine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee nagu sa tegid, 3x10 nii horisontaalipingil kui ka vertikaalpingil. Ainult et lisa lõppu veel 1-2 harjutust, et rind maksimaalselt läbi võtta.

kle utle need harjutused ma rohkem ei teagi :P

Nt.

Pullover

Hantlitega lendamine horisontaal või kaldpingil

Ristivedu

Rööbaspuudel surumine

mis pullover on ja risivedu need tundmatud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära ässa? kuule puberteet, ma räägin just et ma teen sooja sajaga ja Minulgi pole omaarust veel piisavalt massi!!! kus kurat sul see mass siis veel on, kui sa sellise raskusega teed???

mis kuradi ässamisest sa veel räägid siin?!kasvata Massi omale oma 10 aastat enne!ja siis tule rääkima muga.krdi nolk

sellise raskusega tegin ma põhikoolis 9 klass enne trenniga alustamist jõusaalis, siis kui olin peenike vibalik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et ta 50-60 kilose kangiga treenib, ei tähenda, et tal massi poleks. Mõni inimene on geneetiliselt tugevem ja mõni nõrgem nii et nõrgem saab väiksema raskusega samamoodi massi kasvatada kui tugevam suure raskusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära sa räägi. pole veel ühtegi massiivset meest näind trennis viiekümnega rinnalt surumas.

15 aastased poisikesed teevad ka juba sajaga trenni ju osad.

aga huvitav oleks siis teada mis selle "massiivse" mehe kaal on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minulgi pole omaarust veel piisavalt massi!!!

Vot, vot, siit tuleb välja see, et igal ühel on omad eesmärgid - mõnel suuremad, mõnel väiksemad. Kõik ei tahagi 10 aastat kulturismiga tegeleda, kuna nad on juba näiteks 3 aastase tulemusega rahul ning soovivad tulevikus sellist kehaehitust hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõrvaltlugejana ei saa eitada, et küsija vähe rohelise mulje jättis, aga Andreaz nii ei maksa päris peale lennata kah.

Teemasse seda, et KÄTEKÕVERDUSED on harjutus, mille paljud ära unustavad kui "liiga titeka". Aga kui teha hea vormi ja tõstetud jalgadega (kuni selleni et käte peal seistes kätekõverdus ära teha :P ), siis on see väga hea harjutus (kui randmed korras).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ära sa räägi. pole veel ühtegi massiivset meest näind trennis viiekümnega rinnalt surumas.

15 aastased poisikesed teevad ka juba sajaga trenni ju osad.

aga huvitav oleks siis teada mis selle "massiivse" mehe kaal on?

88kg 15 aastat vana max surun rinnal 70 kg aga seeriad teen viiekummnega sellep2rast, et 60 kg veel ei jaksa 3x10 aga proovin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×