Jump to content
inside14

Harjutuste vahetus!

Recommended Posts

Tere!

Selline küsimus,et kui tihti tuleks kavas harjutusi vahetada?Kuigi see vist on natuke individuaalne küsimus aga keskmiselt kui tihti.Eesmärk lihasmass.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siis kui pole enam arengut, kuid seda võib põhjustada ka ületreening!

Kas siis natuke hilja ei ole vä,nagu minu teada areng ei tohigi seisma jääda selleks tulebki ju harjutusi vahetada aga kui tihti.Ma pean ju ennetama seda seisma jäämist. :P

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pidavat ka konkreetsest harjutusest sõltuma. Et näiteks jõutõmmet ei soovitata väga pikalt järjest teha kavas vaid üldse mõneks ajaks kõrvale panna aegajalt.

Aga noh miida mina kavadest tean, ma olen "kavatu" ju :P s.t. treenin (kui treenin :) ) sellise kava järgi, mis pidevalt muutub ja TÄPSELT samasugune päev on võibolla iga kahe kuu tagant... (kui puhkepäevad välja arvata muidugi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Selline küsimus,et kui tihti tuleks kavas harjutusi vahetada?Kuigi see vist on natuke individuaalne küsimus aga keskmiselt kui tihti.Eesmärk lihasmass.

võid teha niimoodi, et iga trenn teed erinevaid harjutusi ühele lihasele. kava iseenesest ei muutu ja lihaste järjekord ka, aga lihtsalt muudad harjutyusi. nii on hea, ei teki rutiini ja on ka põnevam trenni teha. näiteks üks päev teed hantlitega, teine päev kangiga, kolmas masinal jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh!!

Kõigile kes vastasid eks ma vahetan harjutusi nii tihti kui saan. :P

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×