Jump to content
zigulivend

Probleem valgupulbriga:S

Recommended Posts

Probleem selles, et pulbrit sain v@tta kaks n[dalat kuni ilmnes selline probleem et hakkasid kehale ilmuma punnid..t[psemalt naq vesivillid ja mida rohkem seda pulbrit annustasin seda rohkem oli ka punne juurde tekkimas :P .Akki oskate mind siis aidata sellel teemal et kuidas ma siis ikkagi seda pulbrit v6tta saan ilma et ma zlenisti k2rnu t2is poleks :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem selles, et pulbrit sain v@tta kaks n[dalat kuni ilmnes selline probleem et hakkasid kehale ilmuma punnid..t[psemalt naq vesivillid ja mida rohkem seda pulbrit annustasin seda rohkem oli ka punne juurde tekkimas :P .Akki oskate mind siis aidata sellel teemal et kuidas ma siis ikkagi seda pulbrit v6tta saan ilma et ma zlenisti k2rnu t2is poleks :(

Võibolla sa oled mõne koostisosa suhtes allergiline?

Ega siis vist ei jää muud üle, kui kudagi teha see osa kindlaks ja valida toode mis seda ei sisalda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul oli ka kontsentreeritud kaseiinivalguga sheik yks aeg ja see tekitas sarnased sümptomid kuskil 1 nädala möödudes tekkisid samad asjad jne.

lõpeta selle söömine - mida rohkem edasi sööd seda rohkem tuleb neid ville :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuskilt lugesin ,et valguga liialdades pidid tekkima vinnid.Vbl sul valgust nii palju energiat ,et teen trennis rohkem trenni ja higistad rohkem :P nii ,et arvan võimalusi on palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem selles, et pulbrit sain v@tta kaks n[dalat kuni ilmnes selline probleem et hakkasid kehale ilmuma punnid..t[psemalt naq vesivillid ja mida rohkem seda pulbrit annustasin seda rohkem oli ka punne juurde tekkimas :P .Akki oskate mind siis aidata sellel teemal et kuidas ma siis ikkagi seda pulbrit v6tta saan ilma et ma zlenisti k2rnu t2is poleks :(

Üks tuttav ka sõi mingit valgupulbrit.... kogu päeva koguse valku lootis pulbrist saada, niiet läks ka kärna :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures sama efekt oli mul selle firma toodanguga , viskasin minema ning ostsin kvaliteetsema ning kõik mured olidki murtud. Odav ei ole alati hea kraam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×