Jump to content
alr89

oleks abi vaja

Recommended Posts

Selline lugu , et olen nüüd juba 2 kuud valke kasutanud ja lihast on suht plaju juurde kasvanud ja jõunäitajad on ka suurenenud, kui ma nüüd jätaks valkude kasutamise aga jõusaalis ja trennis teek edasi ka lihased kahanevad või midagi sellist? ma loodan et saite aru mida ma mõtlen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline lugu , et olen nüüd juba 2 kuud valke kasutanud ja lihast on suht plaju juurde kasvanud ja jõunäitajad on ka suurenenud, kui ma nüüd jätaks valkude kasutamise aga jõusaalis ja trennis teek edasi ka lihased kahanevad või midagi sellist? ma loodan et saite aru mida ma mõtlen.

Ma arvan, et meie saime aru, mida sa mõtlesid, aga kas sa ise said aru, mida sa kirja panid?

Vaata ... ka kohupiim ja piim ja liha ja munad jne sisaldavad valku, pole tähtis, kust sa nad kätte saad, peaasi, et saad valku piisavalt. Valgujook on lihtsalt hea peale trenni juua ja kiiresti omastatav. Võid ka liiter rasvatut piima peale trenni juua ... seal ka valk sees, aga kas mahuks?

Niii et mõtle selgeks oma küsimus.

MA ei usu, et su lihased kahanevad kui päevas söödud valgukogus samaks jääb ja sa ka peale trenni ikka valke manustad ... kohupiima on küll kehv kohe järama hakata, aga ... proovida võib.

aaa ... näiteks mõni foorumlane joob ohtralt keefiiri ... ajab ka asja ära <_<

Kõik on ikka ajudes kinni ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valku sa saad toidust jah nagunii, et see proteiinipulbrist tehtud sheigi välja jätmine ei tee su lihastele hullu midagi. Pealegi algajad saavad ka ilma hakkama, täitsa tavalise toiduga on võimalik häid tulemusi saavutada. Seega kui jõusaalis käimist jätkad ei kao su lihased ära ega muutu lõdvaks, aga lihase juurdekasv ja massi kogumine sõltub kui palju sa tavatoidust valku saad.

Kui just pulbri-võtmine ei meeldi siis võid jah peale trenni piima juua. 1L mahub vast küll ära. Vähemalt mu enda sheik koosneb ~8% pulbrist, selle saamiseks panen sinna üle liitri vett. Kes veel rohkem pulbreid sisse paneb, peaks isegi 2L sheigi ära jooma <_<

Ma ei tea kui tõsiselt keegi seda võtab, aga ühes artiklis soovitati nii. Ja niikaua kui mulle sisse see ära mahub võib see sheik 8% olla.

See läks teemast mööda, lühidalt tahtsin öelda - su lihaseid ei kahane

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mingit trastilist muutust ei tohiks küll tulla, kui toit enam vähem korralik on, siis ma ei näe probleemi! <_<

Muudetud kasutaja theONE1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sa korralikult trenni teed siis ei kao ta sul kuhugi vaid vastupidi suureneb. Aga kui sa proteiini ka võtaks siis kasvaks ta sul veel kiiremini

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×