Jump to content
Artur088

Ok siis koostsin kava:)

Recommended Posts

Nii , et siis sirvisin foorumis ringi ja koostsin endale kava , et jalgida oma toitumist.

Trenn.

3x korda nadalas j6usaal + 30min aeroobikat.

Toitumine.

* 4 korda p2evas.

*Hommikusxxk puder v6i helbed piimas.

*12.00 kartul,salat,makaroonid,supp.

*15.00 puuviljad nt:6unad ,mandariiid jne

*17.00-21.00 ei sxx midagi erilist hakkan keefirit jooma.

Soovitage siia kas 1 kuuga on v6imalik sellise dieediga maha v6tta kuskil 5 kg v6i midagi sellist.Ja kui seda jalgin juuni kuuni kas saan ilusti vormi ja , et lihased hakkaksid paistma.!

Vastake.....T2nan.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5 kilo 1 kuuga on kyll tiba kahtlane ma arvan, aga kaalus maha peaks sellise õige toitumisega ja trenniga saama küll. Hakka aga dieediga julgelt pihta ja usu mind sa ei kahetse <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõtle välja, mida sa tegelt siis tahad, kõhtu rinda või miinus 5 kilo???? Paar postitust tagasi oli see miinus kümme ;)

Ilma trennita ei näe sa ka tulemusi ...

Ja ära lollusi hakka tegema ... isegi ma jääks oma 64 kg sellise söömise juures nälga ja valku ei saa sa ju üldse :)

TOITU 5 KORDA PÄEVAS!!!

1söök (hommik)

Puder 50-60g kuivainet või müsli(50g)+jogurt(250g), 100g kodujuustu või 50g juku juustu või omlett 2 muna + 2 munavalget ,tee või kohvi. Joo pudru kõrvale keefiri. Kodujuustu võid ka jogurti ja müsliga kokku segada.

2 söök (lõuna)

Lisa oma väljapakutud kartulile või makaronile, salatile ka väherasvast liha (kanafilee, väherasvane kala, veiseliha, ilma nahata kanakoib jne) + leiba ja või ka oma keefiiri juua kui tahad :)

Supp ei sisalda eriti valku ja need kipuvad rasvased olema B)

3 söök (enne trenni nagu ma aru saan)

Võid ju puuvilju süüa, aga lisa valke ka ... kohupiima, näiteks kodujuustu !!!!

4 söök (peale trenni)

joo oma liiter keefiri ära

5 söök (kindlasti kaks tundi enne magama minekut)

variant 1: 120g kanafileed, 200g hautatud aedvilju, 1tomat (kastmeks soovi korral maitsestamata jogurtit) või

variant2: 150g kodujuustu, lõikad sinna sisse kaks lumekrabi pulka, ühe tomati, ja värsket kurki, segad juurde maitsestamata jogurtid natuke. tenni päeval miks mitte juurde ka viil teraleiba või sepikut.

variant 3: pakk rvt kohupiima (250g) rosin/vanilje/maitsetu+marju

Mingi räme dieet sind ei aita, keerad oma organismi tuksi kui ei saa aru, mida teed.

Loodan, et said vähemalt mingisuguse vastuse, milline võiks üks päevane toidu kogus olla. Aga arvesta, et see on suhteline, kuna ma ei tea, kui palju kaalud ja palju kulutad. Kui tahad täpset kava telli see endale.

Ja mõtetuid postitusi pole vaja ka teha <_<

Muudetud kasutaja katsi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida ma siin ikka ütlen ... tee trenni , näe vaeva, toitu korralikult, küll siis näed ka tulemusi ;)

Ja arenda loogilist mõtlemist ... ega keegi sind aidata ei saa kui su oma ajukäärud tuhka täis ... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes seda ikka niimoodi teab. Hakka aga pihta. Kaalu iga hommik ennast, tühja kõhu ja riieteta. Siis vaatad mis nädala ajagaga muutunud on. Kas kaalu juurde tulnud või ära läinud. Kas piisavalt või vähe. Vastavalt sellele kohandad menüüd või teed rohkem aeroobset.

Ma arvan et kui oled dieedil, teed jõusaalis trenni ka, siis lihas läheb reljeefsemaks ja tuleb rohkem esile, st lihased tunduvad suuremad ja keha ilusam. Jälgi ennast peeglist ja peaksid nägema muutusi.

Ütlesid et aega juunini, miks siis vaja kohe nädalaga-kuuga nii suuri muutusi? Lihtsalt toitu ja treeni korralikult, muidugi puhka ka, ega need tulemused tulemata ei jää. Kuskil 1-2 kuuga peaks keha ilusti vormi saama küll.

Ega siin muud öelda polegi, lihtsalt hakka aga peale!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kaalun 85 kg tahan kaalust maha v6tta ja ilusat keha saada

mi selle peale utled <_<

Katsi tegi sulle puust ja punaseks ette, mida võiksid teha. Et jah, valku tuleb ka süüa. Ainult vaata, et kaal üle poole kilo nädalas ei langeks. Kui kaal langeb kiiremini, siis on selge, et läheb ka lihasmass.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälle tahab keegi end näljutada ....

maha saab siukese mittesöömiskavaga võtta küll,aga väidan,et uuesti normaalselt sööma hakates endine kaal taastub;sedagi paremal juhul - halvemal juhul tõuseb veel rohkem.

Lisaks garanteerin,et tervisega tekivad probleemid ,eriti kui kavatsed näljutades trenni tegemist jätkata.Läheb veidi aega mööda ja siis imestad,et kuskohast need igasugu vigastused ja traumad äkki tulevad ...

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

issand jumal meesnõuab konkreetset vastust - jah sa võtad sellise toitumise juures kindlasti kõüvasti alla. võibolla isegi 5 kilo(mis tegelt nats ebausutav!).

ma arvan, et peaksid hoopis küsima, kas selline tegutsemine sulle kasuks kah tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii , et siis sirvisin foorumis ringi ja koostsin endale kava , et jalgida oma toitumist.

Trenn.

3x korda nadalas j6usaal + 30min aeroobikat.

Toitumine.

* 4 korda p2evas.

*Hommikusxxk puder v6i helbed piimas.

*12.00 kartul,salat,makaroonid,supp.

*15.00 puuviljad nt:6unad ,mandariiid jne

*17.00-21.00 ei sxx midagi erilist hakkan keefirit jooma.

Soovitage siia kas 1 kuuga on v6imalik sellise dieediga maha v6tta kuskil 5 kg v6i midagi sellist.Ja kui seda jalgin juuni kuuni kas saan ilusti vormi ja , et lihased hakkaksid paistma.!

Vastake.....T2nan.....

Dieet ei ole enese näljutamine. Dieet on oma söömise kontrollimine, organiseerimine ja jälgimine..

Sellise plaaniga kurnad sa oma keha liigselt. Ei saa vajalikke toitaineid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan hommikuti leiget vett juua enne hommikusööki, see aitab paremini mürgid välja viia ja alandadab kaalu.See mõjub muidugi pikka aia peale,kuid sellega võid kaotada mõned grammid kuuga või isegi kilo.Ma pole seda katsetanud kuid raamatud on need, mis inimest harib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma treenin praegu selle kolmanda kavaga mis siit sai ga seal kirjas et kaks trenni üks puhkus siis trenn puhkus ja otsast peale.aga kui teha nii et 1trenn 2puhkus jne ja siis laupäev pühapäev puhkus:

Ja siis veel et kas on väga halb kui ma teatud asja päeval panen omaloomingut sisse kavale et rohkem väsitada või kui mõni kava ei meeldi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×