Jump to content
wilson

kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

kas sinu meelest on amazoni foorum läinud laste naljategemiskohaks  

179 liiget on hääletanud

  1. 1. kas sinu meelest on amazoni foorum läinud laste naljategemiskohaks

    • jah
      80
    • ei
      83


Recommended Posts

ma ei saa enam asjast aru,paned mingi kysimuse ja vastusteks tulevad mingid mõtetud naljad.või mis värk on ?või siis minu viga? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asja nimi on demokraatia.

Niipea, kui proovin kätt vahele panna karjuvad 100 kasutajat vastu, et inimestele postituskeeldude panemine ja postituste kustutamine on tõsine kuritegu.

Tahtsite head ja ilusat läbustamistkohta - saite. Nii et ärge kurjustage siis inimestega, kellel meeldib läbustada ja jura kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõningad teemad lähevad tõesti juba naljaks kätte. Kahju on neist, kes soovivad siit saada tõest infot, aga võivad mingi nõmeda nalja otsa sattuda! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõest infot? No ma ei tea , tõest infot otsiks küll mujalt.Kui vastavad siinsed spetsialistid nagu Leesman või Antson jne ,siis on asi selge, aga teiste puhul on nii , et mõned hüperaktiivsed noored üritavad õpetada neid , kes on ikka mõnda aega treeninud ja lugenud ka midagi, kõige parem on veel see , et tegelikult sa ei küsigi midagi. Wilson , sa said ju vastuse , see kuidas keegi asjasse suhtub ei olegi tähtis ,pealekauba see foorum ongi liiga tõsine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei saa enam asjast aru,paned mingi kysimuse ja vastusteks tulevad mingid mõtetud naljad.või mis värk on ?või siis minu viga? :rolleyes:

Sinu viga.

Vaata, mis attitude'iga ise siin postitad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enam jagu on siin sellised kes on 13-15 aastat vanad ja ajavad sellist möla.kui ma ei kysigi midagi mis ma siis teen???on mu postitus selline:"Rebend".

selline asi ajab licalt närvi,keegi postitab teemasse ,ise asjast midagi ei tea ja sisu on lähed lõhki,no kas ma pean seda naljana võtma??

kui minu viga siis vabandust aga kysitlusest on ka näha et ma pole ainuke kes seda arvab või siis teised kes nii vastavad,ka ei kysi oma postituses midagi :);):):):rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lolle küsimusi pole olemas, inimene ei pea kõike teadma. Selle kohta mul pretensioone pole. Nalja võib ka teha, huumor on terviseks.

Häiriv ja ka kurnav on see, et kui tuleb mingi küsimus, siis vastavad enamasti need, kes asjast mõhkagi ei tea. See võtab teadjatelt vastamise isu ära ja üha vähem neid ka küsimustele vastamas käib. Võiks ikka mingi enesekriitika olla. Tõesti ei ole mõtet alustada küsimusele vastust sõnadega: "ma küll ei tea midagi, aga..." :rolleyes:

Nooruses ma ka kedagi ei süüdistaks. Kõik on olnud elus noored ja mõni 15 aastane on targem kui teine 50 aastane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ei leia probleemi foorumi puhastamisega - mängu tuleb nüüd küll aga väike AGA.

Igal alal on tiba oma spetsiifikat, ning ei mina (kui ka usun et suurelt momendil olevad moderaatorid) ei halda 100% kõiki kategooriaid (Toitumine, Kulturism, Jõutõstjad jne jne).

Seega võtan ka süü omaks ja ütlen, et sageli ei tea ka mina, kas asja kustutada või mitte, kuna ei jaga piisavalt palju asjast matsu. Näide: üks ütleb et triitsepsile on mingid tõmbed paremad ja teine karjub vastu et hoopis mingid lükked. Ma pole sertifaadiga treener ning seega ei oska ka öelda, kummal on õigus (ja vale jutt lihtsalt maha kustutada - kuigi igasugune nägelemine on teretulnud, niikaua kuni rahvas sellest kasu saab).

Seega ootaks foorumi rahva enda poolt väikeseid ülesastumisi. Nimelt, Globaalsed moderaatorid on meil igati asjalikud aga oleks vaja ka alamfoorumite moderaatoreid (need kes jagavad nii ala ennast kui ka tiba arvutit, et foorumipostitustega tegeleda).

Seega - ootan asjalike inimeste kandidatuure foorumitele:

* Kulturism ja Fitness

* Toitumine/Dieet

* Jõumehed

* BodyPump

Sellega langeks ka koormust ära tiba momendil olevate moderaatorite õlgadelt ning saaks tibakene VEELGI korda majja lüüa (oi kartke inimesed, kurjad moderaatorionud hakkavad nuhtlema).

On olemas ka endapoolsed ideed iga foorumi moderaatorikohale ootan ka rahvalt abi, nii et kui sinu arvates jagad ise või sinu sõber hästi matsu, ära häbene ja anna endast teada.

Ootan erasõnumeid või vasta teemal SIIN

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei saa enam asjast aru,paned mingi kysimuse ja vastusteks tulevad mingid mõtetud naljad.või mis värk on ?või siis minu viga? <_<

Tõesti. Vastused võiksid olla selged, konkreetsed ning teemakohased. Kui tead vastust, kirjuta, kui mitte, siis pole mõtet teemat kõiksugu jamaga risustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minuarust vastused pole probleem on asjalikke vastajaid küll ka aga suurem probleem on äärmiselt tobedat ja rumalad küsimused et nii loll ei anna olla!

n. kysimus-kas algajana võin valku tarbida? -kammoon valku sööme me kõik sünnist surmani ja treeniv sportlane vajab taastumiseks rohkem!

äärmiselt totraid küsimusi on siin sitaks. 10 aastased nagu olex küsijad.

mina enne jõusaali minekut palju aastaid tagasi lugesin ikka enne vastavat kirjandust, raamatuid ja ajakirju läksin oli kava omal olemas ja toitumisest ka selge pilt.

veel on väga rumal kui 14-15 aastane põnn küsib kuidas ma näen välja sel pildid kas tasub võistelda? vastus: kammoon nii noorelt ei saa midagi ollagi enne kasvatage hulka aastaid massi ja siis vaadake kas tasub võistlustele mõelda!

atleetvõimlemises lihased kasvavad visalt aastaid ju 15 aastastel ei ole veel midagi näidata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minuarust vastused pole probleem on asjalikke vastajaid küll ka aga suurem probleem on äärmiselt tobedat ja rumalad küsimused et nii loll ei anna olla!

n. kysimus-kas algajana võin valku tarbida? -kammoon valku sööme me kõik sünnist surmani ja treeniv sportlane vajab taastumiseks rohkem!

äärmiselt totraid küsimusi on siin sitaks. 10 aastased nagu olex küsijad.

mina enne jõusaali minekut palju aastaid tagasi lugesin ikka enne vastavat kirjandust, raamatuid ja ajakirju läksin oli kava omal olemas ja toitumisest ka selge pilt.

veel on väga rumal kui 14-15 aastane põnn küsib kuidas ma näen välja sel pildid kas tasub võistelda? vastus: kammoon nii noorelt ei saa midagi ollagi enne kasvatage hulka aastaid massi ja siis vaadake kas tasub võistlustele mõelda!

atleetvõimlemises lihased kasvavad visalt aastaid ju 15 aastastel ei ole veel midagi näidata!

Ma olen sellega nõus. Väga palju tuleb viimasel ajal küsimusi, mida lugedes on raske tõsiseks jääda. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh ma olen palju abi kysinud ja seda saanud ja pole häirinud kui m6ni viskab vahelduva nalja vahele, ma sellepärast kyll nii vihane poleks :)

Foorum on foorum ja ma arvan, et neid naljategijaid on igas foorumis ja ega siingi pääsu pole. Muidu arvan et siin kehtiks ka teismelise ja ema poliitika <_<

Mida rohkem ema keelab seda rohkem lapsuke tahab ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Egas jah, suht nõme kui ühel lehel on kümme küsimust a`la kuidas treenida kõhulihaseid.

Edit: nendele, kes seletavad, et pole asjaliku juttu. Eestis on sadu foorumeid kus rumala küsimuse/lause eest saadetakse igasugustesse kohtadesse. On isegi politseisse üles antud üks sepp kes tunnistas üles, et ostis varastatud fototehnikat. Niiet sellel foorumil pole häda midagi.

Muudetud kasutaja Acid poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

leian, et asjad peaks kuidagi ära komplekteerima, et oleks hea ühe teema alt vaadata ja muidugi peaks olema keegi, kes jätaks asjalikud kommentaarid alles!

tähtsamatest ja korduma kippuvatest teemadest vöiks ju kohe "kleepekad" teha, et "noor" kasutaja ei jääks kimbatusse!

ja kindlasti peaks kasutajad end ära registreerima, ennem kui söna vötta saavad!

tekkinud on ka küsimus, et mida see "hoiatusi" seal nime alla tähendab? kes hoiatab ja mille eest hoiatatakse?

mönedel kasutajatel, kes aga liigapalju läbustavad vöiks "aja maha" vötta!

palju, väga palju peab panema röhku et inimesed kasutaksid otsingut!

ei ole mötet üldse hakatagi teemat lahkama, kui juba selliseid asju on kümmekond! lihtsalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enamus asi vaatad foorumis on et yks ja sama kysimus tuleb iga paari postituse pärast.nt:kõhulihased,nende kohta on nagu palju teemat.ja nagu näha on pole mina ainuke kellele foorumi hetkeline olemus ei meeldi!

midagi peaks siis ette võtma?

aga mida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et meil endil kõigil meeles, kuidas me samasugused tainad olime ja suhteliselt lolli sousti suust välja ajasime.. see on täiesti loomulik asjade käik. Tuleb vist silm kinni pigistada ja sellega leppida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas me samasugused tainad olime ja suhteliselt lolli sousti suust välja ajasime..

ei ole mötet hakata üldistama!

selleks et sellist asja ei juhtuks, tulebki teha eeltööda, mitte siin heietada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Zz

Mul on selline idee.

Esiteks, minumeelest ei ole probleem naljades, mida ikka võib teha, et see foorum siin liiga tõsiseks ei lähe, vaid probleem on samades küsimustes mida küsitakse jälle ja jälle. See tuleneb sellest, et uued kasutajad ei vaevugi otsingut kasutama ning teevad tuhinaga kohe uue teema. Seda probleemi aitaks vältida see, kui uue kasutaja postitamisõigus aktiveeruks alles ~2 päeva pärast. Siis on tal piisavalt aega, et proovida oma murele lahendus leida foorumist ja kui tõesti ei ole ta küsimusele siin juba vastatud siis saab ta teha endale teema ja nõu küsida ikka mõne päeva pärast.

Mis arvate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vb panna iga kasutajale juurde nt vanus või trennistaas see aitaks ka asjale kaasa,kuna igasugune 14a ei tea ikka paljugi veel(mõni võib teada aga yldistan hetkel)enamus siin neist 14 aastastest arvavad et pakk protekat ja tuleb selline lihasmass et ei kujuta kohe ette. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×