Jump to content
Mr.Y

Ei jõua kangi hoida

Recommended Posts

Mul selline probleem, esineb jõutõmbe ajal. Häda on selles et kätega ei jõua kangi hoida enam, vaevalt sõrmede otsas seisab kui teen viimast seeriat. Ja kang ise on ainult 60kg :S

Selga ei võta muidugi sellise raskusega läbi ka, pole sellist tunnet et oleks üldse midagi teinud seljale. Keretõsteid teha on hoopis teine asi, võtavad küll selga hästi, aga mulle ei meeldi need. Jõutõmme just meeldib, lemmik harjutus :rolleyes: Aga mida ma tegema peaks, treenima käsivarsi? Ja kuhu oleks need hea panna, tehes O.Kiivika 2ks jaotatud kava? Ülakeha päeval saavad natuke koormust teiste harjutustega, alakeha päeval saavad jõutõmbega. Kui harjutused kuskile lisada, siis neil nagu puhkust poleks ja kasu ka pole on nii?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hoia kangi nii, et 1 käsi on pealthaardega ja teine althaardega (nn segahaare).

kui nii ka ei jõua, siis kasuta rihmasid + (hakka randmetele eraldi trenni tegema)!

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära pabista, mõnedel ongi raskem see kinni hoidmine, mul endal sealhulgas ka, lühikesed sõrmed jne, aga mingil määral treenitav jah, hakka sõrmedele trenni tegema, pigista lihtsalt kangi vms

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei pabistagi, lihtsalt kui teen jõutõmmet siis eesmärgiga alaselg võimalikult läbi võtta. Praegu ma seda ei saa sest ma ei jõua lihtsalt raskemat kangi hoida. Tahaks seda parandada :rolleyes:

Üks käsi on althaardes, teine pealthaardes - ehk see segahaare.

Aga kuidas treenima peaks? Ülakeha päevad on E ja N. Kas teen nt 3 seeriat kummagil päeval või siis 6 seeriat ainult 1 päeval (1 kord nädalas)?

Sidemed osta on kallis, paar riideriba need ainult. Millised need sidemed üldse on, jäigad või venivad ? koduste vahenditega ei saa hakkama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi segahaare ära, võibolla ei ole vajagi neid sidemeid. Alaselga soovitaks teha nii, et teed jõutõmmet ja Good Morningut vaheldumisi treeningute kaupa(üks trenn teed GM, teine trenn aga jõutõmmet).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal ka esineb jõutõmbe ajal see proleem et haare pole piisavalt tugev.Kuigi jõutõmme just treenibgi väga hästi haaret aga ikkagi jääb puudu tugevusest suurte raskustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal täpselt sama probleem, et haare nõrk. Selja ja jalgade jõuaks nagu mõne korduse veel teha, aga ei jõua kangi käes hoida. Loodan, et aastatega haare ikka tugevneb, mingit eraldi trenni selle jaoks ei tee, ning rihmu ei kasuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kunagisest kaklusest, ise kyll ei m2leta t2pselt millisest on mul vasak k2si valesti kinni kasvanud ja k2si ei l2he nagu ilusti kangi ymber. biitsebsit tehes ning seljap2eval on vasaku k2e s6rmepainutajad ERILISELT t2is. t2nu sellele on nad ka v2ga k6vasti arenenud, kuid jah, hoida ei jaksa ka mina. sidemed aitavad sellisel juhul, muretse nad omale ning seljatrenn v6tab uue n2o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas te Alfred Neulandist olete kuulnud? Tema võttis esimesena kasutusele lukkhaarde , mida kõik tõstjad kasutavad,klassikalises tõstmises, aga võib ka tõmmet nii teha . Haarad kangist nii, et põial on ümber kangi ja näpud on ümber kangi ja põidla.Natuke valus ehk on, aga mehed ei nuta.Kui kordusi teha ja raskused on suured , võid ka rihmu kasutada , sellest ei ole midagi, pärast võid oma haaret eraldi treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×