Jump to content
shreku

õhtu amps

Recommended Posts

See ei pea olema just rasvapõletus-periood. Ka massiperioodi ajal on kodujuust ja kohupiim väga head õhtusöögiks. Mõlemal sama valgu ja süsivesiku sisaldus + rasvatud. Kodujuustu sisse võid näiteks lõigata 1-2 aedvilja ja soovi korral ka maitsestamata jogurtit. Siis maitseb paremini :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen söönud juba kaks nädalat õhtul rasvatu kodujuustu ära. Olen kogunud juurde kilo. Seda ma arvan on liiga palju.

Toitumine:

Hommik:550kcal(enamus süsivesikud)+?heik(300kcal)

Lõuna:1000kcal

Õhtu:600kcal(puuviljad, liha, muna u. 6 aegu)

5-10 min. enne magamaminekut rasvatu kodujuust.

Eesmärgiks on aga "põletada" rasva. Ma ei saa aru, mis toimub? Kas ma tõesti kasvatan lihast või siis kogun selga veel rohkem rasva. Samas võin öelda, et ujun nädalas kokku 2 tundi(eripäevadel) ja jõusaalis rassin ka 4 korda nädalas. Kui selline kaalu juurde võtmine on normaalne, siis kõik ok? Kui kogutud kaal on rasva arvelt siis on pahasti? Samas ei saa öelda, et mu enesetunne halvemaks on läinud. Kõik vastused on tere tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõõda rasvaprotsent ära ja tee seda mingi aja pärast uuesti. See peaks kõige parem lahendus olema.

Ma arvan, et selgeltnägemisega ei tegele siin keegi ja ei tea ka täpselt kui aktiivne su päev või trenn on <_<

Kui tõesti väga hull on , siis vähenda oma kaloraazi, eks siis näed, kas hakkab mõjuma. Või tee rohkem aeroobset.

See kilo ei tohiks küll mingi näitaja olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1 kg rasva = 9000 kcal

Sellise ülejäägi tekkimiseks 2 nädalaga peaks päevas üle jääma ~650 kcal. Päevane kogukaloraaz on 2450 kcal. Vaevalt et ainult 1800 kcal päevas kulutad, kuna ju teed veel aeroobset + jõusaali.

Kas kaalusid ikka hommikul riieteta ja tühja kõhuga mõlemal korral ? Igatahes 1kg rasva ei saa mingil juhul olla tulnud juurde (99% kindel). 2 nädalaga 1kg lihast oleks ka nagu natuke palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen söönud juba kaks nädalat õhtul rasvatu kodujuustu ära. Olen kogunud juurde kilo. Seda ma arvan on liiga palju.

Toitumine:

Hommik:550kcal(enamus süsivesikud)+?heik(300kcal)

Lõuna:1000kcal

Õhtu:600kcal(puuviljad, liha, muna u. 6 aegu)

5-10 min. enne magamaminekut rasvatu kodujuust.

Eesmärgiks on aga "põletada" rasva. Ma ei saa aru, mis toimub? Kas ma tõesti kasvatan lihast või siis kogun selga veel rohkem rasva. Samas võin öelda, et ujun nädalas kokku 2 tundi(eripäevadel) ja jõusaalis rassin ka 4 korda nädalas. Kui selline kaalu juurde võtmine on normaalne, siis kõik ok? Kui kogutud kaal on rasva arvelt siis on pahasti? Samas ei saa öelda, et mu enesetunne halvemaks on läinud. Kõik vastused on tere tulnud.

Arvuta toitainete sisaldused ka välja.

Liiga harva sööd.

Ega kaal ei langegi ühes joones alla, vahepeal on kõikumisi ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×