Jump to content
WinchesterMan

Sooviks kriitikat ja arvamusi.

Recommended Posts

Tere! Sooviksin siis teada mis arvate mu seljast ja sooviks kriitikat ka. Biiceps pole tegelikult nii väike kui pildilt tundub (biitsa ümbermõõt on 33,5cm). Trenni olen teinud umbes 7 kuud ja enne trenni tegemist ei olnud peaaegu mingit lihast.

Selg

Muudetud kasutaja WinchesterMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tahad kriitikat ja arvamusi... olgu...

33cm on väike... väga väike biitsa kohta...

selga... pole ollagi...

7 kuud... on liiga väike aeg... 7 aastat on midagi juba....

seega arvan et tee trenni ja kasva edasi.... kui käsi on 40 ringis siis proovi uuesti

aga see on minu tagasihoidlik arvamus... mida sa muidugi küsisid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omalt poolt küsiks, et kas selline kommenteerimine kellelegi ka midagi annab? Üks kiidab, teine laidab, üks ütleb, et enam-vähem jne.Aga sügavam mõte asjal nagu puudub ...Vaata peegli ees ja hinda ennast ise, kuid pärast seitset kuud trenni näha olulist arengut??? Vabandan, kuid see minu arvamus ja leian veel, et selliste teemade püstitamine ei oma lõpptulemusena kasu kellegi jaoks.Parimat! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tagasisidest natuke positiivsust saada, siis endal parem olla ja tead et võid rahuga edasi jätkata. Aitab järjepidavusele kaasa :P lisab enesekindlust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
7 kuuga liiga väike areng , on võimalik palju enamat saavutada.. eriti veel algusfaasis..

Ma ütleks pigem, et 14a on nii noor, et raske on suurt lihaskasvu saada (sõltub muidugi indiviidi kehalise arengu kiirusest). See ei tähenda kindlasti, et ei peaks jõusaalis käima, praegu õpid harjutusi tegema ja lihast tunnetama jne, tuleb kindlasti kasuks. Varsti on väga hea kasvuiga käes :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
7 kuuga liiga väike areng , on võimalik palju enamat saavutada.. eriti veel algusfaasis..

Ei arva nii. Endal mul algul nagu midagi ei tulnudki erilist juurde. Jõudu vast ainult. Välimusest küll erilist arengut ei olnud. Viimasel ajal on hakanud rohkem tulema seda välimust, jõukasvu on vähe.

Oleneb ka muidugi vanusest ja puberteedieas need hormoonid tõmblevad ka siis millal tahavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm tundub tõesti kuidagi ( Niru ) Eks see on võib-olla tingitud valgusest vms ,aga kes teab! Igaljuhul on arenguruumi veel küll ja küll . Suurem lihas kasv on veel alles ees !

Ise alustasin kui sain 15 ja nüüd siis 16 :rolleyes: ja eks minu esialgne tase oli midagi sarnast mis sul , aga hetke pilt siis http://www.amazon.ee/view.php?path=lehed/pilt/rate/5046.jpg# ( varsti tulevad uued pildid ! ) ja see tulemus on saavutatud ~1-aastaga ! ( Kui täpne olla siis 9 kuuga )

Eks võrdle ja vaata .

Igatahes soovin EDU !

Muudetud kasutaja Rihostern poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×