Jump to content
inimeseloom

küsimus???

Recommended Posts

Mulle lihtsalt pakub huvi et kiiresti hakkab jõusaalis käimine endast märku andma kui ma kasutan Fitness.ee võetud algajate kava meestele.Ise olen sipa üle 180 cm pikk ja kaalun üle 100 kg.Ja ka selline paksema poolne 17 aastane noormees.Et tahaks teada kui kiiresti ligikaudu see saalis käimine hakkab endast märku andma?Oleks väga tänulik kui keegi vastaks! Ja tahaks seda teada et kas nendest iga sugu asjadest rasva põletajatest ja muudest asjadest on kasu kah?

Muudetud kasutaja inimeseloom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

inimeseloom : muidugi on neist k6igist kasu egas nad niisama v2lja pole m6eldud. point on rohkem selles et neist on kasu ainult 6ige toitumise juures ning hea treeningu juures. kui praegu hakkad pyhendunult tegema ilma et vahepeal k6rvalehyppeid teeks, siis oled suveks teine mees:) pool aastat aega ju, see on v2ga pikk aeg. m6ni profikulturist treenibki aint pool aastat ning teise poole tegeleb millegi muuga. soovitan sulle j6usaali k6rvalt aeroobset trenni kah teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui veidi ülekaalu on ja selle 100 kilo sees on rohkem rasva kui lihast, siis eelkõige õigesti toituma ja aeroobset piisavalt koos jõutreeninguga... paari kuu pärast on kindlasti esimesed motivatsiooni juurde anvad tulemused näha või tunda... ja siis ikka edasi ja edasi :unsure:

edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pane siin portaalis otsingusse, saad väga häid artikleid kuidas ja millal toituda. Põhiline toitumise põhimõte on see, et sa sööks just nii palju ja just neid toitaineid mida su organism vajab, see tagab ka lihaste hea arengu ja ka rasvade põlemise!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trennist ei ole ju kasu kui ei söö õieti. mötekam ju isegi ju mitte trenni teha ja öieti toituda. ja sis mötle mis edasi teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×