Jump to content
gmaster

Igavene küsimus

Recommended Posts

tervist!

olen proovinud erinevaid korduste arve ja seeriate hulkasid, 3a tagasi tegin 22seid seeriaid, jõud tuli, aga lihased olid väiksed, praegu teen 12ga ja olen rahul

aga küsimus seisneb selles: kui paljud teevad teist alla 8, näiteks 4-5 kordusega?

ja mis teiste arvamus selle kohta on?

sest mulle tundub, et see nagu ei võta korralikult läbi, aga samas võib mulle valesti tunduda

mis on teie kogemused ja mis arvate asjast

G.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ei võta piisaval läbi siis:

a) suurenda raskuseid

:D lühenda puhkepause

c) suurenda seeriate arvu

jah, seda küll, aga ma tahaks just seda teada, kuidas keegi konkreetselt teeb

et ehk on keegi ka erinevaid variante proovinud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ei võta piisaval läbi siis:

a) suurenda raskuseid

:D lühenda puhkepause

c) suurenda seeriate arvu

jah, seda küll, aga ma tahaks just seda teada, kuidas keegi konkreetselt teeb

et ehk on keegi ka erinevaid variante proovinud

No see kuidas keegi konkreetselt teeb sõltub eesmärkidest, võimedest ja paljust muust.

Mis on Sinu eesmärgid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no hetkel on massi tegemine

et noh tegelt tahtsingi selle teemaga jõuda sinna, et kuidas kellelgi massi tegemine kõige paremini on tulnud. mis korduste ja seeriatega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegid 22-seid seeriaid... Siis ei tule mitte niivõrd jõud kui vastupidavus!

Mina teen põhimõtteliselt 8-10 kordust. Aga oleneb ka lihasest, millele teha. Selja sirutajale teen näiteks 30 kordust, õlgade tõstmisel teen 15 kordust. Aga enamasti siiski 8-10. Aegajalt siiski mängin kordustega, et lihas ei harjuks sama süsteemiga ära. Rinnalt surumises näiteks.

Selline on minu praktika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aksel ma arvan et need 22-sed seeriad ikka 1-3 kordust vast,ühesönaga max raskusega ikka ja jöudu ikka ka annab.ull mees peaks olema kui 8-12 kordust peal ja 22 seeriat! sis ju ühe harjutuse saadki teha!ja sellise kordustega jah massi ei tule kergesti kui liiga kaua niivisi jätkad

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proovi vahel teha nii, et 3 nädalat 3...7 kordust, siis järgmised 3 nädalat 7....12 kordust ja järgmised 3 nädalat 12...15 või veidi rohkemgi kordust. Ja jälle otsast peale see ring.

Need esimesed 3 nädalat on siis jõu ja massi arendusnädalad ja siis pead harjutusi ühele lihasele vähem tegema, samas võid mitut lihast treenida samal päeval küll. Ja Põhiliselt on siis baasharjutused. Isoleeritud harjutusi katsu siis mitte teha, või ainult 1 harjutus ühele lihasele, mitte rohkem. Söö kõvasti siis. Järgmised 3 nädalat kui on kordused 7..12 on puhas lihasmassi arendus. See on enamvähem sama eelneva jutuga. Ja kui on korduste arv 12...15 või rohkemgi, pead tegema ühele lihasele vähemalt 4 harjutust, kusjuures umbes pooled või rohkemgi nendest harjutustest peavad olema isoleeritud harjutused. Väiksemale lihasele piisab 3...4 harjutusest, aga suuremale võib ka 5 teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
22-sed seeriad, arvan et ikka mötles et ühes seerias 22 kordust. :D

jeps, 22 kordust oli siis...:D

ammuammu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
proovi vahel teha nii, et 3 nädalat 3...7 kordust, siis järgmised 3 nädalat 7....12 kordust ja järgmised 3 nädalat 12...15 või veidi rohkemgi kordust. Ja jälle otsast peale see ring.

Need esimesed 3 nädalat on siis jõu ja massi arendusnädalad ja siis pead harjutusi ühele lihasele vähem tegema, samas võid mitut lihast treenida samal päeval küll. Ja Põhiliselt on siis baasharjutused. Isoleeritud harjutusi katsu siis mitte teha, või ainult 1 harjutus ühele lihasele, mitte rohkem. Söö kõvasti siis. Järgmised 3 nädalat kui on kordused 7..12 on puhas lihasmassi arendus. See on enamvähem sama eelneva jutuga. Ja kui on korduste arv 12...15 või rohkemgi, pead tegema ühele lihasele vähemalt 4 harjutust, kusjuures umbes pooled või rohkemgi nendest harjutustest peavad olema isoleeritud harjutused. Väiksemale lihasele piisab 3...4 harjutusest, aga suuremale võib ka 5 teha.

super!

just sellist vastust ma tahtsingi, tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ei vöta läbi sis muuda jah saad muuta korduste arvu,samas muutes ka raskust,aga jah üllatav et 22 kordust seerias :D . forseeritud kordusi kah voib kasutada, raskuste liikumise kiirust jne.........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×