Jump to content
Kermo

Palju keegi kukla tagant surub???

Recommended Posts

See on asi milles ei ole mõtet mõõtu võtta, kuna paljudele see harjutus ei sobi (liigutuse trajektoor on anatoomiliselt ebasobiv). Eriti pikemat kasvu inimestel, lühematel lihtsam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

palju sul tuleb siis kermo?

mul pole see koige lemmikum harjutus kuid olen surunud ylesse oma 80kg!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle see harjutus sobis, kuna ei tundnud üldse mingisugust ebamugavat tunnet selle tegemisel. Kuid siin foorumit ja mõningaid artikleid lugedes loobusin ka sellest, kuna ei pidavat õlale head tegema just. Muidugi mõisutse piires ja normaalsete raskustega on kuidas kellelegi. Vahepeal harva siiski teen. Max-i pole proovinud aga arvan. et 65-70 ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimati, kui kukla tagant kangiga paar seeriat tegin, siis olid õlad pea terve nädala nii valulikud, et ei saanud jõusaalis korralikult trenni teha. Maksimumi pole proovinudki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei teadnudki, et see vigsatusi tekitav harjutus on, aga mul on rekordiks 75kg hetkel, aga plaanin ikka 80 ka yles saada.... Valus on kyll muidugi 6lalihas peale selle harjutuse sooritamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jah endalegi pole kunagi see harjutus meeldinud,retsib õlgu ikka päris korralikult,aga muidugi kõik sõltub õigest raskusest,kui üle ei pinguta pole hullu,ja kahjuks pole ka spetz aparaate jõusaalis,millega seda asendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njah oldman 2ra nyyd jama kah soovita! kangiga surumist peab rauduselt tegema!:P aint mitte tagant, eest tavalist s6jav2e pressi ja m66dukate raskustega.

Kukla tagant surumist võib vabalt asendada eest surumise e military pressiga? Treenivad samu lihasgruppe?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
njah oldman 2ra nyyd jama kah soovita! kangiga surumist peab rauduselt tegema!:P aint mitte tagant, eest tavalist s6jav2e pressi ja m66dukate raskustega.

Tead ka, kui lihtne on selle harjutuse juures mini trauma saada ja kui kaua see paraneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise tegin oma aasta tagasi ka seda harjutust, ja tegin nii eest kui tagant surumist, ja lõpuks hakkas juba õlaliiges valu tegema, põhimõtteliselt sundisin ennast selle tegemiseks, aga tarka nõu sain samuti siit foorumist, ja pole seda peaaegu üldse enam teinud, suvel mõni trenn proovisin ainult kerge raskusega, aga jah rekord on mul vist ainult 50 kukla tagant:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma teen 50kg 5x10 oma arust on seda kyll ja rohkem ka nagu peale panna ei taha kuna siis on tunda õlgades mingit imelikku valu. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×