Jump to content
metanist

kehakaal

Recommended Posts

Kui sul kõvasti lihast on siis oleks mõnigi kade. Minul kaal 89 ja pikkus 182 ja olen rahul.

Kehamassi indeksi järgi on ikka palju, võib natuke liigestele halvasti mõjuda. Ilma sind nägemata on raske öelda, kas 92kg on mingis mõttes palju või vähe. Eks ise pead endale eesmärgi seadma, milline olla tahad. Palju rasvapolstrit peaks olema, palju lihast. Kaal on lihtsalt üks mõõdupuu, mis polegi ju tegelt oluline.

(aga miks küll teema jõumeeste foorumis on?)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ülekaalust oli siin üks jutt kunagi. http://forums.amazon.ee/index.php?showtopic=6278

Tegeilkult ju pole liigestel vahet, kas ülekaal on rasvast või lihasest. Liigesed peavad ikka selle 92kg-ga toime tulema. Näiteks jooksmas käies tulevad vigastused ühtemoodi.

Teema ja esimene postitus võiks olla nii kirjtuatud, et inimesed aru saaksid, mida öelda või küsida tahad. Pane juurde pilt või rasvaprotsent jms või lihtsalt kirjuta, mis me selle teadmisega, et sa 92kg kaalud peale peame hakkama? :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegeilkult ju pole liigestel vahet, kas ülekaal on rasvast või lihasest. Liigesed peavad ikka selle 92kg-ga toime tulema.

e-ee-i tahaks nagu hästi nõus olla.Minu arust lihased siiski nagu toetavad liigeseid - või olen ma millestki vä-äga valesti aru saanud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust lihased siiski nagu toetavad liigeseid - või olen ma millestki vä-äga valesti aru saanud?

Skeletilihased toetavad liigeseid. Vaata bioloogia raamatust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust lihased siiski nagu toetavad liigeseid - või olen ma millestki vä-äga valesti aru saanud?

Skeletilihased toetavad liigeseid. Vaata bioloogia raamatust.

Nii et ma olen ikka asjas õieti aru saanud, :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks jõusaalis käik trennib neid skeletilihaseid ka aga need lihased hoiavad vaid liigest koos. Liiges kulub ikka rohkem kui normaalne, olenemata sellest, kas kanda on rasv või lihas, temajaoks ikka lisaraskus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas rasva % arvutada

Ise saab kuidagi arvutada kaliibritega naha paksust mõõtes. Kahjuks pole ma ise kuskilt juhendit leidnud. Aga leiutatud on elektroonilised mõõteriistad. Näiteks selline (ei soovi teklaamida, esimene link neti otsingust). Mõnel arstil olen kohanud ka hinnakirjas rasvaprotsendi mõõtmist, kuid hetkel ei tea nimetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

krt ma söön ainult protekat ja massikaid juurde ja juurde seda massi tuleb.

kehakaal 99 kg vanus 17 ja pikkus 181cm.See on juba normaalne :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu kõiki teisigi,huvitab ka mind teiste nn arvamus,et kas kehakaal ja pikkus ja muu jama on korras!!!

Krdi raske on tegelikult ilma pildita õelda kas ikka kõik on nii nagu peab!!!

Asi on nii et olen teinud trenni kuskil 1,2 aastat ja kehakaaluks on 70 kg...

pikkust on 177 cm!

Sõõn ka muidu sellist asja nagu Muscel Mass3,oli vist 55% valgukonsentraat?!

Esimesel katsel lükkasin 60 kg rinnalt ja peale kilost purki proteiini ja poolteist kuud trenni läks 90 kg!

Niisiis selline jutt,aga kas on see normaalne,enda arust nagu on kõik korras,ka tuttavad ütlevad,et olen kõvasti kosunud ja oma voldid lihasteks muutnud,kuid ikkagi on mul endal mingi arusaamatus...:)

Tegelikult sooviks küll natuke rohkem kaaluda,kuid ei oska selle kohapealt midagi ette võtta...naistele võid sa ju nalja teha et sa kaalud 69 kg...aga,see selleks:D

Äkki on mõni mees kellega saaks selle teemaga pikemalt vestelda,kellel on endal sama teema olnud...??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×