Jump to content
Insomnia

Keha rasvaprotsent

Recommended Posts

Organismi vedelikusisaldus mõjutab mõõtmise tulemust - kui on rohkem vett, on takistus väiksem. Seega pärast joomist , söömist ja treeningut ei pruugi saada õiget numbrit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elektrooniline rasvamõõtur on täielik jama . Täpselt nii ongi , et võtab pikkuse ja kaalu suhte ja kui ta veel isegi midagi mõõdab , siis tulemust see suurt ei mõjuta . Olen ka sellega mõõtnud ja tulemus oli võimas , algul andsin õige pikkuse , aga kaalu valetasin 10kg väiksema tulemus oli vist 12 prossa , siis lasin õige kaalu panna ja tulemus oli ligi 20 prossa . Kui see tõesti midagi mõõdab , siis ma sain hetkega juurde 10 kg puhast pekki. Võib ka olla , et ma lihtsalt ei mõista moodsat tehnikat , aga tegelikult , kui sul on natuke rohkem lihast , siis pikkuse ja kaalu suhe ongi rikutud ja aparaat seda ei arvesta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see elektrooniline pekimeeter on kasulik kraam küll.

mõõdab mis koliseb, mul on kahe mõõtmise vahe paar kuud ja rasvaprotsent vähenes 1,2 võrra... ise olen siis 187 pikk ja kaalun 102 kilo.

tegelt on see mõõdutehnoloogia sama täpne, kui et mõõdame kuulmise järgi kaugust..

miks kasulik? - noh tuju parandab vahel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et arvutab sisestatud valemi põhjal, arvestades testitava vanust ja kaalu.

Usalda peeglit.

Ja kuidas seal valemis siis rasvaprotsent avaldub..........keha takistust(impulsi läbimise kiirust õigemini) mõõdeab see aparaat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BULDOOSER,ot va seda elektroonilist kah proovinud ,a selle pikkuse ja kaalu suhte saab ju pastaka ja paberiga kah ära teha,nuh valem ju olemas . mille möeldud sis need käepidemed mööturil? mingi pulli pärast?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Axer... kui sisestan 5 kg võrra suurema kaalu, saan ka kõrgema rasva% näitaja.

Takistus ei peaks muutuma samades tingimustes mõõtes.

On ju ka keha rasvasisaldust mõõdetud KMI indeksiga...tänane seisukoht- näitab hoopis keha täidluse astet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnajh sain selle imeaparaadiga ise eile 25%. Tegemist oli küll sellise naeruväärse asjaga nagu 100g täpsuse kaaluga (mis tõsi küll paariminutilise vahega näitas kilo siia - kilo sinna) ja mis mõõtis ka rasva% sama süsteemi järgi nagu see F1-e rool. Igatahes mingi EKS värk on ja mina viin ta poodi tagasi Ostsin küll enda arust õigest kohast , mitte pilakaupade letist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×