Jump to content
vjatseslav

Toitumisreeglid 2 artikkel?

Recommended Posts

seal soovitatakse süüa 1g valku kehakaalu kilo kohta päevas. see on täielik jama. tegelt peab sööma vähemalt 2g, enamasti süüakse aga kuni 3g.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule Mart, ära üllata siin foorumis koguaeg! Ma arvan, et ma ise olin ka sellest teadlik kui palju oleks vajalik päevas valku süüa.Keskendu millelegi muule kui tõestamisele ja tähenorimisele.Toitumis artikkel oli väga õnnestunud ja ootan juba järge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kullo

Ma ei saa ka aru.Mart hakkab jälle mingit segast ajama hoopis muu teema kohta.Küsimus oli ju järgmise artikkli ilmumise kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

võtame siis teema kokku. artiklis kirjutatakse, et söödagu 1g valgu kg kohta. vjatseslav TEAB, et tegelikult peab rohkem sööma. aga artikkel on ometi asjalik ja vjatseslav ootab pikisilmi järge.

ma EI SAA ARU, kust kogu see vaimupimedus võetakse, mida osad vennad siin foorumis välja sülgavad. EI SAA ARU.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub, et meie Mardil ei lähe just kõige paremini, et tuleb siia end näitama.Sinusugusele on täitsa mõtetu hakata seletama milles sinu viga on.Ajad oma jura ikka edasi.Kas artikkel on sel juhul mõtetu kui seal on mõne asja tõlgendamisega eksitud? Valgu söömine oli sellest artikklist ainult 1 osa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kurat kui on öeldud et 1g kilo kohta aga tegelt on üle 2g kilo kohta siis on ju valesti !

Ja see on massi kasvatamisel üks olulisemaid reegleid !

Miks peab marti sõimama !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Registreerimissüsteemi oleks tõesti vaja, seekord küll selleks et mind ikka Madiseks mitte Mardiks peetaks ;)

Aga pole ju vaja sõimata inimest, kes õiget juttu räägib !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Artikkel oli küll väga huvitav, kuid veidike arusaamatu! Nimelt, 100 kg mehena peaks ma artikli järgi sööma 200g valku ja 300g süsivesikuid. See aga teeb ca 2000 kcal! Vaja oleks mul aga umbes 4000 kcal! Kust siis see ülejäänud tuleb, kas rasvadest? Kirjutage, mis te arvate!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väljavõte jõutrenni tegijate toitust...(2001a)

Valgutarvet väljendatakse tihti grammides kilogrammi kehakaalu kohta. Eesti ja paljude teiste maade toitumissoovitused näevad ette 0,8-1 grammi valku kilogrammi kehakaalu kohta ööpäevas. Sellise koguse valku saab iga inimene tavalisest segatoidust, kui see sisaldab täisväärtusliku loomse valgu allikaid: liha, kala, mune ning piima ja piimatooteid: keefiri, jogurtit, kohupiima, juustu. Taimsed valgud on enamasti mittetäisväärtuslikud, seetõttu peaksid ranged taimetoitlased oma toidusedelit küll eriti hoolikalt planeerima. Kõige sarnasem loomsele valgule on sojavalk, valgurikkad on oad-herned-läätsed, samuti ei puudu valk meie tavapärases taimetoidus - teraviljatoodetes, riisis ja kartulis.

Niisiis pole tarvis süüa midagi erilist, vaid pöörata lihtsalt rohkem tähelepanu sellele, mida sööte ja jälgida, et kehakaal püsiks stabiilne.

Jõualade tippsportlased ja atleetvõimlejad jälgivad oma toidu koostist väga hoolikalt. Reeglina viiakse rasva hulk miinimumi ja liialdatakse valguga. Ükski tõsiselt võetav teaduslik kirjutis ei soovita tarbida rohkem kui 1,6-1,8 grammi kilogrammi kehakaalu kohta täisväärtuslikku valku ööpäevas, suuremaid koguseid võib kohata ainult kommertstekstides ja toidulisandite-valgupulbrite tootjate ning turustajate reklaamides. Kui te nende ettekirjutustega kaasa lähete ja ülemäärases koguses valku tarbite, peate jooma tavapärasest rohkem vett, et neerud saaksid suure koormusega töötada ja valgu ainevahetuse jäägid uriiniga kehast eemaldada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumissoovitusi on sama palju kui on maailmas inimesi.

Selle valgu kohalt võiks keegi tegija sõna võtta (Kiivikas ? Kalmus?)

Sest vaata iga loll võib kirjutada ajakirjas et vat nii on õige et 2 g või 100g või 0.1g, reaalne kogemus on teine asi !

Kui lugesin hr. Kalmuse toitumisharjumuste :) kohta siis tundus küll et 2g tuleb uhkelt täis. On siis Kalmus mittetõsiseltvõetav tegija ja reklaami ohver ? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taha öelda seda,et minul k?igub valgu kogus keha kg. kohta vastavalt sellele kui tugevalt ma hetkel treenin.S.O. 1g. kuni 3g.-ni massi kasvatamise k?ige tugevamal perioodil. On ?sna m?ttetu valada endasse tohutu kogus valku ja loota, et n??d muutun ma tugevamaks. See ei toimi nii. K?igepealt tuleb teha tugev treening ja siis järk järgult koormuse kasvades tuleb suurendada ka valgu kogust. Vastupidiselt toimides hakkab teie kehakaal suurenema RASVA mitte lihaste arvelt. Ja veel ?ks asi, enne trenni ärge sööge valku rohkem kui 15-20g. k?ll aga tavalisest rohkem Kergesti omastatavaid s?sivesikuid soovitan Sepikut meega. Minu men?? näide enne kangi trenni. 2-3 munavalget 250-300g. sepikut meega. 1tass kohvi suhkruga ja 30min. enne trenni joon vett. ?ldse söön ma kuni 500g. mett päevas. ?ks tark kommenteeris kunagi minu ajakirjanduses ära toodud men?

?d, et see pidi olema tugevalt liialdatud, k?simus: kas keegi on mind kunagi PAKSUNA näinud? Pigem on tihtipeale paksud need "kulturistid" kes väldivad paaniliselt nn.lihts?sivesikute tarbimist ja ajavad endale sisse tohutul hulgal riisi kartulit ja leiba.Pluss veel mega kogused valku. Minu soovitus k?igile, ?ppige tunnetama oma keha vajadusi läbiproovimise ja pärast selle anal??simise teel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu teada ei mõju kreatiin kõigile inimestele ühtemoodi, oleneb see aga lihaste loomulikust kreatiini tasemest. Minule ei ole kreatiin kõigil kolmel korral kui ma olen seda kasutanud, nii kohviga kui ilma, mingit mõju avaldanud. Nii,et kohvi joomisega mul probleeme ei ole. Aga tähtis ei olegi kohvi vaid lihtsalt magus jook mida juua enne trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×