Jump to content
EiSuitsule

Parem käes lihas suurem.

Recommended Posts

see teema on küll igalt poolt läbi rännanud et jah nõrgema käega tuleb natuke rohkem teha B)

arst keda külastasin, ütles et mõlemaid käsi tuleb täpselt ühesuguse koormusega treenida, et mahajäänum tuleb ise järgi, kui aga teed nõrgemaga suuremaid raskusi, mida nõrgem nii või naa trenni lõpupoole enam ei jõuam siis hakkad viilima jne et kuidagi ära jõuaks ja suuremate raskusetag ka veel läheb asi minumeelest täiesti käest ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EiSuitsule,ära muretse!Käelihas on enamus inimestel kas vähemal või suuremal määral suurem.Ja siin pole midagi imestada,parem käsi on ju enamus inimestel põhikäsi.Sa teed paljusid asju ju ainult parema käega,nt pesed hambaid(kaks korda päevas pesemine treenib samuti),tõstad kergemaid asju jne jne.

Veidi imelk on see,et mu parem jalg on vasakust lihselisem.Ometi ei tohiks paremal jalal mingeid eeliseid olla.

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Veidi imelk on see,et mu parem jalg on vasakust lihselisem.Ometi ei tohiks paremal jalal mingeid eeliseid olla.

Sellest veelgi imelikum on see, et minul on jällegi vasak jalg lihaselisem, kuigi olen pool elu jalgpalli mänginud ja olen PAREMAjalgne B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×