Jump to content
plade

Kas on soovitav?

Recommended Posts

Tere,

kui teha "Edasijõudnute kava jaotatuna kaheks" 5 päeva nädalas (esmasp, teisip, kolmap, neljap ja reedel) kas see oleks lihastele liiga koormav st. lihased ei suuda taastuda? Või oleneb see täiesti sellest, kuidas ma ise end tunnen, kas lihased valutavad või mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üle ei ole ennast mõtet koormata sellega sa teed endale rohkem kahju kui kasu.

sellega kaasneb ületreening.See on kõigest minu arvamus,sest ise olen seda kogenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise teen edasijõudnute kava jaotatuna 3-eks ja trennis käin enam vähem 5 korda nädalas ja nagu 1 päev on see edasijõudnute kava 1. päev siis 2 päev teen algajate kava läbi 3 päev teen edasijõudnute kava 2. päeva ja nii edasi ( Kas on liiga karm või sobilik ) B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks te küll niiviisi teete ma ei saa pihta?

Kui tee migni 5 korda käita..võtke edasijõudnutele 4neljaks..ja oma viienda korra asemel tehke aeroobset..

ma arvan et kui teha edasijõudnute kava 4-ks siis võib tulla üle treening et parem teha üks päev natuke kergemat et lihased taastuvad ( paar päeva jääb nagu nii vahele mõni nädal kui tunnen et nagu jube väsind või nii )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan et kui teha edasijõudnute kava 4-ks siis võib tulla üle treening et parem teha üks päev natuke kergemat et lihased taastuvad ( paar päeva jääb nagu nii vahele mõni nädal kui tunnen et nagu jube väsind või nii )

Kui käid saalis 5 korda nädalas, siis kuidas tuleb ületreening sellest kui teed nii nagu soovitas PulseR? Võtad iga trenniga läbi ühe lihasgruppi, nii et iga lihas saaks korra nädalas kõvasti vatti, ning ülejäänu ajast puhkab. Just nii ei tule üle treeningut. Kui aga pidevalt annad lihaselel tööd, üks päev kõvasti, teine päev kergelt ja siis jälle kõvasti, siis lihas ei saagi peaaegu puhata. Veidi segane jutt tuli, aga nii ta olema peaks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan et kui teha edasijõudnute kava 4-ks siis võib tulla üle treening et parem teha üks päev natuke kergemat et lihased taastuvad ( paar päeva jääb nagu nii vahele mõni nädal kui tunnen et nagu jube väsind või nii )

Kui käid saalis 5 korda nädalas, siis kuidas tuleb ületreening sellest kui teed nii nagu soovitas PulseR? Võtad iga trenniga läbi ühe lihasgruppi, nii et iga lihas saaks korra nädalas kõvasti vatti, ning ülejäänu ajast puhkab. Just nii ei tule üle treeningut. Kui aga pidevalt annad lihaselel tööd, üks päev kõvasti, teine päev kergelt ja siis jälle kõvasti, siis lihas ei saagi peaaegu puhata. Veidi segane jutt tuli, aga nii ta olema peaks B)

sul on tglt õigus mul selline skeem siis kui mingi nädal puhatud või nii a ma siis parem muudan natuke kava :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5päeva järjest jõusaalis?!Hull!Nii ei saa lihasrühmad 48 tundi puhata.5päeva jaota nii:esmasp,teisip,kolmap,reede,laup.Teine nädal-esmap,kolmap,neljap,reede.Ehk siis 9korda kahe nädala jooksul.Ja kolmas nädal otsast peale.Pea meeles põhireeglit-ühte lihasgruppi mitte koormata rohkem kui 48 tunni järel.Kui seda reeglit järgid,oskad ehk isegi endale sobivad kava koostada. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×